نحوه‌ کاشت مو در استانبول

نحوه‌ی کاشت مو در استانبول

پدیده‌ی کاشت مو در سال‌های اخیر از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده است و بسیاری از افراد با توجه به تکنولوژی‌های موجود حال حاضر دنیا اقدام به کاشت مو می‌نمایند. استانبول شهری است که از دیرباز وارد این صنعت شده بود و جزء اولین کشورهایی است که اقدام به جذب مشتری از سرتاسر دنیا نموده است.

اما با توجه به فراگیری این موضوع در سال‌های اخیر و افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان به شهر استانبول برای کاشت مو تعداد کلینیک‌های مدرن شهر استانبول نیز در سال‌های اخیر افزایش یافته و با توجه به کیفیت کاری و پزشکان متخصص توانسته در بین شهرهای جهان از جایگاه خوبی برخوردار باشد.

قیمت کاشت مو در کلینیک‌های مختلف متفاوت است اما با تحقیقاتی که ما انجام داده‌ایم در سطح شهر استانبول در کلینیک‌های خوب و سطح بالا بر اساس نوع کاشت مو مبلغ از سه هزار لیر استارت و تا مبالغ بالاتر ادامه خواهد داشت. برای کاشت ریش و سبیل هم از شما مبلغی در حدود ۳۵۰۰ لیر اخذ خواهد شد.

البته موقعیت و منطقه قرارگیری کلینیک نیز بسیار مهم می‌باشد. همچنین برند بودن مرکزی که به آن مراجعه می‌نمایید نیز در بالا رفتن قیمت تأثیرگذار خواهد بود. با توجه به زیاد بودن مراکز کاشت مو در شهر استانبول و فضای رقابتی موجود در این شهر می‌توانید اقدام به مناسب‌ترین مرکز با بهترین کیفیت نمایید.

همچنین ببینید

استخر هتل شیله استانبول

استانبول کجا شنا کنیم؟

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز ) استخر هتل تعطیلات استخر هتل حیات ریجنسی استخر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول