معرفی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروها در استانبول

با توجه به شرایط باز اقتصادی کشور ترکیه و ارتباط گسترده این کشور با سایر کشورهای در حال توسعه و قرار گرفتن جزء ۲۰ اقتصاد برتر دنیا در گروه G20 این اوامر باعث شده تا ترکیه در همه‌ی زمینه‌ها به رشد و شکوفایی اقتصادی قابل توجهی دست پیدا کند. خودروسازان بسیار زیادی در داخل استانبول اقدام به افتتاح نمایندگی کردند.. شرکت‌های معروفی مثل بنز و یا BMW یا شورلت و … نیز دارای نمایندگی‌های زیادی می‌باشند. شما داخل شهر استانبول هم می‌توانید اقدام به خرید خودروهای صفر و یا کارکرده از تمام برندها نمایید. قیمت خودروهای سواری داخل شهر استانبول از خودروهای قدیمی و ۲۰ سال ساخت مثل رنوهای قدیمی از ۱۰ هزار لیر شروع شده و با مدرن‌تر شدن خودروها مثل خودروهای جدید و مدرن اتوماتیک از ۳۰ هزار لیر شروع می‌شوند مثل رنو کلیو در استانبول مدل ۲۰۱۲ اتومات از رقم ۵۰ هزار لیر شروع می‌شود تا خودروهایی مثل مگان یا رنو فلوئنس با توجه به مدل از ۱۰۰ هزار لیر می‌توانید خرید انجام بدهید.

برای خودروهای برند مثل آئودی یا بی‌ام‌دبلیو سری ۳ یا پاسات نیز باید مبلغی در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار لیر بر اساس مدل و نوع خودرو و امکانات آن پرداخت نمایید.

خودروهای لاکچری مثل رنج‌روور نیز از قیمت ۵۰۰ هزار لیر شروع می‌شود که آن هم بر اساس مدل و آپشن متفاوت است.

در انتهای این مقاله مراکز خرید و فروش خودرو و همچنین نحوه انتقال سند خودرو و کارهای اداره‌ای را به صورت کامل در اختیار شما خواهیم گذاشت که می‌توانید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.