اجاره خانه در ساریر استانبول

قیمت ها در اردیبهشت ۱۴۰۰ به روز شده است

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

اجاره آپارتمان در مجموعه مسکونی اسکای لند

اجاره خانه در اسکای لند

مجموعه مسکونی اسکای لند استانبول قطعا از معروف ترین و شناخته شده ترین پروژه های مسکونی شهر استانبول است که در سالهای اخیر توانسته مخاطب زیادی را به خود اختصاص دهد.
.
رزیدانس اسکای لنداستانبول در منطقه خوب و مطرح ساریر استانبول که از مناطق سطح بالای شهر استانبول می باشد و از لحاظ منطقه و محلیت بسیار عالی می باشد.
.
اسکای لند استانبول در کنار اتوبان E80 در کنار استادیوم ترک تلکام آرنا ورزشگاه خانگی تیم گالاتاسرای قرار گرفته است همچنین نزدیکترین مرکز خرید به این برج مسکونی مرکز خرید شناخته شده وادی استانبول می باشد.
.
منطقه ساریر استانبول از مناطق اروپایٔی شهر استانبول در شمال استانبول از مناطق لوکس باسکونت افراد سطح بالامی باشد این منطقه از شمال دارای سواحل زیبایٔی با دریای سیاه است.
.
مجموعه اسکای لند استانبول دارای تمامی امکانات رفاهی با کیفیت خیلی بالا مانند استخر ،سونا،جکوزی ،باشگاه های بدنسازی،زمین های بازی،پارک های کودکان و مارکت ها زنجیره ای و مراکز خرید می باشد.
.
از لحاظ دسترسی عمومی این مجموعه مقداری ضعیف است البته ساکین با خودروهای شخصی و استفاده از اتوبان E80 بسیار راضی به نظر میرسند اما برای دسترسی به مرکز منطقه ساریر نیز دلموش ها در حال خدمت رسانی به اهالی مجموعه می باشند.

.

بدون شک اسکای لند را باید هم به لحاظ منطقه هم سازه مدرن از لاکچری ترین رزیدانس های مسکونی اروپا دانست.
.
مرکز خرید بزرگ و شناخته شده وادی استانبول درست در کنار برج های مجلل اسکای لند قرار دارد که به ویژه گی های این مجموعه مسکونی مجلل افزوده است

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اسکای لند

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴.۰۰۰TL
۴۰
۶۰
۱+۰
۵.۰۰۰TL ۷۰ ۹۰ ۱+۱
۸.۰۰۰TL ۹۰ ۱۲۰ ۲+۱
۱۰.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۶۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳

بدون شک یکی از شیک ترین و مجهزترین شهرک های مسکونی استانبول در یکی از بهترین مناطق این شهر در ساریر را می توان رزیدانس مسکونی ۱۴۵۳ ماسلاک نام برد.
.
این شهرک مسکونی درست در کنار جنگل واقع شده و دارای منظره ای بسیار زیبا از جنگل های اطراف خود می باشد که باعث شده مخاطب زیادی از آن استقبال نمایند.
.
رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳ از شهرک های نوساز در یکی از بهترین نقاط استانبول است و دارای کلیه امکانات تفریحی و رفاهی برای ساکنین مجموعه می باشد.
.
سازه لوکس و مدرن شهرک و متریال استفاده شده در آن باعث شده تا اتباع خارجی بسیاری از این رزیدانس استقبال نمایند و اقدام به خرید ملک در این پروژه مسکونی نمایند.
.
واحدهای آپارتمان این شهرک مسکونی برای دریافت پاسپورت ترکیه و شهروندی بسیار مناسب است و اخیرا استقبال بسیار خوبی در این زمینه از این رزیدانس شده است.
.
ساریر از مناطق سطح بالا و لوکس استانبول محسوب می شود که دارای رزیدانس ها و مجموعه های مسکونی لاکچری درون خود است و اکثر سفارت خانه های کشورهای مطرح مانند ایالات متحده آمریکا نیز در این منطقه قرار گرفته اند.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴.۰۰۰TL
۴۰
۶۰
۱+۰
۵.۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۸.۰۰۰TL ۸۵ ۱۰۰ ۲+۱
۱۰.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

اجاره آپارتمان در شهرک مسکونی وادی استانبول

مجموعه مسکونی وادی استانبول را باید از مشهور ترین مجموعه های مسکونی در منطقه معروف ساریر استانول دانست که در لوکیشنی بسیار خوب و عالی از بهترین رزیدانس های منطقه محسوب می شود و دارای طرفداران داخلی و خارجی زیادی می باشد.
.
وادی استانبول درست در کنار مرکز خرید مشهور منطقه ساریر استانبول یعنی وادی استانبول قرار گرفته و از رزیدانس های برتر ساریر محسوب می شود که دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی نیز می باشد .
.
مجموعه مسکونی وادی استانبول در لوکیشنی عالی در کنار مجموعه اسکای لند قرار دارد که با‌وجود مرکز خرید وادی استانبول منطقه ای عالی را برای سکو‌نت تشکیل داده اند.
.
وادی استانبول از بهترین گزینه ها برای خرید خانه در ساریر استانبول و اخذ پاسپورت ترکیه نامید که دارای تمام امکانات رفاهی مانند استخر،سونا،جکوزی و باشگاه های ورزشی و پارک های کودکان می باشد که در سطحی عالی مشغول خدمت رسانی می باشند.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی وادی استانبول

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵.۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۸.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۱۰ ۲+۱
۱۳.۰۰۰TL ۱۵۰ ۱۶۰ ۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

شهرک مسکونی وادی کرو ساریر
.
وادی کرو ساریر یکی از لوکس ترین مجموعه های مسکونی در منطقه ساریر استانبول است که از نظر محله در بین محلات ساریر نیز در منطقه ای لوکس و شناخته شده قرار گرفته است.
.
به طور کلی منطقه ساریر استانبول از مناطق سطح بالا و جایگاه ثروتمندان شهر استانبول محسوب و از مناطق شناخته شده شهر استابول می باشد شما می توانید با مراجعه به سایت iistanbul.ir در بخش استانبول گردش کلیه اطلاعات مناطق مختلف استانبول را به دست بیاورید.
.
مجموعه وادی کرو ساریر دارای آپارتمان های حرفه ای لوکس با سازه ای مدرن است این شهرک دارای مشاعات فوق العاده ای با تمام اماکانات برای ساکنین مجموعه فراهم آورده است.
.
کلیه امکانات یک محموعه خوب از استخر روباز و سرپوشیده،جکوزی،زمین تنیس،زمین بسکتبال،زمین‌والیبال،سالن های ورزشی و فیتنیس نگهبانی ۲۴ ساعته در این مجموعه در دسترس میباشد.
.
علاوه بر امکانات فوق ، این مجموعه دارای مرکز خرید با مغازه های مختلف درون خود نیز می باشد که یکی از ویژه گی های آن میباشد.
.
از لحاظ دسترسی این مجموعه در کنار اتوبان E80 واقع گردیده که مهمترین شریان حمل ونقل عمومی استانبول به حساب می آید همچنین مینی بوس از این مجموعه به سایر نقاط منطقه در حال خدمت رسانی است.

 

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی وادی کرو ساریر
..
..
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴.۰۰۰TL
۴۰
۴۷
۱+۰
۶.۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۱۰.۰۰۰TL ۹۵ ۱۲۵ ۲+۱
۱۵.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۷۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی ماسهاتان ماسلاک

ماسلاک ساریر را بدون شک باید از بهترین نقاط ساریر دانست که برای زندگی به شدت توصیه می شود اما مجموعه لوکس و لاکچری ماسهاتان را باید به عنوان نگینی در منطقه ماسلاک دانست که توانسته تا توجهات بسیار زیادی را به خود جلب نماید و متقاضیان دریافت پاسپورت ترکیه را برای خرید خانه مورد توجه قرار دهد.
.
ماسهاتان در دسته برترین شهرک های مسکونی منطقه ماسلاک قرارگرفته و از لحاظ دسترسی عمومی نیز در لوکیشنی بسیار عالی قرار گرفته است که برای اهالی شهرک نیز بسیار خوشایند می باشند.
.
ماسهاتان به عنوان یکی از معروف ترین شهرک های ماسلاک در استانبول دارای تمام امکانات رفاهی می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین خود می باشد.
.
رزیدانس مسکونی ماسهاتان استانبول دارای امکاناتی مانند استخرها ،مجموعه های ورزشی،تفریحی است که در سطحی عالی با کیفیتی بسیار خوب در کنار پارک های کودکان و سونا مشغول خدمت رسانی می باشند.

 

اجاره خانه در ساریر استانبول

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ماسهاتان ماسلاک

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵.۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۸.۰۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۲+۱
۱۰.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۷۰ ۳+۱
۱۶.۰۰۰TL ۱۸۰ ۲۵۵ ۴+۱
۲۰.۰۰۰TL ۲۲۰ ۳۰۰ ۵+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

برج مسکونی نوراول لایف

مجموعه مسکونی نور اول لایف که توسط برند مطرح سلختنانی gyo مورد ساخت و بهره برداری رسیده است را بدون شک باید از زیباترین سازه های به اتمام رسیده در شهر استانبول ترکیه دانست که توانسته تا در جذب مخاطب داخلی و خارجی خود بسیار موفق عمل نماید.

برج های هم نام نوراول در چندین نقطه برتر از شهر استانبول واقع گردیده اند که تمام آنها دارای سازه هایی در خور توجه می باشند ، اما نور اول لایف در میان تمام برج های نوراول چیزه دیگری است و گوی سبقت را از هم نامان خود ربوده است.

مجموعه نوراول لایف در منطقه ساریر در نقطه ای بسیار عالی در کنار اتوبان تم واقع گردیده و از هر لحاظ از زمان افتتاح تا هم اکنون توانسته تا مخاطبان خود را به رضایت برساند.

رزیدانس مسکونی نور اول که در دسته بلندترین برج های مسکونی استانبول می باشد با ۵۵ طبقه و ۲۶۱ متر ارتفاع از بلندترین آسمان خراش های استانبول نیز برشمرده می شود.

نوراول لایف دارای تمام امکانات در سطحی عالی است که با کیفیتی بسیار عالی از مخاطبان‌خود پذیرایی مینماید از جمله مهمترین امکانات نوراول لایف باید به باشگاه های ورزشی مجهز و سیستم امنیتی هوشمند در کنار استخرهای شنا و خانه داری و پارک کودکان و البته زمین های بازی به همراه لابی من های تحصیلکرده نیز اشاره نمود.

برج مسکونی نوراول لایف را باید از بهترین گزینه ها برای خرید خانه در شهر استانبول دانست که برای متقاضیان اخذ پاسپورت ترکیه نیز بسیار مناسب ارزیابی شده است.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نوراول لایف

 

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵.۰۰۰TL ۵۰ ۶۰ ۱+۱
۸.۰۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۲+۱
۱۲.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۳+۱

..

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس

رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

برج مسکونی اسپینه تاور

برج لاکچری اسپینه تاور شهر استانبول ترکیه که به برج ستون فقرات استانبول نیز مشهور است با طول ۲۰۱ متر از بلندترین و زیباترین برج های مسکونی استانبول محسوب می شود که برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه از گزینه های برتر به شمار می آید.

مجموعه مسکونی اسپینه تاور از نمادهای منطقه ساریر محسوب می شود که در محله ماسلاک این منطقه که از بهترین و گران ترین نقاط ساریر نیز می باشد جای گرفته است.

از مزایای ویژه این برج معروف مسکونی باید به لوکیشن عالی آن در قلب یکی از مشهورترین محلات استانبول اشاره نمود و بعد از آن به امکانات و ساختار مدرن با سازه ای چشمگیر اشاره نمود.

اسپینه تاور از مخاطبان خود با تمام امکانات در سطحی عالی و حرفه ای پذیرایی مینماید که با بهترین کیفیت در حال خدمت رسانی به ساکنین شهرک می باشند.
از جمله امکانات برتر این رزیدانس مسکونی باید به استخرهای شنا و جکوزی و مجموعه های ورزشی با امکانات کامل در کنار فضای سبز و پارک کودکان و خانه داری اشاره نمود که در کنار نگهبانی ۲۴ ساعته و لابی مجلل و لابی من های تحصیلکرده مشغول فعالیت می باشند.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اکسیژن

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱۰.۰۰۰TL ۷۰ ۱۰۰ ۱+۱
۱۵.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۴۴ ۲+۱
۲۰.۰۰۰TL ۱۵۰ ۲۰۰ ۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه

اگر در منطقه شناخته شده ساریر استانبول به دنبال رزیدانسی لاکچری و سطح بالا می باشید بدون شک رزیدانس مسکونی نیدا پارک از بهترین گزینه ها برای شما می باشد.
.
مجموعه ای با سازه ای بینظیر و لوکس در قلب منطقه ساریر استانبول که دارای تمام امکانات رفاهی در بهترین سطح برای ساکنین مجموعه می باشد .
مجموعه مسکونی نیدا پارک با قرار گیری در لوکیشنی بسیار خوب مشرف به جنگل های منطقه ساریر است مورد توجه بسیاری از خریداران خارجی قرار گرفته که این رزیدانس را برای زندگی برگزیده اند.
نیدا پارک دارای امکاناتی مانند استخر ،سونا،جموزی،نگهبانب ۲۴ ساعته ،مجموعه ورزشی ،پارک کودکان ،زمین های بازی و تنیس و پارکینگ های سرپوشیده برای تمام واحدها و همچنین پارکینگ میهمان به تعداد کافی می باشد.
.
رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه تا مرکز خرید کانیون ۳.۵کیلومتر و تا مرکز خرید ایستینیه پارک در فاصله ای ۲.۸ کیلومتری است فاصله این مجموعه تا منطقه ماسلاک ۱.۸ کیلومتر و تا پل های بغاز ۷ کیلومتر است.
.
مجموعه مسکونی نیدا پارک به علت داشتن سازه ای زیبا و امکانات کامل برای خرید خارجیان و دریافت پاسپورت ترکیه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نیدا پارک سیران تپه

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۷.۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۱۰.۰۰۰TL ۸۵ ۱۰۰ ۲+۱
۱۳.۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک

مرکز خرید سوپر لاکچری و مشهور ایستینیه پارک از اماکن مورد توجه در منطقه ساریر استانبول است که روزانه میزبان چهره های سرشناسی درون خود می باشد و از محبوبیت بسیار زیادی در استانبول برخوردار است.
.
در کنار مرکز خرید لوکس ایستینیه پارک رزیدانس مسکونی ایسینیه قرار دارد که از مجموعه های مسکونی معروف در شهر استانبول است و دارای تمام امکانات رفاهی درون خود می باشد.
.
رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک دارای ۵ بلوک و در مجموع ۶۰ واحد مسکونی است که در محیطی بسیار زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته است.
.
رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک دارای استخرهای شنا،سونا،جکوزی و باشگاه های بدنسازی و ورزشی می باشد همچنین مجموعه ایستینیه پارک دارای زمین های ورزشی و مهد کودک نیز می باشد.
.
آپارتمان های موجود در این شهرک از متریال شرکت های برجسته در جهان ساخته شده و تمام آپارتمان های این شهرک دیزاین شده در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
.
رزیدانس ایستینیه پارک دارای منظره از بسفر و جنگل نیز می باشد که به جذابیت های این شهرک مسکونی افزوده است اکثر مشتریان این رزیدانس از اتباع کشور های اروپایی می باشند.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ایستینیه پارک

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱۰.۰۰۰TL ۹۰ ۱۰۰ ۱+۱
۱۵.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۲+۱
۲۰.۰۰۰TL ۱۸۰ ۲۰۰ ۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی صبا لایف

رزیدانس ها در منطقه ساریر استانبول از مهمترین اماکن برای سکونت به حساب می آیند ،با جایگاه ویژه ای که ساریر در بین سایر مناطق استانبول دارا می باشد و همچنین قشر تحصیلکرده و ثروتمندی که در این منطقه مشغول به زندگی است اهمیت شهرک ها افزایش یافته است.
.
از بهترین رزیدانس های منطقه ساریر استانبول می توان به شهرک صبا لایف این منطقه اشاره نمود که از رزیدانس های خوب و شناخته شده است و دارای تمام امکانات رفاهی نیز می باشد.
.
این شهرک در برابر زلزله مقاوم ساخته شده و دارای زمین های تنیس ،بسکتبال ،استخرهای شنا،سونا،جکوزی و پارک های کودکان نیز می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین شهرک می باشند.
.
این مجموعه مسکونی دارای سیستم امنیتی و نگهبانی به صورت ۲۴ ساعته است و همچنین دوربین های امنیتی از این شهرک محافظت مینمایند و به طور کلی از سیستم حفاظتی خوبی برخوردار است.
.
پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین مجموعه به تعداد کافی و همچنین پارکینگ های میهمان نیز برای ساکنین مجموعه در نظر گرفته شده است.
از لحاظ دسترسی نیز این مجموعه در منطقه ای خوب قرار دارد و با منطقه ایستینیه و ماسلاک در نیز فاصله کوتاهی دارد.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی صبا لایف

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۸.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۵۰ ۱+۱
۱۰.۰۰۰TL ۱۸۰ ۲۰۰ ۲+۱
۱۵.۰۰۰TL ۲۴۰ ۲۵۰ ۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی هیل پارک

مجموعه مسکونی هیل پارک استانبول در منطقه ساریر استانبول و در یکی از بهترین مناطق این محله قرار گرفته و دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه میباشد .
.
رزیدانس مسکونی هیل پارک ساریر توانسته تا با امکانات به روز خود با کیفیتی عالی رضایت ساکنین مجموعه را به همراه داشته باشد و در رقابت با سایر رزیدانس ها موفق عمل نماید .
.
مجموعه مسکونی هیل پارک ساریر دارای امکاناتی مانند مجموعه ورزشی و سونا و جکوزی ،استخرهای سرپوشیده و سرباز ،پارک های کودکان،کافه ،رستوران ها ،سالن برگزاری جلسات نگهبانی ۲۴ ساعته فعال نیز می باشد.
.
آپارتمان های مجموعه مسکونی هیل پارک ساریر دارای سیستم خانه هوشمند است این رزیدانس دارای پارکینگ سرپوشیده برای ساکنین به تعداد کافی است و همچنین پارکینگ میهمان نیز در این مجموعه در نظر گرفته شده است.
.
از لحاظ دسترسی نیز این مجموعه در لوکیشنی خوب با دسترسی عالی قرار دارد و در مرکز منطقه ساریر و در نزدیکی محموعه ایستینیه پارک و خیابان اصلی ساریر قرار گرفته است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی هیل پارک

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۸.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۱+۱
۱۲.۰۰۰TL ۱۴۰ ۱۵۰ ۲+۱
۱۵.۰۰۰TL ۱۷۰ ۱۹۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی پانوراما لایف

اگر به دنبال خرید خانه با قیمت بسیار مناسب در منطقه لوکس ساریر استانبول می باشید مجموعه پانوراما لایف در محله ذکریا کوی این منطقه از جمله بهترین انتخاب ها برای شما می باشد که با امکاناتی که ارائه می دهد بسیار مورد توجه خارجیان برای خرید خانه در این منطقه قرار گرفته است .
.
مجوعه مسکونی پانورا ما لایف که به صورت خانه های ویلایی مورد ساخت قرار گرفته دارای امکانات رفاهی به صورت کامل است که به صورت روزانه در خدمت ساکنین مجموعه می باشد.
.
رزیدانس مسکونی پانوراما لایف ساریر دارای استخرهای شنا،پارک کودکان ،مجموعه ورزشی است که در سطحی خوب در خدمت ساکنین می باشد.
.
رزیدانس مسکونی پانوراما لایف در منطقه ساریر با توجه به قیمت و امکاناتی که در اختیار ساکنین ‌میگذارد از بهترین گزینه ها برای خرید خانه در منطقه ساریر محسوب می شود.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پانوراما لایف

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴.۰۰۰TL ۶۰ ۷۰ ۱+۱
۶.۰۰۰TL ۸۰ ۹۰ ۲+۱
۸.۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۲۰ ۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول  در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی نور اول تارابیا

شهرک مسکونی نور اول از معروف ترین شهرک های مسکونی منطقه ساریر است که در بین رزیدانس های منطقه ساریر از قدیمی ترین مجموعه های مسکونی ساریر محسوب می شود.این‌مجموعه با این‌که سال های ریادی از ساخت آن‌گذشته است اما هنوز هم در زمره بهترین های ساریر قرار گرفته و جز شهرک های گران منطقه می باشد..
.
مجموعه مسکونی نور اول تارابیا به داشتن امکانات بسیار ریاد در منطقه ساریر مشهور است ،این مجموعه دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی بسیار عالی این که توانسته رضایت یاکنین را به همراه داشته باشد.
.
رزیدانس مسکونی نور اول تارابیا دارای زمین تنیس،زمین بسکتبال،زمین فوتبال،استخرهای شنا،سونا،جکوزی،پارک های کودکان و سایر امکانات در سطحی عالی است‌که به صورت روزانه مشغول خدمت ریانی می باشد.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نور اول تارابیا

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲۲.۰۰۰TL ۲۶۰ ۳۳۰ ۴+۱
۲۸.۰۰۰TL ۲۹۰ ۳۶۰ ۵+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی گراور پارک اورمانی

این شهرک با توجه به قرارگیری در مکانی منحصر به فرد در میان جنگل های زیبای منطقه ساریر با منظره از دریا از زیباترین شهرک های مسکونی در منطقه ساریر استانبول است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
.
این شهرک مسکونی دارای واحدهای زیبایی از دریا و جنگل است و تمام واحدهای این مجموعه داری تراسی زیبا با منظره از دریا و جنگل می باشد که از مهمترین نکات مورد اشاره در این شهرک است.
.
این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین می باشد که از مهمترین آنها می توان به استخرهای شنا،حمام ترکی،سونا،جکوزی،پارک های کودکان می باشد.
.
این مجموعه به علت قرارگیری در کنار جنگل های ساریر کمی از مرکزیت منطقه ساریر فاصله دارد که البته وسایل حمل و نقل عمومی از مقابل آن عبور مینمایند.
.
مجموعه دارای سیستم حفاظتی و نگهبانی ۲۴ ساعته است که مشغول محافظت از این مجموعه در طول شبانه روز می باشند و به طور کلی این مجموعه دارای سیستم امنیتی بسیار خوبی برای ساکنین می باشد.
.
از لحاظ قیمتی نیز این‌مجموعه با توجه به امکانات و منظره ای زیبا نسبت به سایر مجموعه های مسکونی مناسب ارزیابی شده است که مورد توجه اتباع خارجی برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه می باشد.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی گراور پارک اورمانی

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱+۱
۲+۱
۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان در رزیدانس مسکونی اکسیژن

از بهترین و لاکچری ترین مجموعه های مسکونی در منطقه ساریر شهر استانبول ترکیه به طور حتم باید به مجموعه مسکونی اکسیژن در منطقه اشاره کرد که دارای تمام امکانات رفاهی برای اهالی مجموعه نیز می باشد.
.
رزیدانس مسکونی اکسیژن ساریر دارای منظره ای زیبا و دیدنی از جنگل و آپارتمان ها دارای تراس با منظره ای زیبا از جنگل و دریا می باشد.
.
اکسیژن ساریر دارای استخرهای شنا ،سونا،جکوزی و مجموعه ورزشی به همراه پارک کودکان و زمین های ورزشی نیز می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی مجموعه می باشند.
.
بلوک های مجموعه اکسیژن ساریر به شکل خانه های ویلایی در طبقاتی کوتاه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که باعث شده فضایی متفاوت نسبت به سایر رزیدانس های منطقه ایجاد نماید که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است.
.
مجموعه اکسیژن با مرکز منطقه ساریر مقداری فاصله دارد و به علت قرار گیری در کنار جنگل های ساریر از در مناطق مرکزی این منطقه نمی باشد البته وسایل حمل و نقل عمومی از مقابل این رزیدانس به مقصد منطقه مشغول خدمت رسانی می باشند.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اکسیژن

..

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱+۱
۲+۱
۳+۱

جهت اجاره خانه در ساریر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره خانه در ساریر استانبول

توضیحات جامع در باره اجاره خانه در ساریر

در سال های اخیر با توجه به ساخت‌و ساز های انجام شده و معرفی پروژه های برتر و لاکچری در این منطقه از استانبول ترکیه عده بسیار زیادی از ایرانیان این منطقه را برای سکونت و زندگی برگزیده اند که در نوع خود جالب و قابل توجه می باشد که در این مقاله به سبب های کوناگون آن خواهیم پرداخت.

تمام نقاط ساریر استانبول برای سکونت و زندگی مناسب نمی باشند و بر اساس تجربه چندین ساله ما مورد پسند ایرانیان به هیچ عنوان واقع نمیکردند در واقع ساریر دارای چند نقطه برتر است که بورس اجاره و خرید ملک توسط ایرانیان می باشد که با سلیقه و نوع نگاه آنان بسیار خوب و مناسب ارزیابی گردیده است.

از اولین و برترین نقاطی که تجمع ایرانیان در سال های اخیر بوده است باید به محله ماسلاک در قلب ساریر استانبول اشاره کرد که با توجه به ساخت ساختمان ها و برج های لاکچری در این ناحیه ، خوشایند هموطنان عزیزمان بوده است ، در کنار این محله معروف برج های دیگر لوکس ساریر در کنار بزرگراه E80 و استادیوم ترک تلکام قرار گرفته اند که در واقع در کنار ماسلاک و در محله حضور ساریر جای گرفته اند .
از بهترین مجموعه های مسکونی در این ناحیه برتر باید به اسکای لند استانبول با سازه ای بسیار زیبا و همچنین مجموعه گسترده ، خوشنام و مشهور وادی استانبول در شمال اسکای لند اشاره نمود ، در کنار این مجموعه ها در این محله برج نور اول لایف و نیدا پارک نیز از بهترین های ساریر برای سکونت بوده اند که در سال های اخیر مورد توجه ایرانیان بسیاری واقع گردیده اند.
در کنار وادی استانبول مجموعه خوب صبا سوئیت قرار دارد که آن نیز بر اساس نوع سازه و قیمت تقریبا برای زندگی مناسب ارزیابی شده است.

شهرک های برتری چون ماسلاک ۱۴۵۳ و ماسهاتان ، اروپا احلیپسه و ماسلاک ۴۲ و برج معروف اسپینه تاور که در ماسلاک قرار گرفته اند نیز همواره مورد توجه ایرانیان داخل استانبول بوده است که مورد استقبال بسیار خوبی بوده است.

رزیدانس هایی که به آنها اشاره نمودیم از مجموعه های مسکونی است که امتحان خود را پس داده و با ذائقه ما ایرانیان هماهنگ است و در قالب اوقات مورد پسند واقع می شود.

البته در ساریر در مناطق مختلف این منطقه بزرگ استانبول نیز می توانید اقدام به اجاره آپارتمان های مختلفی با قیمت پایین نیز نمایید که دارای هیچ گونه امکانات آنچنانی نمی باشد و از لحاظ امنیتی مانند رزیدانس هایی که از آنها نام بردیم شامل کوچکترین امکاناتی نمی باشد که برای متقاضیان اجاره خانه ارزان در ساریر مناسب است.

برای اجاره خانه در ساریر استانبول در تمام رزیدانس های یاد شده فوق و همچنین آپارتمان با هر سلیقه ای می توانید از طریق تماس رایگان واتساپ در انتهای این مقاله با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

همچنین ببینید

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

۵ / ۵ ( ۲۰ امتیاز ) رزیدانس ترامپ تاور  اگر به دنبال سازه ای …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول