رزیدانس مایا بشیکتاش استانبول

Park Maya Sitesi

رزیدانس مایا
رزیدانس مایا

رزیدانس مایا

رزیدانس مایا بشیکتاش استانبول از شهرک های مسکونی با پرستیژ می باشد که در محله اتیلر از محلات خوشنام و معروف استانبول در منطقه بشیکتاش است.
.
این رزیدانس خوب مسکونی دارای لوکیشنی بسیار مطلوب با دسترسی های عالی به ساحل بشیکتاش و همچنین مناطق شناخته شده ای همچون ببک و اورتاکوی می باشد که به‌ ویژه گی های آن افزوده است.
.
رزیدانس مایا اتیلر بشیکتاش استانبول دارای کلیه امکانات رفاهی و اجتماعی با کیفیتی بسیار خوب و مطلوب می باشد ،این درست است که رزیدانس مایا استانبول در سال۲۰۰۱ ساخته و سال های زیادی از ساخت آن میگذرد اما این رزیدانس به علت پایه گذاری خوب و عالی در ابتدای تاسیس تا کنون توانسته اصالت یه شهرک خوب مسکونی راحفظ نماید.
.
استخر شنا و سونا و باشگاه های بدنسازی و همچنین زمین های بازی و پارک کودکان در مجموعه مایا از دیگر امکانات مجموعه مایا استانبول است که باید به آن اشاره کرد.
.
فضای سبز بسیار زیبای داخل شهرک مایا و قرارگیری بلوک ها به فاصله های استاندارد و همچنین پارکینگ سرپوشیده برای ساکنین و پارکینگ های میهمان از دیگر امکانات مجموعه مایا استانبول است.
.
رزیدانس مایا بشیکتاش دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و سیستم های هوشمند امنیتی برای رفاه ساکنین مجموعه است و از جمله رزیدانس های منطقه با امنیت بالا شناخته می شود.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مایا

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
150net 169brut 2+1
165net 190brut 3+1
300net 320brut 4+1
320net 350brut 5+1

موقعیت مکانی و دسترسی مایا بشیکتاش روی نقشه گوگل

رزیدانس مایا بشیکتاش استانبول

رزیدانس مایا بشیکتاش استانبول

مشخصات رزیدانس مایا بشیکتاش