بازار لباس ارزان در استانبول

بازار لباس ارزان در استانبول

شاید یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام بردن نام استانبول شما را به یاد آن می‌اندازد خرید لباس با قیمت مناسب در شهر استانبول باشد و این امر باعث شده تا عده‌ای کثیر برای این منظور این شهر توریستی و تاریخی را برای سفر خود در تمام فصول انتخاب نمایند. استانبول پُر است از بازارهای مختلف پوشاک در تمام دسته بندی‌ها برای آقایان و خانم‌ها و کودکان که به‌طور مجزا درون این کلان‌شهر بزرگ پخش شده و مشغول فعالیت می‌باشند. در این مقاله به معرفی مراکز و بازارهایی که می‌توانید با مراجعه به آنها لباس و پوشاک ارزان در شهر استانبول تهیه نمایید خواهیم پرداخت.

منطقه‌ی مرتر و گونگورن شهر استانبول از مناطقی است که به پوشاک معروف است و روزانه پذیرای هزاران تاجر از سرتاسر دنیا می‌باشد. اما این مراکز به صورت عمده فروشی فعال هستند. اما در کنار آنها و در خیابان اصلی مرتر بازارهای تک فروشی زیادی با تمام سلایق با قیمت‌های بسیار مناسب وجود دارند که می‌توان اقدام به خرید لباس ارزان در استانبول نمود. با پیاده شدن در ایستگاه مترو یا متروباس مرتر به راحتی به این خیابان و مرکز خرید خیابان دسترسی پیدا کنید.

بایرام پاشای استانبول جای دیگری است که به راحتی می‌توانید لباس‌های ارزان در آن تهیه نمایید و البته باکیفیت. در منطقه بزرگ بایرام پاشا و خیابان اصلی آن هستند بسیاری از تولیدکنندگان لباس که در فروشگاه‌های بازارگونه و بسیار بزرگ مشغول تولید و فروش لباس‌های ارزان در شهر استانبول ترکیه می‌باشند. ماوی یکی از برترین تولیدکنندگان پوشاک ترکیه کارخانه‌ی خود را در این منطقه از شهر استانبول قرار داده است. شاهزاده باشی و آکسارای از دیگر مناطقی است که در فروشگاه‌هایی که در شمال خیابان اردو قرار گرفته‌اند می‌توانید اقدام به تهیه‌ی لباس‌های باکیفیت و ارزان نمایید. این منطقه از ابتدای خیابان اردو آغاز شده و تا بازار بزرگ شهر استانبول یا همان کاپالی چارشی ادامه می‌یابد. فروشگاه‌های زیادی هم پشت دانشگاه اصلی استانبول در بازار می‌باشند که قیمت‌های همواره حراج را دارا هستند و می‌توانید اجناس خوبی از آنها خریداری نمایید. ینی کاپی در جنوبی‌ترین محله فاتح شهر استانبول به سمت شمال نیز دارای فروشگاه‌های تک فروشی با قیمت مناسب برای خرید ارزان لباس می‌باشند که بازدید آنها را نباید از دست داد.

بازارهای محلی استانبول جایی است که در آنها نیز می‌توانید اقدام به خرید لباس با قیمت‌های بسیار مناسب نمایید. این بازارها که در هر روز هفته در یک منطقه از شهر استانبول مشغول فعالیت هستند دارای اجناس خوب و با کیفیتی هستند که برای خود اهالی استانبول نیز بازارهای خرید خوبی به شمار می‌آیند یکی از بهترین این بازارها در روزهای چهارشنبه در منطقه فندق زاده شهر استانبول و دیگری شنبه‌ها در منطقه‌ی باکرکوی می‌باشند که از بزرگ‌ترین بازارهای محلی شهر استانبول محسوب می‌شوند.

اطلاعات کامل بازارهای محلی در تمام مناطق شهر استانبول را در انتهای این مقاله قرار می‌دهیم.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

نمایی از خیابان روملی شیشلی

بازار نیشان تاشی استانبول

۵ / ۵ ( ۱۷ امتیاز ) منطه نیشان تاشی شهر استانبول یکی از محلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس