Sinpaş Country

رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری
رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری

رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری

سینپاش آیدوس را بدون شک باید از بهترین رزیدانس های مسکونی در منطقه سنجاق تپه استانبول دانست که توانسته تا با ساختار شیک و مدرن خود از زمان افتتاح مخاطبان بسیاری را به خود معطوف سازد و بسیار مورد توجه قرار گیرد.
.
این رزیدانس برتر مسکونی که از مشهور ترین شهرک های مسکونی سنجاق تپه محسوب می شود دارای امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین مجموعه می باشد.
.
این مجموعه دارای امکانات رفاهی مورد توجه ای مانند کافه های کنار استخر است که توانسته نگاه ها را به سمت خود معطوف نماید و از دیگر امکانات ویژه این رزیانس مسکونی باید به
سالن های یوگا در این مجموعه اشاره کرد که با مربی در طول هفته در اختیار ساکنین است.
.
این مجموعه مسکونی دارای استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و سونا و جکوزی و سالن های فیتنس نیز می باشد‌که با کادری مجرب در حال خدمت به اعضای مجموعه می باشند.
.
این رزیدانس مسکونی را بدون شک باید از بهترین های منطقه سنجاق تپه استانبول دانست که همواره مورد توجه است.
.

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
50 77 1+1
80 100 2+1
110 140 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی سینپاش آیدوس روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی سینپاش آیدوس کانتری