اجاره خانه در عمرانیه استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

قیمت ها در مرداد ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

رزیدانس مسکونی اوریا پارک اگر به دنبال شهرکی لاکچری و لوکس در منطقه عمرانیه استانبول با تمام امکانات رفاهی برای خرید خانه و همچنین اخذ پاسپورت ترکیه می باشید بدون شک از بهترین گزینه های شما برای انتخاب رزیدانس مسکونی اوریا پارک منطقه عمرانیه می باشد. این رزیدانس مسکونی که امور مربوط به کار ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده توانسته به سرعت مورد توجه قرار گیرد و عده زیادی از اتباع خارجی را برای خرید خانه به سمت خود سوق دهند. . رزیدانس مسکونی اوریل پارک دارای سازه ای زیبا با معماری مدرن ساخته شده توسط یکی از بهترین هلدینگ های ساختمانی در ترکیه است که تمام استاندارد های موجود در آن حفظ شده است. . رزیدانس مسکونی اوریا پارک دارای تمام امکانات رفاهی و همچنین سیستم نگهبانی ۲۴ ساعته و لابی مجلل و لابی من های تحصیلکرده و سیستم مدیریتی بسیار منظم می باشد که در حال فعالیت می باشند. . رزیدانس مسکونی اوریا پارک عمرانیه دارای امکاناتی از جمله استخرهای سنا ،سونا ،جکوزی و مجموعه های ورزشی نیز می باشد که در سطحی عالی و خوب به صورت روزانه مسغول فعالیت می باشند .  
اجاره خانه در عمرانیه استانبول
اجاره خانه در عمرانیه استانبول

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اوریا پارک

….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۵۰۰TL ۷۰ ۹۰ ۱+۱
۶,۵۰۰TL ۱۰۰ ۱۵۰ ۲+۱
۹,۸۰۰TL ۱۳۰ ۱۷۳ ۳+۱
.
موقعیت مکانی و دسترسی اوریا پارک روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی سینپاش فاینانس از رزیدانس های لوکس و زیبا با ساختاری مدرن در منطقه عمرانیه استانبول را می توان به این‌مجموعه مسکونی اشاره نمود که توانسته بعد از امور مربوط به ساخت و ساز به نگین‌ منطق عمرانیه در قلب این شهر تبدیل شود و بسیار مورد توجه اهالی استانبول قرار گیرد. . عمرانیه دارای رزیدانس های مسکونی بسیار زیادی است که در حال رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر می باشند که این رزیدانس مسکونی توانسته در این رقابت در جایگاه مطلوبی قرار گیرد. . فایناس سینپاش عمرانیه دارای برج های زیبای مسکونی است که با فضای سبز بسیار زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته و دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین خود می باشد. از جمله امکانات مربوط به این شهرک مسکونی می توان به استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و زمین های بازی به همراه پارک کودکان سیستم امنیتی ۲۴ ساعته و همچنین پارکینگ های سرپوشیده و پارکینگ های میهمان اشاره نمود.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی سینپاش فاینانس

….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۰۰۰TL ۵۰ ۶۰ ۱+۱
۵,۵۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۲+۱
۱۰,۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۳+۱

.
موقعیت مکانی و دسترسی سینپاش فاینانس روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی اروپا یامان اولری عمرانیه یکی از بزرگترین مناطق استانبول در قسمت آسیایی است که دارای تعداد زیادی از شهرک های مسکونی درون خود می باشد که این مجموعه های مسکونی در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر قرار گرفته اند . . از مهمترین رزیدانس های مسکونی در منطقه عمرانیه استانبول باید به شهرک مسکونی اروپا یامان اولری اشاره نمود که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است و دارای دسترسی های بسیار عالی در منطقه می باشد. . رزیدانس مسکونی اروپا یامان اولری که به تازه گی امور ساخت و ساز در آن به پایان رسیده است توانسته تا با سازه مدرن و شیک خود توجهات خارجیانی بسیاری را به خود معطوف نماید. . مجموعه دارای تمام امکانات در یک رزیدانس مسکونی است که در سطحی خوب و عالی مشغول فعالیت است و توانسته رضایت ساکنین را به خود معطوف نماید. . این رزیدانس مسکونی دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و پارکینگ های سرپوشیده به همراه مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های کودکان است که به صورت روزانه مشغول فعالیت می باشند.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اروپا یامان اولری

….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۰۰۰TL ۶۰ ۷۵ ۱+۱
۶,۵۰۰TL ۹۰ ۱۳۰ ۲+۱

.
موقعیت مکانی و دسترسی اروپا یامان اولری روی نقشه گوگل
.
رزیدانس امپریا استانبول رزیدانس مسکونی امپریا واقع در منطقه عمرانیه استانبول از بهترین شهرک های مسکونی این منطقه می باشد که از رزیدانس های خوب و شناخته شده منطقه عمرانیه می باشد. . امپریا استانبول رزیدانس تازه ساخت با مشاعات و امکانات کامل با مشاعات بسیار قوی می باشد از جمله امکانات این شهرک مسکونی استخر ، سونا ،جکوزی ، زمین تنیس ، بسکتبال، نگهبانی ۲۴ ساعته می باشد . . امپریا استانبول در منطقه عمرانیه استانبول قرار گرفته که از مناطق به نسبت خوب و تازه ساخت استانبول می باشد منطقه عمرانیه استانبول در شمال منطقه آسیایٔی در همسایگی مناطق آتاشهیر و اسکودار است که موقعیتی خوب را دارا می باشد. . از لحاظ دسترسی نیز امپریا استانبول در موقعیتی خوب قرار گرفته دلموش ها به سمت مرکز منطقه و مناطق دیگری همچون آتاشهیر در حال خدمت رسانی می باشند. . رزیدانس امپریا با توجه به نوساز بودن و سال ساخت و امکانات کامل و قرار گیری در قسمت آسیایٔی از قیمت تقریبا مناسبی برخوردار است استارت قیمت این مجموعه از ۴۰۰هزارلیر با توجه به قیمت معمولی واحد ها آغاز می شود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی امپریا استانبول

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- —- —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-
.
موقعیت مکانی و دسترسی امپریا روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی تپه پارک تپه پارک عمرانیه که امور مربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی پایان یافته و از شهرک های تازه ساخت مسکونی در منطقه محاسبه می شود از جمله رزیدانس های مدرن و شیک و ساخته شده با آخرین فناوری های روز اروپایی است که مورد استقبال نیز واقع شده است. . تپه پارک در چندین بلوک مسکونی در کنار یکدیگر قرار دارد که با فضای سبز و آبراه های بسیار زیبا و مدرن در بین این بلوک ها طراحی شده است که زیبایی های این شهرک مسکونی بسیار افزوده است و مورد توجه خریداران خانه در این رزیدانس قرار گرفته. . رزیداتس تپه پارک با توجه به سازه مدرن و شیک و همچنین تازه ساخت بودن و محوطه بسیار زیبا برای زندگی و همچنین قیمت مناسب این شهرک مورد توجه اتباع خارجی برای خرید خانه و دریافت پاسپورت ترکیه قرار گرفته است. . تمام امکانات که یک شهرک لوکیس و مدرن برای ساکنین خود ایجاد مینماید را این رزیدانس مسکونی در اختیار دارد که در دسترس ساکنین قرار گرفته است.این مجموعه مسکونی دارای استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و همچنین سالن های فیتنس با کیفیتی عالی می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی تپه پارک

….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- ——– —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-

.

موقعیت مکانی و دسترسی تپه پارک روی نقشه گوگل

.
رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن مجموعه مسکونی کاسپین را می توان از لحاظ دسترسی و‌مکان قرار گیری این پروژه زیبا از بهترین رزیدانس های مسکونی در منطقه عمرانیه دانست که این امر باعث شده تا بتواند در مدت کوتاهی بسیاری از مخاطبین خود را بدست آورد. این مجموعه مسکونی درست در نقطه مقابل منطقه شناخته شده آتا شهیر قرار گرفته که از مناطق خوب استانبول معروف می باشد. . این‌مجموعه مسکونی که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است دارای ساختاری بسیار شیک‌و مدرن است که با وجود اینکه امور مربوط به کار ساخت وساز در آن به تازه گی به پایان رسیده اما در جذب مخاطب بسیار موفق عمل نموده است. . رزیدانس مسکونی کاسپین عمرانیه دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی عالی و خوب است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشد. از جمله امکانات این‌ رزیدانس مسکونی برتر در عمرانیه باید به استخرهای شنا،جکوزی،باشگاه های ورزشی و همچنین زمین های ورزشی به همراه سیستم امنیتی ۲۴ ساعته اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی کاسپین مدرن

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- ——– —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-

.
موقعیت مکانی و دسترسی کاسپین مدرن روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی دکونdekon senkron بدون تردید مجموعه مسکونی دکون را باید از زیباترین پروژه های مسکونی ساخته شده حال حاضر در منطقه عمرانیه استانبول دانست که توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف نموده است. با توجه به اینکه امور ساخت و ساز در این مجموعه مسکونی به تازه گی به پایان رسیده است اما متقاضیانی بسیاری برای خرید ملک در این رزیدانس برتر اعلام آمادگی کرده اند. . این مجموعه مسکونی با توجه به لوکیشن بسیار مطلوب خود در جوار منطقه آتاشهیر نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته و دارای دسترسی عالی به مراکز خرید ،مرکز منطقه و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی می باشد. نزدیکی و قرار گیری این مجموعه به بزرگراه E5 از ویژه گی های بارز این رزیدانس مسکونی مطرح محسوب می شود. . رزیدانس مسکونی دکون از لحاظ امکانات رفاهی نیز در سطی بسیار خوب قرار گرفته و دارای کلیه امکانات رفاهی برای ساکنین است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشد. از جمله امکانات در این رزیدانس مسکونی باید به استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی ،لابی مجلل،باشگاه فیتنس ،نگهبانی ۲۴ ساعته و همچنین پارکینگ های سرپوشیده اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دکون

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- ——– —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-

.
موقعیت مکانی و دسترسی دکون روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی آنتاسیا بدون شک برج های آنتاسیا را در منطقه عمرانیه استانبول باید از مهمترین و زیباترین رزیدانس های مسکونی بسیار خوب و نامدار در منطقه عمرانیه دانست که همواره مورد توجه اتباع خارجی بسیاری برای خرید خانه یا سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت ترکیه قرار گرفته است. . آنتاسیا را باید به عنوان نگینی زیبا در منطقه عمرانیه استانبول دانست که با امکانات و سازه مدرن و شیک خود از بهترین برج های منطقه برای سکونت نام برد . . آنتاسیا دارای لوکیشن بسیار خوبی نیز می باشد و دارای دسترسی های عمومی بسیار عالی به مراکز خرید ،فروشگاه ها و همچنین وسایل نقلیه عمومی نیز می باشد که برای یک شهرک مسکونی بسیار مهم و موثر میباشد. . محموعه مسکونی آنتاسیا عمرانیه از بهترین امکانات رفاهی برای ساکنین خود برخوردار است که توانسته در جذب رضایت ساکنین نیز بسیار موفق عمل نماید. از مهمترین امکانات در آنتاسیا باید به استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی و پارک های کودکان ،زمین های بازی و نگهبانی و لابی من ۲۴ ساعته نیز اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی آنتاسیا

….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- ——– —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-

.

موقعیت مکانی و دسترسی آنتاسیا روی نقشه گوگل

.
رزیدانس مسکونی سالون مجموعه سکونی سالون عمرانیه از شهرک های مسکونی بسیار خوبی است که همواره مورد توجه بوده و استقبال بسیار ریادی از آن شده است .سالون را باید یکی از پر مخاطب ترین شهرک های مسکونی در عمرانیه دانست که با سازه زیبا و مدرن و شکیل خود توانسته تا در جذب مخاطب بسیار موفق عمل نماید. . مجموعه مسکونی سالون عمرانیه با توجه به قیمت بسیار مناسب و همچنین امکاناتی که به مخاطب ارائه مینماید توانسته تا بسیاری از اتباع خارجی را برای خرید خانه در این رزیدانس مجاب نماید. . رزیدانس سالون دارای دسترسی خوب به مرکز منطقه و مراکز خرید در عمرانیه است و همچنین دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین می باشد. . شهرک مسکونی سالون عمرانیه دارای مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و زمین های بازی و پارک های کودکان به همراه نگهبانی ۲۴ ساعته ،لابی و پارکینگ های سرپوشیده می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی رزیدانس مسکونی سالون

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- —- —- —-
—- —- —- —-
—- —- —- —-

.
موقعیت مکانی و دسترسی سالون روی نقشه گوگل
.

اجاره خانه در عمرانیه استانبول

موقعیت مکانی و دسترسی عمرانیه روی نقشه گوگل

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

همچنین ببینید

پارک رزیدانس جاده استانبول

اجاره آپارتمان در پارک رزیدانس خیابان بغداد استانبول

پارک رزیدانس خیابان بغداد یکی از پرفکت ترین شهرک های ساخته شده در کنار خیابان …

error: کپی مجاز نمی باشد