Viaport Marina

مرکز خرید ویاپورت مارینا
مرکز خرید ویاپورت مارینا

مرکز خرید ویاپورت مارینا  Viaport Marina

مرکز خرید ویاپورت مارینا یکی از مراکز خرید ساحلی واقع در منطقه توزلا در قسمت آسیایی شهر استانبول در شرقی ترین بخش این شهر میباشد.

این مرکز اکنون یک مارینا، یک مرکز خرید در فضای باز و یک پارک مصنوعی است که از اماکن خاصی بر شمرده می شود.

مرکز خرید مارینا در سال ۲۰۱۵ با ارزش سرمایه گذاری ۱ میلیارد لیر اغاز به فعالیت نمود این مرکز دارای ساختارهای جانبی مهمی از جمله پارک موضوعی، آکواریوم، مرکز خرید و مارینا و مرکز سرگرمی می باشد.

مرکز خرید مارینا به مساحت تقریبی ۶۰۰ هزار متر مربع ساخته شده که با جزایر خود که همگی دردریا ساخته شده اند و دارای یک فروشگاه دارای طبقه بالا و روباز نیز هست.

مراکز خرید مارینا با یک معماری بی نظیر در یک طبقه هوای بی نظیر دریا و جذابیت های زیادی که در هیچ مرکز خریدی قابل مشاهده نمی باشد این مرکز دارای مارک های برند غنی از مارک های تجاری در انتظار یک تجربه خرید بی نظیر است.

بزرگترین مرکز بولینگ در مرکز تجاری مارینا واقع شده است. علاقه مندان به بازی بولینگ که می خواهند بهترین عکس را در بین دوستان خود بسازند بدون شک این مرکز را انتخاب خواهن کرد.

بزرگترین آکواریوم زیر آب با ۱۳ هزار موجود دریایی در مرکز مارینا واقع گردیده که گردشگران زیادی را به خود اختصاص داده است.

برای دسترسی به منطقه ویاپورت مارینا می توانید از اتوبوس های کادیکوی به توزلا در این مسیر و همچنین از مسیر توزلا به مارمارای استفاده نمایند.

آدرس: Cami Mh Balıkçılar Sokak U Blok 20 U, D:226, 34940 Tuzla, Türkiye

 

موقعیت مکانی و دسترسی مرکز خرید ویاپورت مارینا روی نقشه گوگل

4 نظر برای «مرکز خرید ویاپورت مارینا استانبول»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.