اجاره آپارتمان در پارک رزیدانس خیابان بغداد استانبول

پارک رزیدانس خیابان بغداد

یکی از پرفکت ترین شهرک های ساخته شده در کنار خیابان بغداد استانبول ترکیه در منطقه گوزتپه کادیکوی بدون شک رزیدانس مسکونی پارک رزیدانس جاده می باشد که از زمان افتتاح تا هم اکنون توانست تا توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف نماید.

این شهرک مسکونی در زمینی به مساحت ۴۴ هزار متر مربع در حومه یکی از بهترین خیابان های شهر استانبول ساخته شده است که دارای ۴ برج زیبا در کنار یکدیگر می باشد.اجاره آپارتمان پارک رزیدانس استانبول

آپارتمان های این شهرک مسکونی دارای مناظر زیبایی از جزایر آدالار استانبول و تنگه بسفر است که در منطقه مشابه آن به ندرت یافت می شود.
شهرک مسکونی پارک رزیدانس جاده از مخاطبی که عاشق تجمل گرایی است پذیرایی نموده و نیاز های آن را به خوبی بر آورده میسازد.

اجاره آپارتمان پارک رزیدانس استانبول

آپارتمان های این رزیدانس مسکونی در متراژهای مختلف قابل ارائه به مشتریان است که از لحاظ سازه و نوع ساخت نیز به صورت مدرن پایه گذاری شده است.
این مجموعه لوکس مسکونی دارای تمام امکانات مانند استخر سونا جکوزی باشگاه های ورزشی و لابی من به همراه نگهبانی ۲۴ ساعته است که در کنار زمین های ورزشی و پارک کودکان در حال فعالیت می باشد.
از بهترین گزینه های خرید خانه در استانبول برای اخذ پاسپورت ترکیه بدون شک باید به مجموعه لاکچری و لوکس پارک رزیدانس جاده اشاره کرد که بسیار مناسب ارزیابی شده است.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پارک رزیدانس خیابان بغداد

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژ BRUT اتاق
78 100 1+1
110 140 2+1
140 180 3+1
200 250 4+1

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

.

موقعیت مکانی و دسترسی پارک رزیدانس روی نقشه گوگل

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.