Park Orman Evleri

رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی
رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی

رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی

این شهرک با توجه به قرارگیری در مکانی منحصر به فرد در میان جنگل های زیبای منطقه ساریر با منظره از دریا از زیباترین شهرک های مسکونی در منطقه ساریر استانبول است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
.
این شهرک مسکونی دارای واحدهای زیبایی از دریا و جنگل است و تمام واحدهای این مجموعه داری تراسی زیبا با منظره از دریا و جنگل می باشد که از مهمترین نکات مورد اشاره در این شهرک است.
.
این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین می باشد که از مهمترین آنها می توان به استخرهای شنا،حمام ترکی،سونا،جکوزی،پارک های کودکان می باشد.
.
این مجموعه به علت قرارگیری در کنار جنگل های ساریر کمی از مرکزیت منطقه ساریر فاصله دارد که البته وسایل حمل و نقل عمومی از مقابل آن عبور مینمایند.
.
مجموعه دارای سیستم حفاظتی و نگهبانی ۲۴ ساعته است که مشغول محافظت از این مجموعه در طول شبانه روز می باشند و به طور کلی این مجموعه دارای سیستم امنیتی بسیار خوبی برای ساکنین می باشد.
.
از لحاظ قیمتی نیز این‌مجموعه با توجه به امکانات و منظره ای زیبا نسبت به سایر مجموعه های مسکونی مناسب ارزیابی شده است که مورد توجه اتباع خارجی برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه می باشد.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
160net 200brut 3+1
200net 230brut 4+1
250net 285brut 5+1

موقعیت مکانی و دسترسی گراور پارک اورمانی روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی