شهرک مسکونی ورا کایتحانه

VERA RESİDENCE

شهرک مسکونی ورا
شهرک مسکونی ورا

شهرک مسکونی ورا

رزیدانس ورا کایتحانه در رقابت با سایر شهرک های مسکونی در منطقه کایتحانه توانسته تا با ساختار مدرن و با پرستیژ خود در رتبه بسیار خوب و قابل قبولی قرارگیرد و به سرعت مخاطبان بسیاری را از داخل و خارج به خود اختصاص دهد .
.
این مجموعه مسکونی برتر دارای دسترسی های عالی به مراکز مهم منطقه مانند آکیس و مراکز خریدی مثل کانیون و ایستینیه پارک قرار دارد که در فاصله کوتاهی تا این رزیدانس قرار گرفته اند.شهرک مسکونی ورا کایتحانه
.
رزیدانس مسکونی ورا استانبول که مدت کوتاهی از ساخت و بهره برداری از آن گذشته است توانسته در جذب مخاطب عالی عمل نماید و با قیمت های مناسب واحدهای زیادی را به مشتریان عرضه نماید که در این اثر نیز موفق بوده است.
.
این رزیدانس مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی عالی و خوب است که از جمله آنها باید به استخرهای شنا ،مجموعه های ورزشی و پارک های کودکان اشاره نمود که به صورت روزانه در خدمت اعضای شهرک می باشد.
.
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های شهرک مسکونی ورا

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
۵۰ ۷۰ ۱+۱
۷۵ ۹۰ ۲+۱
۱۵۵ ۱۸۰ ۳+۱

موقعیت مکانی و دسترسی ورا روی نقشه گوگل

مشخصات شهرک مسکونی ورا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.