رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ اسکودار

Validebağ Konakları

رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ
رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ

رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ

بدون شک آلتونی زاده را باید از مهمترین محلات در منطقه نامدار اسکودار استانبول دانست که از گذشته تا به کنون مورد توجه بسیاری از خریداران ملک در قسمت آسیایی استانبول بوده است ، این محله تاریخی خوشنام دارای تاریخی طولانی است و از بهترین نقاط شهر استانبول برای زندگی مطرح بوده است.
.
شرکت برتر ساختمانی داپ که دارای پروژه های مسکونی معروفی داخل استانبول می باشد یکی از بهترین مجموعه های مسکونی خود را در محله آلتونی زاده اسکودار با نام داپ والی دباغ کوناکلاری مورد ساخت و بهره برداری قرار داده که از زمان ساخت و بهره برداری آن نیز زمان زیادی نگذشته است.
.
داپ والی اسکودار هر آنچیری که از یک شهرک راحت و ساکن در ذهن شما باشد را به راحتی برآورده می سازد و با امکاناتی که به مخاطب خود ارائه می دهد توانسته تا در مدت زمان کوتاهی رضایت مخاطبین خود را بدست آورد.
.
تمام امکانات در این شهرک مسکونی برای اهالی شهرک تدارک دیده شده که از جمله آنها باید به استخرهای روباز و سرپوشیده شنا به همراه باشگاه های بدنسازی و سیستم امنیتی بسیار نیروند آن اشاره کرد که در کنار خانه داری و پارک کودکان به صورت منظم در طول ایام هفته در اختیار ساکنین قرار گرفته است.
.

والی دباغ اسکودار

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۶ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

والی دباغ اسکودار

قیمت رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت  متراژNET متراژBRUT اتاق
60 80 1+1
90 125 2+1
150 200 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی داپ والی دباغ روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی داپ والی دباغ