منطقه کوچوک چکمچه استانبول

Küçükçekmece

منطقه کوچوک چکمچه استانبول

همه چیز درباره کوچوک چکمجه

کوچوک چکمجه
کوچوک چکمجه استانبول
kucukcekmece istanbul

منطقه کوچوک چکمچه استانبول  یکی از مناطق‌ غربی در قسمت اروپایی استانبول در حوالی دریاچه‌ای با همین نام است که از غرب با منطقه آوجیلار و دریاچه از شمال با منطقه باشاک شهیر از شرق با باغچه اولر و باجیلار از جنوب با منطقه باکیرکوی و دریای مرمره همسایه است.

منطقه کوچوک چکمجه از تجزیه منطقه باکیرکوی تأسیس گردید و از سال ۲۰۱۹ تاکنون دارای ۲۱ محله است. منطقه کوچوک چکمجه در بین شاخص‌های کیفیت زندگی از بین تمام محله‌های استانبول در رتبه دوازدهم قرار گرفته است.

منطقه کوچوک چکمجه در یک منطقه کم موج و دشت‌های گسترده پخش شده است که سواحل دریایی دریاچه به جهت داخل افزایش می‌یابد. ارتفاع تپه‌های شمال منطقه کوچوک چکمجه به ۲۰۰ متر می‌رسد که ظاهری متمایز دارند. دریاچه کوچوک چکمجه یکی از تالاب‌های نادر در جهان است و یک شگفتی طبیعی به حساب می‌آید.

شهرداری کوچوک چکمجه
شهرداری کوچوک چکمجه

مدیریت

شهرداری منطقه کوچوک چکمجه در سال ۱۹۹۱ تأسیس گردید و از سال ۲۰۱۹ در انتخابات شهرداری‌ها Kemal Çebi از حزب CHP به عنوان شهردار این منطقه انتخاب گردید.

 کوچوک چکمجه کجاست
کوچوک چکمجه کجاست

ساخت‌وسازهای مسکن انبوه به طور گسترده از دهه ۱۹۹۰ شتاب بیشتری گرفته است. ساخت‌وسازها در بخش بزرگی از منطقه مطابق با اصول و نقشه‌بندی متعارف و شرایط فنی اصولی ساخته می‌شود.

یکی از ویژگی‌های منطقه کوچوک چکمجه عبور بزرگراه ترانزیت اروپا  از این منطقه می‌باشد که به علت کوتاه شدن زمان حمل و نقل اهمیت ویژه‌ای به این نقطه از استانبول بخشیده است.

همچنین سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در منطقه صنعتی سازمان‌یافته باعث افزایش چشمگیر توسعه صنعت در این منطقه گردیده.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نمایی از کوچوک چکمجه
نمایی از کوچوک چکمجه

منطقه کوچوک چکمجه در اصل یک منطقه صنعتی متراکم است که با بیش از ۲۰۰ کارخانه بزرگ  واماکن صنعتی و تجاری و تقریباً ۱۰ هزار شرکت و کارگاه صنعتی در این منطقه ثبت گردیده است.

بنابراین می‌توان گفت که تراکم جمعیت از کارگران و خانواده‌های آنها تشکیل گردیده است. در منطقه کوچوک چکمجه استانبول ۴ مرکز بزرگ فرهنگی از قبیل مرکز فرهنگی جنت، مرکز فرهنگ و هنر هالکالی، مرکز فرهنگ و هنر صفاکوی و مرکز نمایش یحیی کمال مشغول به فعالیت می‌باشد.

دانشگاه ایدین
دانشگاه ایدین

در منطقه کوچوک چکمجه ۶۲ مدرسه ابتدایی و ۱۰ دبیرستان عمومی، ۸ دبیرستان حرفه‌ای، ۴ دبیرستان آناتولی و ۱۰ مهدکودک وجود دارد.

علاوه بر این ۱ مرکز آموزش عمومی، ۱ مرکز آموزش کارآموزی، ۱ مرکز آموزش بهداشتی، ۱ خانه معلم و ۳ خانه فرهنگی مجزا مشغول به فعالیت می‌باشند.

علاوه بر مدارس رسمی ۱۲ مدرسه خصوصی نیز وجود دارند که ۴ مورد از این ها مهدکودک ۳ مدرسه ابتدایی ۴ دبیرستان و ۱ مدرسه دبیرستان عصرگاهی نیز مشغول به فعالیت است.

دانشگاه آرنا استانبول دانشگاه آیدین استانبول و دانشگاه صباح الدین نیز در این منطقه است.

تیم بسکتبال منطقه کوچوک چکمجه از سال ۲۰۰۸ تا اکنون یکی از تیم‌های مطرح ورزشی این منطقه است که حضوری فعال در لیگ ترکیه دارد.

یک استادیوم فوتبال نیز به نام küçükçekmece نیز ساخته و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

استانبول کوچوک چکمجه
استانبول کوچوک چکمجه

منطقه کوچوک چکمجه به دلیل دسترسی بسیار راحت به ۲ اتوبان پر تردد و معروف استانبول مانند E5 و E8 در منطقه‌ای قرار دارد که دسترسی به این منطقه از استانبول را راحت‌تر کرده است.

همچنین دسترسی به خطوط متروباس از کلیه محلات منطقه کوچوک چکمجه به وسیله دلموش های موجود در این مناطق بسیار ساده و راحت است.

خط قطار این منطقه در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۹ مورد بازگشایی قرار گرفت و هم‌اکنون محله هالکالی در منطقه کوچوک چکمجه تا ایستگاه گبز Gebzeخدمات‌رسانی انجام می‌گردد.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

تمام مراکز خرید منطقه کوچوک چکمچه به همراه آدرس

منطقه کوچوک چکمچه استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی کوچوک چکمچه

بهترین هتل های منطقه کوچوک چکمجه

منطقه کوچوک چکمچه استانبول

.

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

تمام محلات کوچوک چکمچه

محله آتاکنت
 • Atakent Mahallesi
محله کاناریا
 • Kanarya Mahallesi
محله آتاتورک
 • Atatürk Mahallesi
محله کارتال تپه
 • Kartaltepe Mahallesi
محله بش یول
 • Beşyol Mahallesi
محله کمال پاشا
 • Kemalpaşa Mahallesi
محله جنت
 • Cennet Mahallesi
محله محمت اکیف
 • Mehmetakif Mahallesi
محله جمهوریت
 • Cumhuriyet Mahallesi
محله سوتلو چشمه
 • Söğütlü Çeşme Mahallesi
محله فاتح
 • Fatih Mahallesi
محله سلطان مراد
 • Sultan Murat Mahallesi
محله فوزی چاکماک
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
محله توفیق
 • Tevfik Bey Mahallesi
محله گول تپه
 • Gültepe Mahallesi
محله یاریم بورگاز
 • Yarımburgaz Mahallesi
محله هالکالی مرکز
 • Halkalı Merkez Mahallesi
محله ینی محله
 • Yeni Mahalle Mahallesi
محله اینونو
 • İnönü Mahallesi
محله یشیلووا
 • Yeşilova Mahallesi
محله ایستاسیون
 • İstasyon Mahallesi

بازار های روز و محلی کوچوک چکمجه

بازار های روز و محلی
بازار های روز و محلی
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه Halkalı Merkez
یکشنبه İkitelli
دوشنبه Bayramtepe
سه شنبه Şahintepe
چهار شنبه Cumhuriyet Mahallesi
پنج شنبه Cennet Mahallesi
جمعه İkitelli Köyiçi

بیمارستان های منطقه کوچوک چکمچه

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی سلطان سلیمان

دولتی ۰۲۱۲۴۰۴۱۵۰۰ Altınşehir Turgut Özal Caddesi No:1 34303 Küçükçekmece – İstanbul

Doğan Hastanesi

بیمارستان خصوصی دوغان

خصوصی ۰۲۱۲۶۲۴۳۴۳۴ Ziya Gökalp Caddesi No:2 Küçükçekmece – İstanbul (E-5 Üzeri Petrol Ofisi Arkası)

داروخانه های منطقه کوچوک چکمجه

نام داروخانه آدرس تلفن
Ada Eczanesi Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi 61-63A Halkalı / Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۰۹-۶۴-۷۵
Akalın Eczanesi İstasyon Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No. 79/a Halkalı Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۵۱-۶۰-۲۳
Akdeniz Eczanesi Söğütlüçeşme Mahallesi, Camialtı Sokak, No. 22/a Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۷-۰۰-۴۰
Altan Eczanesi İnönü Mahallesi, Muammer Aksoy Caddesi, No. 68/b Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۶-۱۲-۵۱
Altıner Eczanesi Gültepe Mahallesi, Bağlar Caddesi, No. 118/a Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۹۹-۱۷-۵۷
Arda Eczanesi İnönü Mahallesi, Maslak Çeşme Caddesi, No. 92 Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۷۱-۳۹-۵۰
Arena Park Eczanesi Atakent Mahallesi 222. Caddesi 1B/44 Atakent / Küçükçekmece / Istanbul (Arena Park Avm Içi (Zemin Kat), Kipa Market Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۷۰-۸۲-۷۸
Atak Eczanesi Mehmet Akif Mahallesi, İnönü Caddesi, No. 57 Ikitelli Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۹۴-۴۷-۷۷
Atakent Eczanesi Atakent Mahallesi, 5. Caddesi, No. 4/7 Halkalı Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۷۲-۴۰-۱۱
Atakent Hülya Eczanesi Atakent Mahallesi Kamelya Sokak 31/2 Atakent / Küçükçekmece / Istanbul (Ata Çarşı ,istanbul Tema Hastanesi (Bhtclinik)Arkası, ۳.etap Yönetim Binası) ۰ (۲۱۲) ۶۶۰-۸۶-۸۶
Atalay Eczanesi Kanarya Mahallesi, Pelikan Sokak, No. 2/b Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۹-۱۰-۷۳
Atilla Eczanesi Kanarya Mahallesi Balıkçın Caddesi 33 Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۴-۰۴-۹۷
Ayşegül Eczanesi Kemalpaşa Mahallesi, Bağlar Caddesi No:35/2 Sefaköy / Küçükçekmece / Istanbul (11 Nolu Asm Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۲۵-۹۶-۶۰
Ayşem Eczanesi Cennet Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No:81/B Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۴-۲۲-۰۲
Bade Eczanesi Halkalı Merkez Mahallesi, Eski Bağlar Caddesi, No. 16/b Halkalı Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۶-۰۰-۱۰
Bağlar Eczanesi Gültepe Mahallesi, Bağlar Caddesi, No.63/4C Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۹-۱۸-۵۷
Bahar Eczanesi Atatürk Mahallesi, Salı Pazarı Caddesi, No. 35/a Ikitelli Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۶-۹۵-۳۷
Barış Eczanesi Kemalpaşa Mahallesi, Halkalı Caddesi, No. 129 Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۴-۲۷-۷۵
Başak Eczanesi Gültepe Mahallesi, Reyhan Caddesi, No. 60/b Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۴-۲۰-۷۷
Batı Eczanesi Atatürk Mahallesi, 315. Sokak, No. 12 Ikitelli Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۷۱-۲۷-۶۰
Bedia Eczanesi Atatürk Mahallesi, Salı Pazarı Caddesi, No. 33 Ikitelli Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۸-۷۸-۷۲
Beyaz Eczanesi Yeni Mahallesi, İnönü Caddesi, No. 68 Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۵-۲۵-۵۲
Bilge Eczanesi Cennet Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No. 81/a Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۸۰-۳۹-۱۲
Birlik Eczanesi Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi, No.23/b Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۸۰-۸۳-۸۴
Bizim Eczanesi İstasyon Mahallesi, İstasyon Caddesi, No. 2 Halkalı Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۶-۰۱-۵۱
Burcu Eczanesi Halkalı Merkez Mahallesi, Zeynebiye Caddesi, No. 21 Halkalı Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۹۶-۰۱-۷۶
Cadde 24 Eczanesi Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Caddesi, No.12/f Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۷۲-۰۱-۰۳
Caddepark Eczanesi Cennet Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi 25A Küçükçekmece / Istanbul (Cennet Kültür Merkezi’ne 150 Metre – Sürmene Döner Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۴۰-۲۰-۱۰
Çare Eczanesi Sultan Murat Mahallesi, Emsal Sokak, No. 30/1 Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۹۸-۰۳-۴۴
Çarşı Eczanesi Fatih Mahallesi, Istanbul Caddesi, No. 16/a Küçükçekmece / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۹-۱۳-۳۷
Cennet Koru Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Caddesi J1 Blok 53/c-3 Küçükçekmece / Istanbul (Tepeüstü Iski – Cennet Koru Sitesi Dükkanları) ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۷۵-۳۴
Çetinkaya Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi Inönü Caddesi 55 Küçükçekmece / Istanbul (Tepe Üstü Ve Cumhuriyet Mahallesi Asm Karşı , Ziraat Bankası Yanı) ۰ (۲۱۲) ۴۲۶-۵۹-۴۲
Defne Eczanesi Kanarya Mahallesi Bülbül Sokak 12A Küçükçekmece / Istanbul (Kanarya Ilköğretim Okulunun Karşısı) ۰ (۵۵۲) ۶۰۶-۳۳-۳۴
Demir Eczanesi İstasyon Mahallesi 1425. Sokak 3/d Halkalı / Küçükçekmece / Istanbul (Toki Bezirganbahçe Konutları Içersinde , Bezirganbahçe Toki Ticaret Merkezi) ۰ (۲۱۲) ۶۷۸-۳۰-۰۶
Derya Eczanesi Cennet Mahallesi Hürriyet Caddesi 2/c Küçükçekmece / Istanbul (Trafiğe Kapalı Cadde E-5 Girişi Akbank Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۹۹-۸۱-۹۹
Deva Eczanesi Halkalı Merkez Mahallesi Mahmutbey Caddesi 15 Halkalı / Küçükçekmece / Istanbul (Büyük Halkalı Iö Okulu Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۷۱-۲۶-۲۶
Diba Eczanesi Tevfik Bey Mahallesi Mektep Sokak 24 Sefaköy / Küçükçekmece / Istanbul (Rumeli Hospital’ın Karşısı, Armoni Parkın Çaprazı) ۰ (۲۱۲) ۴۲۶-۷۸-۰۰
Doğa Eczanesi Cennet Mahallesi 2. Yavuz Selim Caddesi 7/c Küçükçekmece / Istanbul (Özel Doğan Hastanesi Yanı) ۰ (۲۱۲) ۶۲۴-۸۰-۷۸
Duygu Eczanesi Cennet Mahallesi Yavuz Selim Caddesi 79/a Küçükçekmece / Istanbul (Zambak Aile Sağlığı Merkezi Karşısı, Cennet Garanti Şubesi Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۹۹-۹۵-۱۳
Eczane Cadde 24 Halkalı Merkez Mahallesi, 1. Posta Sokak, 12F Halkalı Küçükçekmece / İstanbul ۰ (۵۳۱) ۳۷۵-۴۲-۴۵
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول