پروژه گلدن رزیدانس قبرس شمالی

منطقه: فاماگوستا, قبرس

اشتراک گذاری

توضیح کوتاه

این پروژه در منطقه فاماگوستا قرار دارد

تک بلوک ۹۱ واحد ۱۲ طبقه

دارای واحد های یک خواب و دو خواب

بالکن دار

ویژگی ها و امکانات

متراژ: 60-80-90

نوع ملک: آپارتمان

تعداد اتاق خواب: 1,2

برخی امکانات مجموعه
سالن ورزش استخر سرپوشیده حمام ترکی سونا
نحوه خرید
50 درصد پیش پرداخت اقساط ۶ ماهه
برخی امکانات مجموعه
سالن ورزش استخر سرپوشیده حمام ترکی سونا
نحوه خرید
50 درصد پیش پرداخت اقساط ۶ ماهه

توضیح کامل

امکانات رفاهی:

سالن ورزش

استخر سرپوشیده

حمام ترکی

سونا

شرایط پرداخت: 50 درصد پیش پرداخت اقساط ۶ ماهه

قیمت واحد:

دوخواب : 140.000 پوند

سیاست داخلی در قبرس شمالی

اگر در هنگام جست‌وجو درباره اینکه قبرس شمالی کجاست به‌دنبال این هستید تا از سیاست داخلی این کشور اطلاعاتی به‌دست بیاورید باید گفت که نحوه قانون‌گذاری در این نطقه توسط مجلس شورای قبرس شمالی انجام می‌شود.

50 نماینده‌ای که در این مجلس حضور دارند، هر 5 سال یک‌بار و از طریق رای مردم انتخاب می‌شوند تا قوانین مختلف را تصویب یا رد کنند و به‌طور کلی کشوری آرام محسوب می‌شود که مردم به قوانین، آداب و رسوم خود پایبند هستند.

به‌طور کلی در بخش شمالی قبرس نظام سیاسی بر پایه ریاست جمهوری و نخست وزیر استوار است که وظیفه اجرای قوانین را بر عهده دارند، از سوی دیگر قوه قضاییه در این منطقه نیز بر اجرای قوانین نظارت دارد.

سیاست خارجی در قبرس شمالی

تقریبا 50 سال از زمان استقلال قبرس شمالی می‌گذرد اما تا کنون به جزء ترکیه، هیچ کشور دیگری از نظر سیاسی این منطقه را به رسمیت نمی‌شناسد، از همین رو سفارت فعالی در این کشور وجود ندارد.

این منطقه در چند شهر ترکیه مانند استانبول، آنکارا، ازمیر و مرسین دارای کنسولگری است و حدود 13 کشور از قاره‌های مختلف با قبرس شمالی روابطی در قالب امور خدماتی و تجاری برقرار می‌کنند.

از همین رو در ادامه صحبت درباره اینکه قبرس شمالی کجاست و چگونه روابط بین‌المللی خود را با دیگر کشورها برقرار می‌کند؟ باید به این مورد اشاره کرد که چندین کشور اروپایی، آسیایی و همچنین آمریکا در پایتخت این منطقه دارای دفتر انجام امور خارجی هستند.

ساختار اقتصادی قبرس شمالی

برای آن دسته از افرادی که در هنگام کسب اطلاعات درباره اینکه قبرس شمالی کجاست، به‌دنبال بررسی موقعیت این منطقه برای مهاجرت یا سرمایه‌گذاری هستند، دریافت اطلاعاتی در مورد شرایط اقتصادی نیز حائز همیت خواهد بود.

به‌طور کلی در این منطقه ساختار اقتصادی پایداری حاکم بوده و بخش قابل توجهی از اقتصاد خود را مدیون بخش خدماتی همچون تجارت، گردشگری و آموزش است که چیزی در حدود 69 درصد را به خود اختصاص می‌دهد.

از سوی دیگر باید به این مسئله نیز اشاره کرد که نرخ بیکاری در این منطقه کم‌تر از 5 درصد گزارش می‌شود که نشان می‌دهد، موقعیت مناسبی برای یافتن موقعیت شغلی و مهاجرت از این طریق خواهد بود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق قبرس با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دیگر پروژه های این منطقه