اخذ پاسپورت ترکیه

اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

هم‌اکنون که در حال نگارش این مقاله می‌باشیم در سال ۲۰۲۰ از ۲ سال گذشته بر طبق تصویب هیئت وزیران و رئیس جمهوری کشور ترکیه بنابراین گردیده است که خارجیانی که اقدام به خرید ملک مسکونی یا مستغلات در کشور ترکیه به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به بالا نمایند می‌توانند مشمول دریافت گذرنامه کشور ترکیه برای خود و خانواده خود شوند و این اقدام کشور ترکیه به سرعت مورد توجه قرار گرفته است و تعداد زیادی از شهروندان کشورهای دیگر با توجه به شرایط کشور ترکیه و مبلغ مناسب برای خانواده‌ها، جذب این طرح گشته و اقدام به خرید ملکی بالای ۲۵۰ هزار دلار نموده و از طریق اخذ پاسپورت ترکیه و شهروندی دائم اقامت در این کشور را به دست آورند.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

همچنین ببینید

نحوه چگونگی استخدام و کار سیاه در استانبول

نحوه چگونگی استخدام و کار سیاه در استانبول

نحوه چگونگی استخدام و کار سیاه در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول