Ulus Savoy Sitesi

رزیدانس مسکونی اولوس ساوی
رزیدانس مسکونی اولوس ساوی

رزیدانس مسکونی اولوس ساوی

رزیدانس بزرگ و معروف اولوس ساوی بروکرز استانبول در منطقه بشیکتاش استانبول در محله اولوس قرار گرفته که از محلات خوب بشیکتاش به شمار می آید و در نزدیکی مرکز خرید زورلو سنتر استانبول قرار گرفته است .
.
این مجموعه مسکونی که ۴ سال از ساخت و بهره برداری آن گذشته است داری تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی بسیار خوب و عالی است که در خدمت مشترکین و اهالی رزیدانس می باشد.
.
اولوس ساوی استانبول
در رزیدانس مسکونی اولوس ساوی استخرهای شنا ،باشگاه های ورزشی ،سونا،جکوزی و پارک های کودکان و زمین های بازی در اختیار ساکنین مجموعه می باشد.
.
از لحاظ لوکیشن و قرارگیری این مجموعه در منطقه بسیار خوبی با دسترسی عالی قرار گرفته و به تمام نقاط از جمله ساحل ببک و مرکز بشیکتاش فاصله بسیار کوتاهی دارد.
.
قیمت آپارتمان در این‌ مجموعه به نسبت سایر رزیدانس های هم تراز مناسب تر بوده که این امر باعث شده تا مشتریان خارجی از این رزیدانس بسیار استقبال نمایند.
.
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی اولوس ساوی

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
90net 110brut 2+1
170net 185brut 3+1
206net 260brut 5+1

موقعیت مکانی و دسترسی اولوس ساوی روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی اولوس ساوی