منطقه باشاک شهیر استانبول

Başakşehir

.

.

همه چیز درباره باشاک شهیر استانبول

نمایی از باشاک شهیر
باشاک شهیر

منطقه باشاک شهیر استانبول  یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول  می‌باشد که در سال ۲۰۰۸ از تجزیه قسمت‌هایی از منطقه کوچوک چکمجه و بیوک چکمجه و اسنلر به وجود آمد و شکل کنونی خود را پیدا کرد.

منطقه باشاک شهیر از شمال با منطقه آرناوات‌کوی، از جنوب با منطقه سلطان قاضی و ایوب سلطان، از شرق با منطقه اسنلر و از جنوب با منطقه باجیلار و کوچوک چکمجه و از غرب با اسنیورت و آوجیلار همسایه است.

باشاک شهیر کجاست
باشاک شهیر کجاست

پیشینه تاریخی باشاک شهیر به دوره عثمانی برمی‌گردد. زمانی که این منطقه جهت تأمین نیاز باروت دولت عثمانی تأسیس و به نام Azatlyk معروف گردید.

از دیگر مکان‌های تاریخی در منطقه باشاک شهیر می‌توان به مزرعه Resneli Niyazi به عنوان اولین سکونت‌گاه شناخته‌شده در استانبول نام برد.

همچنین غار Yarımburgaz و سد damut برای تأمین آب باروت در این منطقه اشاره کرد.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بیمارستان باشاک شهیر
بیمارستان باشاک شهیر

در منطقه باشاک شهیر استانبول به طور کلی ۱۴ دبیرستان و ۲۱ مدرسه ابتدایی و ۱۸ مدرسه راهنمایی، ۴ دبیرستان آناتولی، ۲ دبیرستان امام هاتیب و ۱ دبیرستان چند برنامه‌ و ۶ دبیرستان آموزش فنی حرفه‌ای موجود می‌باشد.

همچنین طی قانون ۵۵۸ مؤسسات آموزش خصوصی ، مؤسسات ذیل نیز در منطقه باشاک شهیر مشغول به فعالیت در حوزه‌های آموزش می‌باشد.

۱- دبیرستان حرفه‌ای ارتباطات آناتولی ۲- دبیرستان حرفه‌ای بهداشت آناتولی ۳- دبیرستان فنی و حرفه‌ای خصوصی ۴- ۱۰ دبیرستان آناتولی. ۵- ۲ دبیرستان علوم. ۶- دبیرستان علوم و فناوری. ۷- ۲۲ مدرسه متوسطه خصوصی. ۸- ۱۲ مدرسه خصوصی ابتدایی. ۹- ۱۰ مدرسه متوسطه خصوصی و همچنین ۱۴ مرکز درایو ویژه رانندگی با وسیله نقلیه موتوری و ۱۰ مرکز آموزشی ویژه تحصیلی دانش‌آموزان و ۷ مرکز آموزش ویژه توان‌بخشی و ۵خوابگاه ویژه دانشجویان.

ایستگاه مترو باشاک شهیر
ایستگاه مترو باشاک شهیر

در حوزه حمل و نقل از مهم‌ترین نکاتی که در منطقه باشاک شهیر می‌توان به آن اشاره نمود ایستگاه راه‌آهن محله اسپارتاکوله  ispartakule می‌باشد که توسط راه‌آهن شهری قابل استفاده است.

قسمت اصلی حمل و نقل به منطقه توسط بزرگراه E80 و راه‌آهن انجام می‌شود.

همچنین خط مترو کیرازلی – باشاک شهیر – المپیا که به طور رسمی در تاریخ ۷ ژوئیه‌ی سال ۲۰۱۳ افتتاح گردید حمل و نقل مترو را به ورزشگاه المپیاد آتاتورک میسر کرد.

به لطف این خط که با دیگر سیستم‌های ریلی یکپارچه شده است امکان دسترسی به سیستم ریلی از منطقه باشاک‌ شهیر تا کارتال امکان‌پذیر است.

باشاک شهیر
باشاک شهیر

قسمت شمالی منطقه باشاک شهیر از جنگل پوشیده شده و پوشش گیاهی این منطقه از درختچه‌ها تشکیل گردیده. همچنین مزرعه Resneli در دره Serezli Deresi از نکات مهمی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

شهرداری باشاک شهیر
شهرداری باشاک شهیر

شهردار منطقه باشاک شهیرYASİN KARTOĞLU از حزب حکم  AK PARTİ می‌باشد که در سال ۲۰۱۹ انتخاب گردید.

به طور کلی از ابتدای ایجاد منطقه باشاک شهیر ، شهرداران منطقه فوق از حزب

 AK PARTİ بوده‌اند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت

باشاک شهیر
باشاک شهیر
جمعیت سال
۲۴۸.۴۶۷ ۲۰۱۰
۲۸۴.۴۸۸ ۲۰۱۱
۳۱۶.۱۷۶ ۲۰۱۲
۳۳۳.۰۴۷ ۲۰۱۳
۳۴۲.۴۲۲ ۲۰۱۴
۳۵۳.۳۱۱ ۲۰۱۵
۳۶۹.۸۱۰ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه باشاک شهیر به همراه آدرس

منطقه باشاک شهیر استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی باشاک شهیر

منطقه باشاک شهیر استانبول

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بهترین هتل های منطقه باشاک شهیر

.

تمام محلات باشاک شهیر

محله آلتین شهیر
 • Altınşehir Mahallesi
محله گور جین تپه
 • Güvercintepe Mahallesi
محله باهچه شهیر
 • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi
محله ایکی تلی
 • İkitelli Osb Mahallesi
محله باهچه شهیر ۲
 • Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi
محله کایاباشی
 • Kayabaşı Mahallesi
محله باشاک
 • Başak Mahallesi
محله شاهین تپه
 • Şahintepe Mahallesi
محله باشاک شهیر
 • Başakşehir Mahallesi
محله شاملار
 • Şamlar Mahallesi
محله ضیا گوکالپ
 • Ziya Gökalp Mahallesi

بازار های روز و محلی باشاک شهیر

بازار های روز و محلی باشاک شهیر
بازار های روز و محلی باشاک شهیر
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه Şahintepe Yıldız sokak
یکشنبه Başak mahallesi Göçmen Konutları girişi
دوشنبه Güvercintepe Gül sokak
سه شنبه Pazartürk Pazartürk caddesi
چهار شنبه Güvercintepe Gül sokak
پنج شنبه Başak mahallesi Başakpazar
جمعه Ziya Gökalp Mahallesi Cumhuriyet caddesi

بیمارستان های منطقه باشاک شهیر

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Başakşehir Devlet Hastanesi

بیمارستان دولتی باشاک شهیر

دولتی ۰۲۱۲۴۸۸۰۱۷۰ Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Yunus Emre Caddesi İETT Son Durağı Başakşehir – İstanbul

داروخانه های منطقه باشاک شهیر

نام داروخانه آدرس تلفن
Adım Istanbul Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı ۳۶Ae Başakşehir / Istanbul (Adım Istanbul Sitesi Fuat Sezgin Ilkokulu Sağı Evvel Istanbul Sitesi Solu) ۰ (۲۱۲) ۸۳۰-۲۵-۲۵
Ağaoğlu My World Eczanesi Ziya Gökalp Mahallesi, Karacaoğlan Sokak, No.1/2M, Ikitelli Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۵۰-۵۱
Akasya Eczanesi Başak Mahallesi, Yeşil Vadi Caddesi, No. 6A Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۸۸-۴۹-۳۰
Anadolu Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Anadolu Caddesi, No. 221 Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۰۷-۱۲-۱۵
Armağan Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Doğa Parkı Caddesi, No. Zk 08 Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۹۳-۰۰
Arterium Eczanesi Başakşehir Mahallesi Toros Caddesi 3F (Carrefour Market Ve Vatan Bilgisayar Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۶-۴۰-۴۰
Atakul Eczanesi Başak Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No.18/f Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۸۸-۰۵-۳۱
Avrupa Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı ۵۵Dh Başakşehir / Istanbul (Avrupa Konutları ۱. Etap) ۰ (۲۱۲) ۴۴۸-۵۰-۹۰
Aynur Eczanesi Başak Mahallesi, Ertuğrul Gazi Caddesi, No. 5. Etap 2. Kısım No: 9 Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۸۸-۱۸-۳۲
Ayşegül Eczanesi Güvercintepe Mahallesi, Orhangazi Caddesi, No. 4 Altınşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۸۷-۷۸-۶۸
Bahçekent Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı ۲۵B Bahçeşehir / Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۱۳-۰۱-۰۲
Bahçeşehir Aydın Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Avni Akyol Bulvarı ۲ Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۰۸-۰۰-۳۷
Bahçeşehir Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Süzer Bulvarı ۴ Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۳۴-۳۴
Bahçeşehir Park Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Barış Sokak No:1J Bahçeşehir Park Çarşısı / Başakşehir / Istanbul (Şelale Caddesi- Hill Park Çarşı Migros Yanı) ۰ (۲۱۲) ۶۰۸-۰۵-۷۲
Bahçetepe Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi A3 D:7 Kayaşehir / Başakşehir / Istanbul (Cadde Dükkanları Durağı, Opet Benzin Istasyonu Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۹-۰۹-۰۵
Başakşehir Eczanesi Başakşehir Mahallesi Cihangir Sokak 1. Etap No:44 (Kiptaş Çarşı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۵-۱۶-۵۰
Baylan Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Evliya Çelebi Caddesi 10-11-12 Kayaşehir / Başakşehir / Istanbul (Park Mavera 1 Sitesi T2 Blok – Başakşehir Emlak Konutları Ile Başakşehir Millet Bahçesi Kavşağı) ۰ (۲۱۲) ۴۰۱-۸۱-۳۴
Berrin Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Sakarya Caddesi, No.36/a Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۹۲۴-۶۴-۸۴
Bilgin Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Polis Gaffar Okkan Caddesi 13A Bahçeşehir / Başakşehir / Istanbul (Bahçeşehir Semt Polikliniği Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۰-۷۱-۳۴
Boğazköy Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, 1. Caddesi, No. 1 Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۰۷-۰۶-۰۶
Botanik Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Evliya Çelebi Caddesi 3F Kayaşehir / Başakşehir / Istanbul (Park Mavera 1 Sitesi Altı-Millet Bahçesi Karşısı Çağrı Market Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۹-۵۱-۵۴
Çağrı Yancar Eczanesi Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi 18/1-O Başakşehir / Istanbul (Başakşehir Devlet Hastanesi Yanı, Sular Vadisinin Karşısı, Fatih Terim Stadyumu’nun Altı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۸-۲۷-۷۴
Ceylan Eczanesi Başakşehir Mahallesi Erdem Bayazıt Caddesi 3/2A Dükkan No:17 (Olımpa Avm Yolu Üzeri Iski Tesisleri Durağı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۷-۸۱-۸۱
Çiğdem Eczanesi Başakşehir Mahallesi Sabahattin Zaim Caddesi 10D 0 / (Başakşehir 1. Etap Shell Benzin Istasyonun Arka Caddesi, Eski Yürüyü Yolu Üzeri Katibe Atmaca Kız Yurdu’nun Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۵-۴۰-۱۰
Damla Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi, No. 50C Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۶-۴۲-۶۶
Defne Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Kemal Sunal Caddesi, No. Defne 03 Villa 17 Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۹۶-۵۹
Derman Eczanesi Altınşehir Mahallesi, Halkalı Altınşehir Istanbul Caddesi, No. 1/e Altınşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۸۷-۰۷-۶۱
Didem Eczanesi Başakşehir Mahallesi Mimar Kemalettin Bulvarı ۱۲F 0 / (Onur Kent,vadiyakası Sitesi Altı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۳-۴۶-۲۴
Dilek Öz Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Kemal Sunal Caddesi 17A Bahçeşehir / Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۷۰-۱۰
Ebru Eczanesi İkitelli Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı ۶۶A Başakşehir / Istanbul (Başak Konutları Metro Istasyonu Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۶-۱۰-۷۶
Elif Aslan Eczanesi Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı ۱۵B Başakşehir / Istanbul (Seyranşehir Konutları D2 Blok Dükkan:15B/10 Seyranşehir Sıralı Dükkanlar) ۰ (۲۱۲) ۸۱۳-۹۰-۱۰
Elvin Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Süzer Bulvarı ۴۷/b Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۱۸-۲۷
Esme Eczanesi Güvercintepe Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi, No.139 Altınşehir Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۸۷-۷۶-۶۶
Fatih Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Aldemir Sokak, No.2 Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۳-۷۷-۷۰
Flora Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Mercedes Bulvarı ۳۰Aa Bahçeşehir / Başakşehir / Istanbul (Bahçekent Floraevleri , Hadımköy Yolu Üzerinde Caddeflora Binası Arkası) ۰ (۲۱۲) ۸۱۲-۲۲-۸۸
Funda Eczanesi Başakşehir Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi Newista Life 5A-44 (Başakşehir Birinci Etap Girişinde Mevlana Pide Yanı) ۰ (۲۱۲) ۴۸۶-۳۸-۳۶
Galen Eczanesi Güvercintepe Mahallesi Peyami Safa Caddesi 80B Altınşehir / Başakşehir / Istanbul (Bayramtepe Lisesi Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۱۲-۷۵-۵۴
Gülcan Eczanesi Başak Mahallesi, Deliorman Caddesi, No. 1Gc Göçmen Konutları Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۸۵-۸۸-۸۰
Han Eczanesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi, No.64B/15 Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۹-۰۰-۸۲
Hayat Park Eczanesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı ۲۵A Avrupark Sitesi Bahçeşehir / Başakşehir / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۹۲۴-۵۰-۱۰
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول