تفریحات استانبول در زمستان

اگر فکر می‌کنید با سفر در زمستان به شهر استانبول از امکانات تفریحی این شهر بی‌نصیب خواهید ماند سخت در اشتباه خواهید بود. استانبول شهری است که در هر ۴ فصل میزبان مسافران و گردشگران از تمام نقاط دنیا می‌باشد و با امکانات متفاوت خود در هر فصل از آنها پذیرایی می‌نماید. در هر فصل این شهر زیبا جاذبه‌های منحصر به فرد خود را دارد که در دیگر شهرهای جهان این حجم از زیبایی در ۴ فصل به‌ندرت یافت می‌شود.

از مهم‌تری تفریحات و سرگرمی‌های رایج در شهر استانبول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که به صورت کامل و مجزا به توضیح درباره‌ی آنها خواهیم پرداخت:

۱. پیست‌های اسکی استانبول

اسکی از جمله ورزش‌های جذاب تفریحی در فصل زمستان در این شهر می‌باشد که با توجه به ساخت اماکن مجهز و پیست‌های اسکی مختلف در این شهر و حومه این شهر با امکانات کامل در فصل زمستان از مخاطبان داخلی و خارجی خود پذیرایی می‌نماید. در خیلی از پیست‌های اسکی شهر استانبول در ایام مختلف فستیوال‌های موسیقی نیز برگزار می‌گردد. برای مشاهده پیست‌های اسکی استانبول به‌طور کامل کلیک فرمایید.

۲. حمام‌های ترکی

استانبول را با حمام‌های ترکی معروف خود می‌توان شناخت. این حمام‌های ترکی که میراث عظیم فرهنگی کشور ترکیه می‌باشند از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند. حمام‌های ترکی اصیل و قدیمی شهر استانبول که تعداد آنها کم نیز نمی‌باشد از جاذبه‌های گردشگری این شهر مخصوصاً در فصل زمستان محسوب می‌شوند که عده کثیری از آنها استفاده می‌نمایند. برای دیدن تمام حمام‌های معروف شهر استانبول با توضیحات کامل کلیک فرمایید.

۳. شهربازی سرپوشیده موی پارک

اکثر شهربازی‌های شهر استانبول ترکیه و سوناپارک‌های مجهز این شهر معمولاً در بازه فصل‌های بهار تا پاییز مشغول خدمت‌رسانی می‌باشند. اما در فصل زمستان می‌توانید از شهربازی بزرگ، مجهز و مدرن موی پارک شهر استانبول استفاده نمایید. از مهم‌ترین نکات جذاب در شهربازی سرپوشیده موی پارک می‌توان به قرار گرفتن آن در مرکز خرید زیبا و جذاب مال آف استانبول اشاره کرد که از بهترین مراکز خرید شهر استانبول محسوب می‌شود که می‌توانید بعد از تفریح و سرگرمی در شهربازی اقدام به خرید و گردش در این مرکز خرید نیز بنمایید.

۴. حراج‌های زمستانی در استانبول

فستیوال‌های حراج در شهر استانبول در فصل زمستان از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر استانبول در این فصل می‌باشد که بسیاری از گردشگران به همین منظور فصل زمستان را انتخاب می‌نمایند. در فصل زمستان به علت ارزان بودن بلیط هواپیما و هتل‌ها و قیمت‌های حراجی‌های مختلف خرید بسیار به‌صرفه می‌باشد.

۵. تله‌کابین استانبول

سوار شدن تله‌کابین از جذابیت‌های فصل زمستان می‌باشد که استانبول نیز از این قاعده کلی مستثنی نمی‌باشد. با استفاده از تله‌کابین می‌توانید زیبایی‌های شهر استانبول را از ارتفاع تماشا نمایید. تله‌کابین استانبول با قرار گرفتن در تپه تاریخی پیر لوتی این شهر آماده خدمت‌رسانی به گردشگران و مسافرینی از همه کشورها می‌باشد. این تله‌کابین‌های ۸ نفره به صورت کاملاً ایمن و مطمئن مشغول حرکت می‌باشند و احتیاجی به نگرانی بابت سیستم ایمنی آنها وجود ندارد. با تله‌کابین استانبول از زیبایی‌های شهر استانبول بیشتر مطلع خواهید شد و دیدن استانبول از بالا جاذبه‌ای خاص محسوب می‌شود.


.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *