نحوه دادن وکالت دراستانبول

نحوه دادن وکالت دراستانبول

شاید برای شما اتفاق بیافتد که برای انجام امور کاری یا اداری در امور خاصی بخواهید به نفر مورد اعتماد خود در شهر استانبول برای انجام امور محوله وکالتی بدهید یا شاید شما در استانبول زندگی نمی‌کنید و مدام به کشور خود در حال سفر می‌باشید و لازم است شخصی تمام کارهای شما را در نبود شما بپذیرد و انجام دهد.

برای دادن وکالت در مدل‌های مختلف، کاری چندان سخت و پیچیده نمی‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی مستقر در تمامی محله‌ها و مناطق که با نام نوتر شناخته می‌شود اقدام به دادن وکالت به فرد مورد نظر خود نمایند.

برای صدور وکالت‌نامه در دفاتر اسناد رسمی به‌طور حتم باید مدارک اساسی را همراه خود داشته باشید مانند پاسپورت، عکس، ترجمه پاسپورت و تأییدیه آن همچنین برگه تأیید آدرس رسمی شما هنگام دادن وکالت به فرد مورد نظر لازم می‌باشد.

بر اساس نوع وکالتی که انجام می‌شود از شما هزینه درخواست خواهد شد و بسته به نوع وکالت واگذار شده متفاوت می‌باشد. از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام دادن وکالت در دفترخانه اسناد رسمی می‌باشد اگر شما مسلط به زبان ترکی استانبولی نباشید باید مترجمی که به زبان شما مسلط می‌باشد و دارای مجوزهای رسمی از دادگستری ترکیه می‌باشد در مکان دفترخانه حاضر گردیده و اقدام به ترجمه برگه وکالت‌نامه شما قبل از امضاء نماید.

اگر زبان ترکی استانبولی را نمی‌دانید و در خواندن و نوشتن ضعیف می‌باشید حتماً قبل از مراجعه به دفترخانه با مترجم رسمی دادگستری هماهنگ نمایید.

مترجم‌ها نیز بسته به نوع وکالت از شما هزینه‌های متفاوتی درخواست می‌نمایند که بهتر است از قبل از آنها مطلع شوید.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس