منطقه مال تپه استانبول

Maltepe

منطقه مال تپه استانبول

همه چیز درباره مال تپه

مال تپه
مال تپه استانبول

منطقه مال تپه استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از جنوب با دریای مرمره از غرب با منطقه کادیکوی از شرق با منطقه کارتال و از شمال با منطقه آتاشهیر همسایه است.این منطقه اسیایی شهر استانبول دارای ۱۸ محله است.

نام این منطقه از استانبول یعنی مال تپه به معنی گنج یا مکعب هایی پر از سکه های طلای انباشته شده میباشد که پس از فتح منطقهKocaeli  توسط ترک های انجا این اسم رابر اساس افسانه های موجود در تاریخ به این منطقه  داده اند.

پایه های امروز منطقه مال تپه در قرن ۱۶ میلادی بنا و ساخته شده که مربوط به امپراتوری بیزانس میشود.موقعیت منطقه مال تپه در طول تاریخ پس از فتح ترک ها افزایش بسیاری یافت.

 

نمایی از مال تپه
نمایی از مال تپه

مال تپه در جنوب غربی شبه جزیره Kocaeli در سواحل دریای مرمره استانبول واقع شده و در مجاورت مناطقی چون سنجاق تپه ؛کارتال  ، آتاشهیر و کادیکوی میباشد.از ویژگی های منطقه مال تپه استانبول تابستانهای گرم و خشک است.فصل بهار در این منطقه سرد و بارانی و فصل پاییز معتدل و بارانی است.

 

 

 

 

شهرداری منطقه مال تپه
شهرداری منطقه مال تپه

شهرداری منطقه مال تپه در سال ۱۹۲۸ میلادی شکل گرفت و در سال ۱۹۶۵ ساختمان شهرداری این  منطقه ساخته شد.

شهردار منطقه مال تپه از سال۲۰۱۴ برعهده  Ali Kılıç  ازحزب  CHP میباشد.

طی انتخابات سالهای گذشته در شهرداری و ریاست جمهوری اکثریت منطقه مال تپه با مشارکتی بالا  به افراد حزب CHP رای داده اند.

 

 

اتوبان D100
اتوبان D100

در منطقه مال تپه حمل و نقل به صورت ریلی و جاده ای د رجریان است.یکی از مهمترین بزرگراههای شهر استانبول اتوبان D100 از وسط این منطقه میگذرد . همچنین خیابان بغداد که از منطقه کادیکوی اغاز شده با گذر از منطقه مال تپه تا منطقه پندیک ادامه دارد.

 

 

 

 

دانشگاه بزرگ مال تپه
دانشگاه بزرگ مال تپه

 

منطقه مال تپه دارای ۷ دانشگاه بزرگ؛ ۴۳ مدرسه ابتدایی؛ ۴ دبیرستان حرفه ای؛ ۳ دبیرستان.. و ۲ مرکز اموزشگاهی می باشد.

۱۷ مدرسه خصوصی نیز در این منطقه مشغول به فعالیت میباشد.

 

 

 

O Ses Türkiye
O Ses Türkiye

دانشگاه بزرگ مال تپه در سال ۱۹۹۸ افتتاح و مشغول فعالیت شد که یکی از بزرگترین و معروف ترین

دانشگاه های شهر استانبول می باشد که مسابقه معروف تلویزیونی  O Ses Türkiye یا انتخاب خواننده سال کشور ترکیه همه ساله از ماه اکتبر تا دسامبردر سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار میشود و طرفداران بسیاری در ان شرکت مینمایند.

 

 

 

بیمارستان منطقه مال تپه
بیمارستان منطقه مال تپه

در منطقه مال تپه ۱۰ مرکز بهداشت و یک کلینیک  تخصصی وجود دارد.همچنین ۳ بیمارستان خصوصی ۱۵ پلی کلینیک خصوصی ۶ ازمایشگاه خصوصی در حال خدمات رسانی به اهالی مال تپه می باشند.

مراکزی مانند خانه سالمندان و دانشکده پرستاری نیز از اماکن موجود در این منطقه  می باشد.

 

 

برج های لوکس و مدرن مال تپه
برج های لوکس و مدرن مال تپه

 

منطقه مال تپه استانبول در سال های اخیر رشد چشمگیری درحوزه ساخت و ساز و انبوه سازی مسکن دارا می باشد.این منطقه یکی از نگین های زیبایی شهر استانبول در برج سازی و ساخت و سازهای لوکس می باشد که طیف گسترده ای از جمعیت از سرتاسر جهان را جهت سکونت در این منطقه به خود اختصاص داده است.

 

 

 

سازه های مدرن مال تپه
سازه های مدرن مال تپه

منطقه مال تپه از سمت جنوب با دریای مرمره همجوار است که به منطقه ویژگی خاصی میدهد که با خرید واحدهای مسکونی در قسمت ساحل میتوان از مناظر و زیبایی های ساحل  و چشم انداز جزایر ادالار بهره مند شد.

شهرک ها و ویلاها و برج های لوکس و مدرن در منطقه  مال تپه در حال ساخت و رو به افزایش است.

وجود فروشگاهها ی معتبر و برند مارکت ها انبوه در این منطقه و همچنین دسترسی های عالی منطقه مال تپه را به محلی خاص برای تمامی افراد تبدیل کرده.

جمعیت مال تپه

مترو مال تپه
مترو مال تپه
جمعیت سال
۴۳۸.۲۵۷ ۲۰۱۰
۴۵۲.۰۹۹ ۲۰۱۱
۴۶۰.۹۵۵ ۲۰۱۲
۴۷۱.۰۵۹ ۲۰۱۳
۴۷۶.۸۰۶ ۲۰۱۴
۴۸۷.۳۳۷ ۲۰۱۵
۴۹۰.۱۵۱ ۲۰۱۶

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

تمام مراکز خرید منطقه مال تپه به همراه آدرس

منطقه مال تپه استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی منطقه مال تپه

منطقه مال تپه استانبول

بهترین هتل های منطقه مال تپه

.

.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

تمام محلات منطقه مال تپه

محله آتای چشمه Altayçeşme محله فیض الله Feyzullah
محله آلتین تپه Altıntepe محله فیندیکلی Fındıklı
محله آیدین اولر Aydınevler محله گیرنه Girne
محله باغلار باشی Bağlarbaşı محله گولن سو Gülensu
محله باشی بیوک Başıbüyük محله گول سویو Gülsuyu
محله بیوک باکال کوی Büyükbakkalköy محله ایده آل تپه İdealtepe
محله جویزلی Cevizli محله کوچوک یالی Küçükyalı
محله چینار Çınar محله یالی Yalı
محله اسن کنت Esenkent محله زمرداولر Zümrütevler

نقشه مال تپه

maltepe haritasi

بازار های روز و محلی منطقه مال تپه

ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

AYDINEVLER

ESENKENT

یکشنبه

 

BAŞIBÜYÜK

GÜLSUYU

دوشنبه

 

MALTEPE MERK
سه شنبه

 

FERHATPAŞA
چهار شنبه

 

GÜLENSU


YÜZEVLER

 

پنج شنبه

 


KÜÇÜKYALI

 

جمعه

بیمارستان های منطقه مال تپه

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

بیمارستان دولتی بیماری های شغلی

دولتی ۰۲۱۶۴۲۱۴۴۰۰ Başıbüyük Mahallesi 34854 Maltepe – İstanbul

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی بیماری های قفسه سینه

دولتی ۰۲۱۶۴۲۱۴۲۰۰ Başıbüyük Mahallesi 34844 Maltepe – İstanbul

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی مال تپه

دانشگاهی ۰۲۱۶۴۴۴۰۶۲۰ Feyzullah Caddesi No:39 Maltepe – İstanbul

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی فاتح مال تپه

دانشگاهی ۰۲۱۶۴۵۸۹۰۰۰ Yalı Mahallesi Sahil Yolu Sokak No:16 – Dragos 34844 Maltepe – İstanbul

 

داروخانه های منطقه مال تپه

نام داروخانه آدرس تلفن
Akgül Eczanesi Zümrütevler Mahallesi Gül Caddesi 13/a Zümrütevler / Maltepe / Istanbul (Zümrütevler 1 Nolu Asm) ۰ (۲۱۶) ۳۷۰-۵۷-۳۴
Altıntepe Eczanesi Altıntepe Mahallesi Emin Ali Paşa Caddesi 13B Küçükyalı / Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۶۶-۱۵-۷۳
Anadolu Eczanesi Zümrütevler Mahallesi, Tülin Caddesi, No. 45 Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۲۷-۹۰-۹۷
Anıl Eczanesi Feyzullah Mahallesi, Oğuzhanlı Caddesi, No.15/d Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۱۹-۳۵-۱۰
Arda Eczanesi İdealtepe Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi 28 Idealtepe / Maltepe / Istanbul (İdealtepe Yaya Üst Geçidi) ۰ (۲۱۶) ۳۶۶-۵۶-۶۳
Armağan Eczanesi Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi 38/a Maltepe / Istanbul (Emniyet Müdürlüğü Ile Cami Arasındaki Trafiğe Kapalı Yol) ۰ (۲۱۶) ۴۴۲-۳۷-۳۸
Arpas Eczanesi Cevizli Mahallesi, Bağdat Caddesi, No. 432-A Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۷۰-۸۲-۷۰
Ayberk Eczanesi Cevizli Mahallesi, Kır Sokak, No. 8 Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۴۱-۹۴-۴۲
Ayfer Eczanesi Zümrütevler Mahallesi Tülin Caddesi 42 Zümrütevler / Maltepe / Istanbul (Yeni Işbankası Çaprazı) ۰ (۲۱۶) ۴۲۷-۷۰-۴۱
Ayna Eczanesi Feyzullah Mahallesi, Örnek Sokak, No.2/a Feyzullah Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۵۲-۷۸-۸۶
Ayşegül Eczanesi Zümrütevler Mahallesi Gül Caddesi 18-20/b Zümrütevler / Maltepe / Istanbul (Zümrütevler 1 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı – Maltepe Küçük Şeyler Anaokulu Yanı) ۰ (۲۱۶) ۳۹۹-۲۹-۳۷
Aysel Eczanesi Gülsuyu Mahallesi Eski Üsküdar Caddesi 42/d Gülsuyu / Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۷۶-۲۳-۱۹
Aysen Eczanesi Altıntepe Mahallesi Galipbey Caddesi 47/1 Altıntepe / Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۱۷-۱۷-۴۷
Ayşen Turan Eczanesi Küçükyalı Merkez Mahallesi Rüştü Sarp Caddesi 28/a Küçükyalı / Maltepe / Istanbul (Emek Camisi Çaprazı) ۰ (۲۱۶) ۴۸۹-۳۵-۴۱
Azra Nihan Eczanesi Altayçeşme Mahallesi Saldıray Sokak 2A Feyzullah / Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۶۲۹-۶۵-۱۷
Baran Eczanesi Bağlarbaşı Mahallesi, Çırak Sokak, No. 20/a Yalı Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۷۰-۲۲-۳۳
Başak Eczanesi Çınar Mahallesi, Başakcı Sokak, No.4C Idealtepe Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۸۸-۳۵-۵۵
Başıbüyük Eczanesi Başıbüyük Mahallesi, Acar Sokak, No.4/a Aydınevler Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۲۱-۲۰-۲۵
Bizim Eczanesi Zümrütevler Mahallesi, Karaca Caddesi, No. 59/a Zümrütevler Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۵۲-۵۲-۵۰
Boğaziçi Eczanesi Altayçeşme Mahallesi, Atatürk Caddesi, No. 81/c Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۵۷-۱۱-۸۸
Bölgem Eczanesi Altayçeşme Mahallesi Çamlı Sokak 37 Altaycesme / Maltepe / Istanbul (Maltepe Devlet Hastanesi Karşısı Evinpark Tepe Sitesi D Blok) ۰ (۲۱۶) ۳۸۳-۵۵-۴۴
Büşra Eczanesi Fındıklı Mahallesi, Atatürk Caddesi, No.21/b Aydınevler Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۵-۳۳-۳۰
Çağatay Eczanesi İdealtepe Mahallesi, Bağdat Caddesi, No:176/b İdealtepe / Maltepe / İstanbul ۰ (۲۱۶) ۴۸۹-۸۲-۷۰
Çağdaş Eczanesi Gülensu Mahallesi Akar Sokak 4 Gülensu / Maltepe / Istanbul (Gülensu Sağlık Ocağı Yanı) ۰ (۲۱۶) ۴۲۷-۴۹-۲۶
Çağrı Eczanesi Bağlarbaşı Mahallesi, Cemal Bey Caddesi, No. 1/a Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۵۲-۰۶-۳۶
Can Şifa Eczanesi Bağlarbaşı Mahallesi, Feyzullah Caddesi, No. 26/c Yalı Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۵۲-۷۴-۱۸
Çare Eczanesi Çınar Mahallesi, Bağdat Caddesi, No. 138/3 Küçükyalı Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۱۸-۲۹-۹۳
Ceviz Eczanesi Cevizli Mahallesi Toros Caddesi 4A Cevizli / Maltepe / Istanbul (Koruma Durağı Toprak Hospital Yanı) ۰ (۲۱۶) ۴۴۱-۰۰-۴۶
Çevre Eczanesi Cevizli Mahallesi, Toros Caddesi, No. 69/a-B Cevizli Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۷۰-۷۸-۲۸
Çınar Eczanesi Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, No. 467/2 Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۷۱-۴۸-۴۵
Cumhuriyet Eczanesi Feyzullah Mahallesi Havuzlar Sokak 7B Feyzullah / Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۱۹-۲۵-۰۵
Damla Eczanesi Cevizli Mahallesi Toros Caddesi 69A Cevizli / Maltepe / Istanbul (İstanbul Onkoloji Hastanesi Acil Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۷۰-۵۲-۷۰
Deniz Eczanesi Başıbüyük Mahallesi, Başıbüyük Caddesi, No. 6-1 Başıbüyük Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۲۱-۲۱-۰۲
Dilek Eczanesi Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sokak Sezai Bey Apartmanı, ۱/۴ Küçükyalı / Maltepe / Istanbul (Küçükyalı Çağrı Marketin Karşı Sokağı) ۰ (۲۱۶) ۳۶۶-۲۸-۱۵
Durcan Eczanesi Başıbüyük Mahallesi, Başıbüyük Caddesi, No. 30/a-B Başıbüyük Maltepe / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۲۱-۲۴-۳۲
Eczane Kırmızı Aydınevler Mahallesi Siteler Yolu Sokak 1 Aydınevler / Maltepe / Istanbul (Hilltown Avm Içi) ۰ (۲۱۶) ۵۰۴-۱۲-۵۵
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول