منطقه اوجیلار استانبول

Avcılar

آوجیلار
منطقه آوجیلار استانبول

منطقه آوجیلار استانبول یکی از مناطق استانبول در قسمت اروپایی می باشد که از شرق با منطقه کوچک چکمجه از شمال با منطقه باشاک شهیر از غرب با مناطق اسنیورت و بیلیکدوزو  و از جنوب با دریای مرمره همسایه است. منطقه ساحلی آوجیلار ۲۷ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و اتوبان های شماره E80 و E5 از آن عبور می کنند.

نمایی از آوجیلار
آوجیلار کجاست

با توسعه امکانات صنعتی درآوجیلار کارهایی مانند ماهیگیری، کشاورزی و قفسه بندی جایگزین مراکز تجاری و تفریحی شده است.

بسیاری از کارخانه های صنعتی در این منطقه وجود دارند، کارخانه ها وکارگاه های کوچک و بزرگ با مشاغل مختلف از این رو کارگران اکثریت جمعیت این منطقه را تشکیل داده اند.

 

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهرداری اوجیلار
شهرداری اوجیلار

مدیریت

در سال ۱۹۹۲ آوجیلار از منطقه کوچک چکمجه جدا و شهردار وقت Tahsin Salihoğlu به عنوان شهردار برگزیده شد.

شهردار فعلی منطقه آوجیلار Av. Turan HANÇERLİ  از حزب CHP می باشد.

منطقه آوجیلار دارای ۲۵۰ کارخانه صنعتی بزرگ و کوچک می باشد که عمده تولیدات آنها در زمینه های مختلف و عمدتاً مواد معدنی پارچه و پوشاک است.

به همین منظور بیش از ۴۰% از جمعیت متشکل از کارگران و ۱۰% از تجار منطقه و کارمندان دولت در مقیاس کوچک هستند.

دانشگاه استانبول
دانشگاه استانبول

یکی از بزرگترین دانشگاه ها در منطقه آوجیلار قرار دارد که یکی از مهمترین دانشگاه های شهر استانبول به حساب می آید. دانشگاه İstanbul Üniversitesi یا دانشگاه استانبول در این محل واقع گردیده که دارای دانشکده های فنی، دامپزشکی، تجارت، دانشکده، علوم فنی می باشد.

 

بیمارستان اوجیلار
بیمارستان اوجیلار

روزنامه های متعدد و زیادی در منطقه آوجیلار به چاپ می رسند همچنین ۲ ایستگاه رادیویی در این منطقه وجود دارند که به صورت روزانه فعالیت می نمایند .

در منطقه آوجیلار تعداد زیادی بیمارستان وجود دارد که در بخش های خصوصی و دولتی آماده خدمات رسانی می باشند.

۲۰ بیمارستان و درمانگاه دولتی و ۲۵ درمانگاه و بیمارستان خصوصی در این منطقه وجود دارند.

موزه خانه آتاترک
موزه خانه آتاترک

اماکن تاریخی

در منطقه آوجیلار موزه های دیدنی خاصی وجود دارند:

۱- موزه  هالوک پرک Halûk Perk Müzesi

به نمایندگی از هالوک پرک، یکی از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق دانشگاه استانبول، یک موزه درمنطقه وجود دارد که به دلیل تحصیل در مورد ارزش های تاریخی مشهور است. این موزه در گوموش پاشا واقع شده است. جایی که عناصر بسیاری از تمدن ها تا به امروز در آن به نمایش گذاشته  شده است.

موزه خانه آتاترک Atatürk Evi Müzesi

این موزه در سواحل آوجیلار قرار دارد که دارای معماری مشابه خانه ای است که در آن آتاتورک مصطفی کمال پاشا متولد شده است. چنین موزه هایی را می توان به عنوان نمونه نشان داد.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

پارک ساحلی اوجیلار
پارک ساحلی اوجیلار

پارک ساحلی آوجیلار

یکی از زیباترین پارک های ساحل استانبول می باشد که پیاده روی در ساحل آرام آن جذاب است . پیک نیک دلپذیر و سرگرمی کننده نیز از دیگر قابلیت های آن میباشد.

ساحل آوجیلار یکی از مناطق محبوب منطقه است. جداول و نیمکت های موجود در پارک ساحلی محیط دلپذیری را برای یک استراحت ساحلی فراهم می کند. به همین دلیل، اکیداً توصیه می کنیم که در این ساحل گشت و گذار کنید.

جمعیت آوجیلار

خیابان مارمارا اوجیلار
نمایی از خیابان مارمارا اوجیلار
جمعیت سال
۳۸۳.۷۳۶ ۲۰۱۰
۳۹۵.۲۷۴ ۲۰۱۱
۴۰۷.۲۴۰ ۲۰۱۲
۴۱۷.۸۵۲ ۲۰۱۳
۴۱۷.۸۵۲ ۲۰۱۴
۴۲۵.۲۲۸ ۲۰۱۵
۴۳۰.۷۷۰ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه آوجیلار به همراه آدرس

اماکن دیدنی و آثار تاریخی آوجیلار

بهترین هتل های منطقه آوجیلار

,

تمام محلات آوجیلار

محله آمبارلی AMBARLI MAHALLESİ محله مرکز MERKEZ MAHALLESİ
محله جهانگیر CİHANGİR MAHALLESİ محله مصطفی کمال پاشا MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
محله دنیزکوشکلر DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ محله تخته کاله TAHTAKALE MAHALLESİ
محله فیروزکوی FİRUZKÖY MAHALLESİ محله یونیورسیتی ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
محله گوموش پاشا GÜMÜŞPALA MAHALLESİ محله یشیل کنت YEŞİLKENT MAHALLESİ

نقشه اوجیلار

avcilar haritasi

بازار های روز و محلی آوجیلار

بازار های روز آوجیلار
بازار های روز آوجیلار
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Firuzköy ÜLKER CADDESİ
یکشنبه

 

Denizköşkler AHMET KAYA CADDESİ FİKRET SOKAK
دوشنبه

 

Kemalpaşa mahallesi Kemalpaşa mahallesi, 8/1 sokak
سه شنبه

 

Üniversite CEMİL MERİÇ SOKAK
چهار شنبه

 

Avcılar Merkez PINAR DEMİR BERİK SOKAK
پنج شنبه

 

Tahtakale OKUL YOLU ÖZGÜRLÜK SOKAK
جمعه Mustafa Kemal Paşa ORHANGAZ, CADDESİ AYDIN SOKAK

بیمارستان های منطقه آوجیلار

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Avcılar Hospital

بیمارستان خصوصی آوجیلار

خصوصی ۰۲۱۲۴۴۴۲۹۹۹ Üniversite Mahallesi Uran Caddesi No:10 Avcılar – İstanbul

بیمارستان دولتی مراد کولوک

دولتی ۰۲۱۲۴۱۲۹۰۰۰ Üniversite Mah. Yeni Yuvam Sok. 4 Avcılar, İstanbul

بیمارستان خصوصی آنادولو

 

 

خصوصی ۰۲۱۲۶۹۰۲۳۵۳

ÖZEL INTERNATIONAL HOSPITAL İSTANBUL

بیمارستان خصوصی بین المللی

استانبول آوجیلار

خصوصی ۰۲۱۲۵۹۰۷۷۶۰

داروخانه های منطقه اوجیلار

نام داروخانه آدرس تلفن
Akalın Eczanesi Üniversite Mahallesi, Uran Caddesi, No. 5/d Parseller Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۳-۲۲-۵۷
Akdağ Eczanesi Denizköşkler Mahallesi, Ahmet Kaya Caddesi, No.8/a Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۹۱-۶۱-۸۵
Alp Eczanesi Gümüşpala Mahallesi, Handan Sokak, No. 12/a Gümüşpala Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۴-۳۸-۹۰
Ayşe Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi Reşit Paşa Caddesi 20 (Finans Bank Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۵۱-۴۱
Ayten Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi Fırın Sokak 21C ۰ (۲۱۲) ۹۸۴-۲۶-۱۶
Balkan Eczanesi Cihangir Mahallesi, Burnaz Caddesi, No. 36/a Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۵-۹۹-۸۱
Begüm Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, No.18/1 Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۴۱-۸۵
Bizim Evler Eczanesi Tahtakale Mahallesi Ayçiçeği Sokak 8/10A Avcılar / Istanbul (Ispartakule Mevki Bizimevler 2 Sitesi Çarşı No:8/10A Happy Market Yanı) ۰ (۲۱۲) ۳۹۷-۳۴-۳۴
Boztemur Eczanesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Firuzköy Bulvarı ۱۱۳A Parseller / Avcılar / Istanbul (Anadolu Hastanesi’ne 100 Metre – Avcılar 10 Nolu Asm Yanı) ۰ (۵۳۲) ۲۵۶-۹۹-۸۵
Burak Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi Marmara Caddesi 32/a (Merkez Mahallesi Trafiğe Kapalı Cadde, Collezione Bitişiği) ۰ (۲۱۲) ۵۹۱-۲۲-۱۲
Burçin Eczanesi Denizköşkler Mahallesi, Muhtar Kazım Akgül Caddesi, No. 37 Şükrübey Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۴-۳۳-۱۷
Büyük Eczanesi Firuzköy Mahallesi, Hasan Önal Caddesi, No. 51/a Firuzköy Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۳-۰۸-۰۹
Cihangir Eczanesi Cihangir Mahallesi Meşrutiyet Caddesi 53B Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۲-۵۵-۵۱
Deniz Eczanesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Mimarsinan Caddesi, No.58/b Parseller Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۳-۱۵-۵۵
Derman Eczanesi Cihangir Mahallesi Kaptan Sokak 31/3 Avcılar / Istanbul (Talatpaşa Caddesi, Cihangir Mahallesi Kent Evi Cihangir Muhtarlığı Çaprazı) ۰ (۲۱۲) ۶۹۴-۴۴-۰۴
Derya Eczanesi Yeşilkent Mahallesi, Ozanlar Caddesi, No. 10/a Firuzköy Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۰-۵۸-۶۷
Deva Eczanesi Denizköşkler Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi 72/a Denizköşkler / Avcılar / Istanbul (Deniz Tarafı, Pazar Pazarı Nın Kurulduğu Cadde) ۰ (۲۱۲) ۴۲۰-۰۳-۶۸
Dilara Nur Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi Talimhane Sokak 14/b (Reşitpaşa Caddesi Merkez Asm Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۲۳۰-۵۹-۳۸
Dilaram Eczanesi Tahtakale Mahallesi, Fırat Caddesi, No.2 Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۹-۵۵-۴۹
Doruk Eczanesi Ambarlı Mahallesi Yurdakul Sokak 25/a Ambarlı / Avcılar / Istanbul (Mevlana Camii Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۹۳-۰۹-۲۴
Ekin Eczanesi Gümüşpala Mahallesi Karayolları Caddesi 2B Gümüşpala / Avcılar / Istanbul (Avcılar Baypark Hastanesi Yanı – E5 Yan Yol) ۰ (۲۱۲) ۵۹۳-۰۷-۰۶
Elmas Eczanesi Ambarlı Mahallesi, Ihsanbey Sokak, No. 258/d Ambarlı Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۳۷-۷۲
Emek Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi 10/d (Özel Doğuş Tıp Merkezi Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۵۴-۹۳
Eren Eczanesi Yeşilkent Mahallesi, 522 Sokak, No:13/A (Avcılar 5 No lu ASM karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۹۶-۶۹-۴۴
Ersan Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi, Çiğdem Caddesi, No. 37/b Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۵-۲۵-۷۳
Esra Ilıca Eczanesi Tahtakale Mahallesi Abdi Ipekçi Caddesi 78 Ispartakule / Avcılar / Istanbul (Ispartakule Innovia Çarşı) ۰ (۲۱۲) ۹۳۹-۷۹-۴۱
Feyza Eczanesi Gümüşpala Mahallesi, Yeniyuva Sokak, No.29/a Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۹۳-۲۴-۰۳
Firuzköy Eczanesi Firuzköy Mahallesi Hasan Önal Caddesi 70C Firuzköy / Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۰-۴۱-۴۴
Füsun Eczanesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Mimarsinan Caddesi, No. 61/a Parseller Firuzk Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۳-۲۶-۲۲
Gelincik Eczanesi Denizköşkler Mahallesi, Gelincik Sokak, No.9/a Ambarlı Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۸۹-۸۰
Genç Eczanesi Denizköşkler Mahallesi Gelincik Sokak 5A Avcılar / Istanbul (Pazar Pazarı, Derya Mescidi Aşağısı, Denizköşkler) ۰ (۲۱۲) ۶۹۵-۰۶-۷۶
Gizem Eczanesi Üniversite Mahallesi Uran Caddesi 2 Parseller / Avcılar / Istanbul (Avcılar Hospital Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۶۹۰-۹۶-۰۶
Göksu Eczanesi Gümüşpala Mahallesi Yeniyuva Sokak 35/a Gümüşpala / Avcılar / Istanbul (Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۷۲-۲۸
Gül Eczanesi Firuzköy Mahallesi, Hasan Önal Caddesi, No. 54 Firuzköy Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۰-۸۲-۰۷
Gülistan Eczanesi Ambarlı Mahallesi Hasat Sokak 16A Ambarlı / Avcılar / Istanbul (Siteler Sağlık Ocağı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۶۳-۸۱
Gürbey Eczanesi Gümüşpala Mahallesi, Şükrübey Caddesi, No. 2 Gümüşpala Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۰۹-۷۵-۷۰
Ijlal Öner Eczanesi Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı ۶D Ispartakule / Avcılar / Istanbul (Ispartakule Bizim Evler 6 Sitesi Migros Yanı) ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۴۴-۵۳
Işılay Eczanesi Cihangir Mahallesi, Kirazlı Caddesi, No. 65/a Cihangir Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۲-۸۵-۹۰
Ispartakule Eczanesi Tahtakale Mahallesi Abdi Ipekçi Caddesi 13/1B Ispartakule/bahçeşehir / Avcılar / Istanbul (Efes Sitesi Karşısı, The Kırmızı Restoran Yanı) ۰ (۲۱۲) ۳۹۷-۴۱-۳۱
Kamer Eczanesi Avcılar Merkez Mahallesi, Tüloğlu Sokak, No. 4/a Avcılar / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۹۰-۰۷-۰۸
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول