mista bosphorus

رزیدانس مسکونی میستا
رزیدانس مسکونی میستا

رزیدانس مسکونی میستا

میستا استانبول از بهترین شهرک های مسکونی در منطقه بشیکتاش است که دارای کلیه امکانات رفاهی اجتماعی برای زندگی خوب و مدرن در یکی از بهترین لوکیشن های شهر استانبول در منطقه بشیکتاش است.
.
شهرک مسکونی میستا توانسته تا بهترین امکانات رفاهی را برای ساکنین خود جمع آوری نماید و با کیفیتی خوب و عالی از آنها پذیرائی نماید.
از جمله امکانات این رزیدانس مسکونی باید به استخر ،سونا ،جکوزی و باشگاه بدنسازی اشاره نمود که آماده خدمت رسانی به ساکنین می باشد.
.
از لحاظ موقعیت قرار گیری نیز این رزیدانس در یکی از بهترین لوکیشن ها ی استانبول در نزدیکی مرکز خرید زورلو سنتر و در قلب منطقه بشیکتاش استانبول قرار گرفته است.
.
امور ساخت مجموعه به تازه گی پایان یافته و مشترکین شاهد واحدهای نوساز و جدید خواهند بود که با سازه ای زیبا شیک و مدرن از آنها میزبانی خواهد شد.
.
رزیدانس مسکونی میستا استانبول
رزیدانس مسکونی میستا کلا دارای ۴ بلوک و ۳۲ واحد است که از این تعداد ۸ واحد در این رزیدانس به صورت دوبلکس مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفته است.
.
از ویژه گی های رزیدانس میستا استانبول ساخته شدن آپارتمان ها به صورت کاملا هوشمند با سیستم امنیتی مدرن است که باید به آن اشاره نمود .نگبانی ۲۴ ساعته و خانه داری از دیگر گزینه های این رزیدانس لوکس می باشد.
.
واحد آپارتمان های این رزیدانس دارای چنذبن پارکینگ اختصاصی و همچنین پارکینگ میهمان برای اعضای مجموعه می باشند.
.
رزیدانس مسکونی میستا استانبول
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی میستا

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
158net 212brut 2+1
180net 228brut 3+1
210net 246brut 4+1
300brut 300brut 5+1
300net 350brut 5+2

موقعیت مکانی و دسترسی میستا استانبول روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی میستا