منطقه بیلیک دوزو استانبول

Beylikdüzü

.

 

همه چیز درباره بیلیک دوزو

منطقه بیلیکدوزو استانبول
منطقه بیلیکدوزو استانبول

منطقه بیلیکدوزو استانبول  یکی از مناطق غربی شهر استانبول است. این منطقه از جنوب با دریای مرمره از شرق با منطقه آوجیلار از غرب با منطقه بیوک چکمجه و از شمال با منطقه اسنیورت همسایه می‌باشد. مساحت منطقه بیلیکدوزو ۳۶۰ کیلومتر مربع می‌باشد.

بیلیکدوزو یکی از سبزترین مناطق شهر استانبول می‌باشد که سرانه فضای سبز در آن به ازای هر شخص ۱۰ متر مربع می‌باشد. در خیابان‌ها و کوچه‌های این منطقه زیبا درختان با فواصل متقارن چشم‌اندازی زیبا برای ساکنین منطقه‌ ایجاد نموده‌اند.

بیلیکدوزو نمایانگر چهره جدید شهرسازی شده‌ای از استانبول می‌باشد که دارای بلوارها، پیاده‌روها و فضاهای سبز زیبا می‌باشد. منطقه بیلیکدوزو به دلیل قرار گرفتن بین دو دره غول‌پیکر بین محلات جمهوریت و محله عدنان قهوه‌چی همچنان به سبزترشدن خود ادامه می‌دهد. همچنین پارک گیاه‌شناسی دره سبز در حال ساخت است.

بیلیکدوزو کجاست
بیلیکدوزو کجاست

بیلیکدوزو یکی از مناطق نادر استانبول است که ساخت‌وساز زاغه‌ای ندارد. بیلیکدوزو از آن دسته از مناطق شهر استانبول است که دارای ساخت‌وساز مدرن و لوکس می‌باشد. ۴۰ درصد از سکنه منطقه بیلیکدوزو را دانشگاهیان تشکیل داده‌اند.

بیلیکدوزو یک استاندارد شهری منظم با زیبایی‌های فراوان در اروپاست.

منطقه‌ی زیبای بیلیکدوزو جزء مناطقی از استانبول است که مقدار زیادی از خارجیان از تمامی ممالک در آن سکونت دارند. همچنین هموطنان ایرانی بسیاری این منطقه را جهت سکونت خود در استانبول انتخاب و در آن سکنی گزیده‌اند. منطقه بیلیکدوزو بیشترین تعداد از اتباع ایرانی را در خود جای داده است.

نمایی از بیلیکدوزو
نمایی از بیلیکدوزو

آب و هوای بیلیکدوزو

میانگین میزان بارش سالیانه در منطقه بیلیکدوزو ۵۴.۲ و متوسط دمای آب دریا در سواحل بیلیکدوزو ۱۴.۴ درجه می‌باشد. کمترین میزان بارش باران در منطقه بیلیکدوزو در ماه آگوست و بیشترین ماه بارش باران دسامبر می‌باشد و همچنین حداکثر ضخامت برف ۶۰ سانتی‌متر می‌باشد. منطقه بیلیکدوزو به طور متوسط ۱۵۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد که در مقایسه با مناطق مرکزی استانبول فضای مرطوب و وزش باد بیشتری دارد. همچنین زمستان در این منطقه نسبت به سایر مناطق خشن‌تر می‌باشد.

حمل و نقل بیلیکدوزو
حمل و نقل بیلیکدوزو

حمل و نقل

با گسترش خطوط ارتباطی حمل و نقل در شهر استانبول و همچنین خطوط متروباس ارتباط با منطقه بیلیکدوزو تسهیل یافته. شهروندان می‌توانند با استفاده از خطوط ۲۴ ساعته متروباس در طول شبانه‌روز به منطقه بیلیکدوزو دسترسی داشته باشند. از بیلیکدوزو که تقریباً در ابتدای خط متروباس می‌باشد تا ایستگاه زینجیرلی تقریباً ۶۰ دقیقه زمان می‌باشد.

جدا از متروباس، اتوبوس‌های اکسپرس از تاکسیم به سمت منطقه به طور روزانه در حال تردد می‌باشند. از آنجا که منطقه بیلیکدوزو در حومه اتوبان E5 واقع شده کلیه وسایل حمل و نقل عمومی از مناطقی مانند ینی بوسنا yenibosna و باکیرکوی Bakırköy به سمت منطقه بیلیکدوزو و منطقه بیوک چکمجه در حال حرکت می‌باشند.

منطقه بیلیکدوزو در فاصله ۱۳ کیلومتری از فرودگاه قدیم آتاتورک قرار دارد و دسترسی‌های خوب و مطلوبی از مناطق اسنیورت به بزرگراه ترانزیت اروپا با E80 را دارا می‌باشد.

بندر آمبارلی بیلیکدوزو
بندر آمبارلی بیلیکدوزو

اقتصاد

اقتصاد بیلیکدوزو عموماً مبتنی بر صنعت و تجارت است. از این رو یکی از بزرگ‌ترین بنادر استانبول به نام Ambarlı در این منطقه واقع گردیده. این بندر یکی از ۵۰ بندر بزرگ کانتینر جهان می‌باشد.

همچنین تأسیسات پر کردن و توزیع سوخت نیروگاهی یکی دیگر از عوامل مهم اقتصادی این منطقه می‌باشد. سایت‌های صنعتی متعددی همانند coppersmith و mermerciler و همچنین سایتBeysan شاخصه صنعتی اقتصاد منطقه را تشکیل می‌دهند. یکی از شعبات کارخانه arçelikنیز در این منطقه فعال می‌باشد.

بخش زنبورداری نیز یکی از عوامل مهم صنعت کشاورزی این منطقه است. همچنین قسمت مهمی از معیشت مردم بیلیکدوزو از قسمت ماهیگری در منطقه گورپینار تشکیل شده بازار شیلات استانبول در منطقه Gürpınarدر بیلیکدوزو واقع شده البته در ۵ سال گذشته اقتصاد منطقه به بخش مسکن تغییرات زیادی کرده است.

طبق نظرسنجی‌های مختلف در خرید املاک و مسکن بیلیکدوزو یکی از مناطق پرطرفدار در حوزه اجاره روزانه منازل در استانبول است که به علت دسترسی آسان از طریق خطوط متروباس ۲۴ ساعته انجام می‌گیرد.

تبلیغات اجاره روزانه خانه در Beylikduzu را می‌توان به صورت مکرر در اینترنت یافت.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

مجموعه ورزشی بیلیکدوزو
مجموعه ورزشی بیلیکدوزو

ورزش

امکانات ورزشی منطقه بیلیکدوزو در زمان شهرداری اکرم امام اوغلو شهردار فعلی استانبول به حد گسترده‌ای دست پیدا کرد. ورزش‌های آبی ساحل و همچنین کلوپ شخصی اسکی در میدان جدید بیلیکدوزو در بزرگراه E5 در زمستان ۲۰۱۳ طیف گسترده‌ای را معطوف به خود کرد. استخر المپیک منطقه بیلیکدوزو در حال ساخت است که یکی از زیباترین استخرها در شهر استانبول می‌باشد. مسیرهای مخصوص دوچرخه‌سواری در بلوارهای محله عدنان قهوه‌چی و ساحل گورپینار وجود دارد که وسایل نقلیه نمی‌توانند وارد آن شوند.

دانشگاه بی کنت بیلیکدوزو
دانشگاه بی کنت بیلیکدوزو

آموزش

در منطقه بیلیکدوزو ۱۶۷ مؤسسه آموزشی ۱۹۳۴ کلاس درس و ۸۵۴/۵۵ هزار دانش‌آموز و ۱.۷۲۷معلم مشغول به فعالیت می‌باشند.

همچنین تعداد ۳۱ مدرسه ابتدایی و دوره متوسطه و ۳۴ مؤسسه آموزشی متوسطه عمومی و ۴۴ مدرسه آموزش متوسطه فنی و حرفه‌ای و ۱ مدرسه عالی در این منطقه موجود می‌باشد.

شهرداری بیلیکدوزو
شهرداری بیلیکدوزو

مدیریت

بیلیکدوزو یکی از مناطق با ساختار شیک و جذاب برای مهاجران است که تمایل به زندگی راحت و همچنین مدرن را در شهر استانبول دارند. شهردار این منطقه از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۹ اکرم امام اوغلو  Ekrem İmamoğluبود که با فعالیت‌های چشمگیر او منطقه بیلیکدوزو را به نگین درخشانی در غرب استانبول تبدیل نمود با حرکات و اثرات درخشان که وی از خود به جای گذاشت خود را به سرعت به یکی از شهرداران پرطرفدار شهر استانبول مطرح و بعد از دوره‌ای درخشان در طی ۵ سال در طی رقابتی سخت و نفس‌گیر با رقیب خود بن علی ییلدریم از حزب عدالت و توسعه را شکست داده و بر مسند شهرداری کل استانبول قرار گرفت.

بیلیک دوزو یا اسنیورت؟؟

 مقایسه بیلیک دوزو با اسنیورت

 

برای انتخاب و خرید خانه همواره بین مناطق بیلیک دوزو و اسنیورت سوالات بسیاری بوده است که کدام یک از این مناطق که در مجاورت و همسایگی یکدیگر قرار گرفته اند می تواند بهترین انتخاب برای خرید خانه مورد نظر باشد.
در این مقاله به نکات مهم و اساسی این مناطق و مزایا و معایب این دو منطقه خواهیم پرداخت که برای بسیاری از هموطنانمان مهم می باشد.
.
از لحاظ ساختاری و مهندسی شهری منطقه بیلیک دوزو از منطقه اسن یورت مدرن تر و زیباتر است و به طور کلی سرانه فضای سبز در منطقه بیلیک دوزو بسیار بیشتر از است یورت می باشد که از مهمترین نکات بیلیک دوزو به شمار می آید.
.
منطقه اسن یورت از لحاظ مساحتی بسیار بزرگ تر از منطقه بیلیک دوزو‌ می باشد و بر این اساس شهرک های مسکونی بیشتری را درون خود جای داده است که از منطقه بیلیک دوزو در این زمینه پیشی دارد ،این امر باعث می شود که تنوع و انتخاب به نوعی در اسن یورت بیشتر از بیلیک دوزو احساس شود.
.
از لحاظ بافت و اهالی بومی منطقه اسن یورت دارای محلات بیشتری نسبت به بیلیک دوزو می باشد که برای بسیاری از نکات مهم محسوب می شود .بیلیک دوزو به علت ساختار مدرن و محلات جدید از بافت کهنه و فرسوده بسیار کمتری نسبت به منطقه اسن یورت برخوردار است .
.

رزیدانس مسکونی دمیر کانتریبه لحاظ قیمتی شهرک های منطقه بیلیک دوزو به نسبت از قیمت بالاتری از شهرک های اسن یورت برخوردار می باشد البته این نمته بسیار مهم و قابل توجه است که شهرک با شهرک از لحاظ امکانات و لوکیشن متفاوت می باشد و هرکدام از این مناطق دارای محلات و رزیدانس ها با قیمت های بالا نیز می باشند.
.
بیلیک دوزو از مناطق ساحلی استانبول در مجاورت با دریا می باشد و برای دوستداران خرید خانه ساحلی مناسب است، در صورتی که منطقه اسن یورت از این ویژه گی محروم است و از مناطق ساحلی استانبول محسوب نمی شود.
.
به لحاظ دسترسی عمومی و حمل و نقل و استفاده از ناوگان حمل و نقل دو منطقه در جایگاه خوبی در کنار بزرگراه E5 و خط مترو باس این اتوبان قرار گرفته اند که از برجسته ترین نکات این‌مناطق محسوب می شود .همچنین تا پایان سال۲۰۲۲ خط مترو نیز به این مناطق اضافه خواهد شد.
اما منطقه اسن یورت بین دوبزرگراه E5 و E80 قرار کرفته است که برای ساکنین این‌منطقه دسترسی با وسایل شخصی بسیار خوب و مطلوب توصیف می شود.
.
به لحاظ افراد ساکن در این دو منطقه نیز باید به این مطلب اشاره نمایم که اسن یورت به نسبت بیلیک دوزو از خارجیان بیشتری از کشورهای ایران ،سوریه و افغانستان برخوردار است در حالی که در بیلیک دوزو ایرانیان بیشتر از سایر ممالک حضور پر رنگ تری را دارا می باشند.البته شهروندان از سایر کشورهای جهان البته در بیلیک دوزو مشغول زندگی می باشند.
.
به لحاظ ساختار اجتماعی و امکانات رفاهی و مقایسه بین بیلیک دوزو و اسنیورت تقریبا در یک ردیف می باشند و به علت همسایگی و قرار گرفتن در یک مکان استفاده از بسیاری از این امکانات مانند مراکز خرید،مراکز بهداشتی،مراکز ورزشی و فرهنگی براحتی قابل استفاده و در دسترس می باشد و محدودیتی در این خصوص بین این مناطق وجود نخواهد داشت.
.

هتل رامادا بیلیکدوزو(۵ستاره)

برای متقاضیان خرید خانه ارزان بین دو منطقه بیلیک دوزو و اسنیورت بدون شک در منطقه اسن یورت انتخاب های بسیار بیشتری نسبت به بیلیک دوزو در اختیار شما خواهد بود .اسن یورت به دلیل داشتن شهرک های بسیار زیاد در این منطقه و مناطق حومه آن تقریبا خرید خانه با هر بودجه ای را برای خارجیان ممکن ساخته است.
یکی از دلایل بسیار مهمی که در این سال ها باعث شده تا بیلیک دوزو و اسن یورت مورد توجه قرار گیرند ،امکان خرید خانه با هر بودجه ای می باشد که در تقابل خرید خانه ارزان به متقاضی امکانات کامل نیز داده می شود که برای خریدار بسیار خوشایند و مطلوب است.
.
از معایب قابل توجه برای دو منطقه بیلیک دوزو و اسنیورت باید به فاصله تقریبا ۴۰ کیلومتری این‌مناطق با مرکز شهر استانبول اشاره نمود که در فاصله ای تقریبا طولانی نسبت به مرکز شهر قرار گرفته اند .با خودرو شخصی و در تایم معمولی تا مرکز شهر استانبول تقریبا ۴۵ دقیقه فاصله و با استفاده از خطوط متروباس تقریبا یک ساعت و سی دقیقه این مسیر به طول خواهد انجامید.
.
به لحاظ تراکم جمعیت و شلوغی نیز اسن یورت استانبول به نسبت از منطقه بیلیک دوزو شلوغ تر می باشد و علت آن هم مساحت بزرگ منطقه اسن یورت نسبت به بیلیک دوزو است و البته با توجه به حضور گسترده خارجیان در منطقه اسن یورت در سال های اخیر این منطقه از شلوغی بسیار بیشتری برخوردار بوده است.
درسال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ایرانیان بسیاری در منطقه اسن یورت اقدام به خرید واحد مسکونی و افتتاح فروشگاه و کسب و کار نموده اند که به طور کاملا واضح در خیابان های این منطقه غربی استانبول مشهود است.
.

شما می توانید با استفاده از دکمه واتس آپ در انتهای این مطلب اقدام به پرسش تمام سوالات مهاجرتی خود در استانبول ترکیه به صورت رایگان نمایید.

.

بررسی منطقه بیلیک دوزو برای خرید خانه

بررسی منطقه بیلیک دوزو برای خرید خانه

بیلیک دوزو از مناطقی است که در سال های اخیر نام آن به صورت مکرر برای خرید خانه مخصوصا برای ایرانیان بسیار شنیده شده و مورد توجه قرار گرفته است و به مکانی محبوب برای اتباع خارجی مخصوصا ایرانیان برای خرید خانه تبدیل گردیده است که این امر عوامل مهم زیادی دارد که به صورت کامل به جزئیات آنها خواهیم پرداخت.

رزیدانس مسکونی مارمارا کوناکلاری
رزیدانس مسکونی مارمارا کوناکلاری

✅چرا بیلیکدوزو؟؟
بیلیک دوزو از مناطق غربی استانبول است که دارای ساختاری بسیار مدرن و شیک و البته تمیز و مرتب است که با خیابان های سبز و دلنشین خود و شهرک های مسکونی لاکچری با تمام امکانات موجود سالیانه پذیرای تعداد زیادی از شهروندان کشورهای خارجی است که این منطقه را برای خرید خانه خود برگزیده اند.
بیلیک دوزو سال ها تحت مدیریت شهردار محبوب خود اکرم امام اوغلو که اکنون به عنوان شهردار کل استانبول مشغول فعالیت است توانست ‌تا ساختار بسیار مطلوبی را برای بومیان و خارجیان و البته ایرانیان بسیاری که در این منطقه مشغول زندگی می باشند ایجاد نماید‌ و در این کار و جذب سرمایه خارجی برای فروش خانه به اتباع خارجی نیز بسیار خوب و موفق عمل نموده است به طوری که ایرانیان رتبه اول خرید خانه در این منطقه غربی استانبول را دارا می باشند.
از مهمترین عوامل در جلب مشتریان در بیلیک دوزو ساختار مدرن و قیمت مناسب پروژه های مسکونی برآورد شده و از اصلی ترین نکات برای مهاجرت ایرانیان به بیلیک دوزو نام برده می شود.
پس دریافتیم که در جواب سوال چرا بیلیک دوزو باید جواب را در دو مورد اساسی یافت ۱-ساختار مدرن و سرانه فضای سبز و شهرک های مدرن با تمام امکانات و ۲-قیمت بسیار مناسب پروژه ها.

 

رزیدانس مسکونی وست ساید❇️کدام محلات بیلیک دوزو برای خرید خانه مناسب است؟
بیلیک دوزو با توجه به مدیریت شهرداری این منطقه تقریبا در تمام مناطق دارای ساختار مدرن به دور از بافت محلی و بومی و فرسوده است که برعکس اسن یورت در آن کمتر دیده می شود .
به علت مجاورت بیلیکدوزو با ساحل مناطق مشرف به این قسمت از منطقه با منظره از دریا بسیار محبوب است،محلاتی مانند عدنان قهوه چی و بی کنت را نیز باید از سایر محلات خوب بیلیک دوزو دانست .
بیلیک‌دوزو مانند اسن یورت که دارای محلات بدنام درون خود می باشد از این طیف مناطق بدنام و فرسوده درون خود ندارد و در اکثر محلات بافت کهنه و فرسوده جای خود را به برج ها و شهرک های مدرن واگذار نموده است.

با لمس لینک زیر میتوانید بهترین شهرک های مسکونی در منطقه بیلیک دوزو را مشاهده کرده و برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

رزیدانس مسکونی پاپاتیا ✳️بیلیک دوزو از لحاظ امکانات چگونه است؟؟
بیلیک دوزو در سال های اخیر و مخصوصا در زمان ریاست اکرم امام اوغلو از حزبchp توانست تا به خصوص از لحاظ فرهنگی به موفقیت های بسیاری دست یابد و رضایت گسترده شهروندان منطقه را بدست آورد .
این‌منطقه از لحاظ ورزشی و اجتماعی نیز دارای امکانات بسیاری است‌که با کیفیت و در سطحی بسیار عالی به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی منطقه می باشند.

 

💢چه طبقه ای از مردم در بیلیک دوزو ساکنند؟
اغلب اهالی منطقه بیلیک دوزو را بومیان قدیمی این‌منطقه به همراه خارجیان و مهاجرینی تشکیل می دهند که در سال های اخیر به این‌مجموعه پیوسته اند و جمعیت کثیری از این منطقه را به خود اختصاص داده اند .
بیلیک دوزو در سال های اخیر به منطقه ایرانیان شهرت یافته و تعداد بیشماری از هموطنانمان را درون خود جای داده است که این منطقه از استانبول را برای سکونت خود انتخاب نموده اند.
در کنار ایرانیان درربیلیک دوزو از سایر کشورها مانند افغانستان و عراق و سوریه نیز در منطقه بیلیک دوزو حضور پر رنگی دارند.

رزیدانس اسکای پورت♨️آیا هزینه زندگی در بیلیک دوزو پایین تر است؟
به طور حتم هزینه خانوار در منطقه بیلیک دوزو استانبول به نسبت مناطقی چون بشیکتاش و شیشلی بسیار پایین تر است .
هم به لحاظ مسکن و هم به لحاظ ارزاق زندگی در منطقه بیلیک دوزو با هزینه های بسیار پایین تری برخوردار است که برای قشر مهاجر به استانبول نیز همواره مورد توجه است .از مهمترین دلایل گسترده گی جمعیت خارجی در این مناطق غربی استانبول نیز ارزان بودن هزینه های زندگی
می باشد که بسیار مهم و قابل توجه می باشد.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت

نمایی از بیلیکدوزو
نمایی از بیلیکدوزو
جمعیت سال
۲۰۴.۸۷۳ ۲۰۱۰
۲۱۸.۱۲۰ ۲۰۱۱
۲۲۹.۱۱۵ ۲۰۱۲
۲۴۴.۷۶۰ ۲۰۱۳
۲۶۲.۴۷۳ ۲۰۱۴
۲۷۹.۹۹۹ ۲۰۱۵
۲۹۷.۴۲۰ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه بیلیکدوزو به همراه آدرس

.

منطقه بیلیک دوزو استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی بیلیکدوزو

منطقه بیلیک دوزو استانبول

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

.

بهترین هتل های منطقه بیلیکدوزو

.

.

.

تمام محلات بیلیکدوزو

محله عدنان قهوه چی
  • Adnan Kahveci Mahallesi
محله دره آقازی
  • Dereağzı Mahallesi
محله باریش
  • Barış Mahallesi
محله گور پینار
  • Gürpınar Mahallesi
محله بیوک شهیر
  • Büyükşehir Mahallesi
محله کاواکلی
  • Kavaklı Mahallesi
محله جمهوریت Cumhuriyet Mahallesi محله مارمارا
  • Marmara Mahallesi
محله ساحل
  • Sahil Mahallesi
محله یعقوب لو
  • Yakuplu Mahallesi

.

بازار های روز و محلی بیلیکدوزو

بازار های روز و محلی
بازار های روز و محلی
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه
یکشنبه
دوشنبه Marmara Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi, İhlas Caddesi
سه شنبه
چهار شنبه Adnan Kahveci mahallesi (Kapalı Pazar) Anadolu ve Erenler Caddesi kesişimi
پنج شنبه Yakuplu mahallesi Kubilay sokak, Hakimiyet Caddesi
جمعه Gürpınar mahallesi Adnan Menderes Caddesi, Halide Edip Adıvar caddesi

.

بیمارستان های منطقه بیلیکدوزو

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Medilife Beylikdüzü Hastanesi

بیمارستان خصوصی مدی لایف بیلیکدوزو

خصوصی ۰۲۱۲۸۶۶۸۰۸۰ Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1 Beylikdüzü – İstanbul
 

ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL BEYLİKDÜZÜ HASTANESİ 

بیمارستان خصوصی مدیجانا بیلیکدوزو

خصوصی ۰۲۱۲۸۶۶۸۰۸۰ Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. 3 Beylikdüzü, İstanbul

داروخانه های منطقه بیلیکدوزو

نام داروخانه آدرس تلفن
Aslı Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi, No. 1A/2 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۸۰-۳۳-۸۱
Asmalı Hayat Eczanesi Marmara Mahallesi Yurt Caddesi 28 Yakuplu / Beylikdüzü / Istanbul (Eston Reşitpaşa Evleri 3.kısım Karşısı – Yakuplu Asmalı Hayat Migros Sırasında) ۰ (۲۱۲) ۸۳۰-۹۴-۴۴
Asu Eczanesi Marmara Mahallesi, Hürriyet Bulvarı Ihlas 3 Çarşı No:18 Yakuplu Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۰۸-۰۳
Ataç Eczanesi Dereağzı Mahallesi, Karacaoğlan Caddesi, No.42/1, Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۸۰-۵۲-۳۲
Atrium Eczanesi Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No. 36-37 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۵۷-۳۰
Aysun Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No. 6/63 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۳۲-۳۸
Beykent Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Beykent / Beylikdüzü / Istanbul (Beykent Üniversitesi Yanı-Garanti Bankası Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۰۱-۰۱
Beylik Eczanesi Barış Mahallesi Sakarya Caddesi 1 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü E-5 Yanı ۵M Migros Avm Içi Koçtaş Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۵۲-۰۲-۹۵
Beylikdüzü Eczanesi Pınartepe Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı No.6/1C Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۴۰-۵۰
Bilge Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı No.51/5C Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۶-۰۹-۶۶
Bizimkent Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı D-12 Blok 2 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۱۹-۵۸
Burçe Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi Karan Sokak 10A Gürpınar / Beylikdüzü / Istanbul (Beykent Cerrahi Tıp Merkezi Yanı Alpet Benzinlik Arkası) ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۲۲-۲۹
Çağlayan Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi Osmanlı Caddesi 59/50 Gürpınar / Beylikdüzü / Istanbul (Onur Market Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۵۵-۵۳
Can Eczanesi Yakuplu Mahallesi 67. Sokak 4/a Yakuplu / Beylikdüzü / Istanbul (Medı Lıfe Hastanesi Acil Servis Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۷۵-۶۷-۲۸
Carium Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Paşabahçe Caddesi, No.10/a Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۷۷-۱۱
Çınar Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Kuşdili Caddesi, No. 7/a Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۹۹-۳۳
Derman Eczanesi Barış Mahallesi Mehmetçik Caddesi 28/5 Beylikdüzü / Istanbul (Kanatçı Muhtar Karşısı – Ginza Lavinia Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۹-۶۹-۲۱
Deva Eczanesi Kavaklı Mahallesi, Yeşilyurt Caddesi, No.29/2 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۹۹۹-۰۳-۱۱
Didem Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi Büyükdere Caddesi 2/1 Gürpınar / Beylikdüzü / Istanbul (Beykent Doğa Koleji Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۰۱-۰۷
Dinçşahin Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Anadolu Caddesi, No. 14/60 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۶-۲۷-۳۷
Dünya Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Kuşdili Caddesi, No. 5C/4 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۶۲-۰۰
Durugül Eczanesi Barış Mahallesi Gülbahçe Sokak 7/a Megakent / Beylikdüzü / Istanbul (Nilgün Tezsezer Asm Karşısı, Ipek Fırın’dan 300 Metre Ileride Beyaz City Aşağı Mevki, Boş Arsa Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۲۲-۶۲
Ekol Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi Sayaca Caddesi 5B Beykent / Beylikdüzü / Istanbul (Ekol Center, Kolan Hastanesi Yakını, Mektebim Beykent Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۷۰-۰۷
Elifim Eczanesi Marmara Mahallesi 7. Sokak 1 Beylikdüzü / Istanbul (İhlas Marmaraevleri 3. Kısım Karşısı Hürriyet Bulvarı) ۰ (۲۱۲) ۸۷۵-۸۰-۱۱
Elma Eczanesi Barış Mahallesi Akdeniz Caddesi 15 Beylikdüzü / Istanbul (Migros Avm Arkası, Acıbadem Tıp Merkezi Yakını, Imkb Ortaokulu Arkası) ۰ (۲۱۲) ۸۷۳-۹۶-۸۶
Emek Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi, Emek Sokak, No. 7 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۲-۱۹-۹۹
Erkan Eczanesi Barış Mahallesi Gazi Yüzbaşı Turgay Salih Canoğlu Sokak 9/30 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü ۷ Nolu Sağlık Ocağı Yanı – Ipek Fırın’dan 300 Metre Ileride Beyaz City Aşağı Mevki Adakent Happy Center Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۶۳-۲۲
Esma Yavuzkol Eczanesi Kavaklı Mahallesi, Yeşilyurt Caddesi, No.23/1 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۳-۶۰-۳۹
Evin Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Osmanlı Caddesi, No. 17/a Dükkan 22 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۵-۱۱-۴۰
Fatih Eczanesi Marmara Mahallesi, Ihlas Caddesi, No.27/a Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۵-۰۵-۸۵
Fatoş Eczanesi Barış Mahallesi, Sakarya Caddesi, No. 1-B-23 Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۳-۵۱-۵۷
Gamze Eczanesi Gürpınar Merkez Mahallesi, Sohbet Sokak, No. 13/1 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۸۰-۸۱-۱۱
Geylani Eczanesi Barış Mahallesi, Palmiye Sokak, No.4/d Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۵۲-۹۴-۳۳
Güney Eczanesi Yakuplu Merkez Mahallesi, Hürriyet Bulvarı ۷/a Yakuplu Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۶-۷۸-۸۶
Gürel Eczanesi Yakuplu Mahallesi, Osmangazi Caddesi, No.1B/8 Yakuplu Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۷۶-۱۶-۵۶
Gürpınar Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No. 1 Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۸۰-۶۴-۱۵
Hatice Eczanesi Dereağzı Mahallesi, İnönü Caddesi, No.36/c Gürpınar Beylikdüzü / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۸۰-۷۰-۶۰
Hayat Eczanesi Barış Mahallesi Bestekar Sokak 2P Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü Acıbadem Tıp Merkezi Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۵۳-۲۵-۱۵
Işın Eczanesi Adnan Kahveci Mahallesi, Çamlıtepe Caddesi, 20A Gürpınar ۰ (۲۱۲) ۸۵۶-۲۴-۵۶

error: کپی مجاز نمی باشد