رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری

سینپاش آیدوس را بدون شک باید از بهترین رزیدانس های مسکونی در منطقه سنجاق تپه استانبول دانست که توانسته تا با ساختار شیک و مدرن خود از زمان افتتاح مخاطبان بسیاری را به خود معطوف سازد و بسیار مورد توجه قرار گیرد.

متراژ 50-80-100-120
تعداد اتاق 1-2-3-4
منطقه سنجاق تپه
برخی امکانات مجموعهاستخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی، مارکت و کافه
نحوه خریدنقد و اقساط

این رزیدانس برتر مسکونی که از مشهور ترین شهرک های مسکونی سنجاق تپه محسوب می شود دارای امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین مجموعه می باشد.
.
این مجموعه دارای امکانات رفاهی مورد توجه ای مانند کافه های کنار استخر است که توانسته نگاه ها را به سمت خود معطوف نماید و از دیگر امکانات ویژه این رزیانس مسکونی باید به
سالن های یوگا در این مجموعه اشاره کرد که با مربی در طول هفته در اختیار ساکنین است.
.
این مجموعه مسکونی دارای استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و سونا و جکوزی و سالن های فیتنس نیز می باشد‌که با کادری مجرب در حال خدمت به اعضای مجموعه می باشند.
.
این رزیدانس مسکونی را بدون شک باید از بهترین های منطقه سنجاق تپه استانبول دانست که همواره مورد توجه است.
.

منطقه سنجاق تپه استانبول

منطقه سنجاق تپه استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از سال ۲۰۰۸ به منطقه ای مستقل تبدیل گردید.این منطقه از جنوب با منطقه کارتال از جنوب غرب با منطقه  مال تپه از غرب با منطقه آتاشهیر و عمرانیه از شمال با منطقه چکمه کوی و از شرق با منطقه پندیک و سلطان بی لی همسایه است.

این ناحیه از استانبول ۶۱ کیلومتر مساحت دارد و جمعیت این منطقه ۲۴۱۰۰۰نفر می باشد.منطقه سنجاق تپه استانبول دارای ۲۰ محله می باشد.این منطقه از تجزیه مناطق عمرانیه و کارتال به شکل فعلی ان در امده است.

شهرداری منطقه سنجاق تپه استانبول که  از سال ۲۰۰۸به شکل مستقل شروع به فعالیت نمود از بدو تاسیس د راختیار حزب عدالت و توسعهدرامد و شهردار این  منطقه از سال ۲۰۱۹ طی انتخابات شهرداری ها Şeyma Döğücüاست.

 

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1
تماس بگیرید 130 190 3+1
تماس بگیرید 90 220 4+1

 

ویژه گی های مجموعه سینپاش آیدوس کانتری

باید توجه داشته باشید که این مجموعه از امکانات بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما عزیزان نام برده ایم:
سالن ورزشی
مناطق پیاده روی
باغ بچه ها
کافه
پارکینک
منطقه سبز
نگهبانی 24 ساعته
مغازه و ادارات
بازار خرید
بیمارستان
رستوران ها
مرکز خرید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ

1آیا اجباری برای اقامت در ملک خریداری شده در ترکیه وجود دارد؟

 خیر، هیچ قانونی مبنی بر اجبار خریدار برای سکونت در ملک خریداری شده در ترکیه وجود ندارد، فقط برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، احتیاج به ارائه مدارکی از قبیل نومارتاژ، برگه ها یشهرداری، قبض های ملک در نام خریدار میباشد، همچنین کیمیک فرد درخواست دهنده اقامت از روی ملک به آدرس ملک خریداری شده ارسال خواهد شد. این دلایل ناخودگاه سبب شده است که خریداران ملک در ترکیه، برای انجام درست پروسه اقامت ملکی در ترکیه در خانه خریداری شده سکونت کنند.

2آیا معافیت مالیاتی بر ارزش افزوده برای اتباع خارجی در ترکیه وجود دارد؟ در چه شرایطی وجود دارد؟

 بله وجود دارد شرط اصلی معافیت مالیات بر ارزش افزوده این است که پول باید از خارج از کشور به ترکیه منتقل شود

3آیا تور بازدید از پروژه نیز دارد؟

بله امکان بازدید در تمام روزهای هفته مهیا می باشد

4آیا پروسه اخذ پاسپورت را انجام می دهید؟

بله، این کار تحت نظارت وکلای ترک و ایرانی با تجربه صورت میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *