نحوه خرید خودرو در استانبول

نحوه خرید خودرو در استانبول

با توجه به موقعیت قرارگیری شهر استانبول در یکی از حساس‌ترین نقاط جهان و ارتباط این شهر با دو قاره آسیا و اروپا، استانبول از موقعیت مهمی از نظر اقتصادی قرار گرفته است. از همین رو شرکت‌های تولید خودرو معتبر در این شهر شعبات فروش و نمایندگی‌های پس از فروش بسیاری را تأسیس نموده‌اند که شما به راحتی می‌توانید خودرو مورد نظر خود را پیدا و آن را خریداری نمایید.

همچنین خودروسازان در ترکیه اقدام به تولید خودروهای با کیفیت برندهای مشهوری همچون فیات و رنو و فورد در داخل ترکیه تحت لیسانس شرکت‌های ذکر شده نموده‌اند که از کیفیت خوبی نیز برخوردار می‌باشد.

تمام برندهای خودروسازی جهان در شهر استانبول ترکیه در اختیار شما خواهند بود. با تنوع موجود در بازار خرید و فروش ترکیه شما می‌توانید به راحتی با بودجه مورد نظر خود اقدام به خرید برند خودرو سازی خود نمایید.

نحوه خرید خودرو در استانبول شرایط پیچیده‌ای ندارد و شما با مراجعه به مراکز خرید و فروش خودروهای دست دوم که در چند نقطه از شهر استانبول در روزهای مختلف برگزار می‌شود حضور پیدا کرده و با دیدن خودرو مورد نظر خود و ملاقات با صاحب خودرو به‌طور مستقیم خرید خود را انجام دهید. آدرس مراکز خرید و فروش خودرو در شهر استانبول در انتهای این مقاله قرار خواهد گرفت. با مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز خرید و فروش می‌توانید توضیحات فوق را انجام دهید.

در حالتی دیگر اگر شما دنبال خرید خودرو صفر از برندی خاص و مورد نظر خود می‌باشید می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش آن خودروساز در سطح شهر و اخذ وقت ملاقات از نمایندگی به آن مراجعه و از قیمت و نحوه شرایط واگذاری آن مطلع شوید و اقدام به خرید خودرو نمایید.

در استانبول مراکز فروش خودرو در حالتی دیگر نیز وجود دارد که مراکز فروش خودرو به صورت تجمع نمایشگاه‌های خودرو می‌باشد که می‌توانید خودروهای مورد نظر خود را از نمایشگاه‌های خودرو که در استانبول در چند نقطه کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تهیه نمایید.

از نکات مهم خرید خودرو در استانبول این نکته قابل توجه است که بعد از انتخاب خودرو دست دوم چه از نمایشگاه، چه از مراکز خرید خودرو در سطح شهر شما می‌توانید با مراجعه به مراکزی که به کارشناسی خودرو می پردازند از سالم بودن بدنه و موتور خود در ازای پرداخت مبلغی در حدود ۲۰۰ لیر مطلع شوید و با خیال بسیار راحت خرید خودرو را انجام دهید.

از دیگر نکات مهم قابل توجه در حوزه خرید و فروش خودرو در استانبول پلاک خودرو‌ها می‌باشد که برخی خودروها با توجه به آن به قیمت پایین‌تری فروخته می‌شوند. این خودروها که به پلاک خارجی معروف است فقط قابلیت خرید و فروش بین خارجیان را دارد و هم در موقع فروختن مقداری فروش این خودروها سخت‌تر خواهد بود.

فرایند نقل و انتقال سند خودرو به‌طور کامل در دفترخانه رسمی اسناد رسمی یا همان نوتر انجام می‌شود و حضور ۲ طرف خریدار و فروشنده یا وکیل قانونی آنها الزامی است.

 

معرفی بازارهای خرید و فروش خودرو در استانبول

 

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره رنت خودرو  میتوانید از طریق لمس دکمه واتس آپ در زیر این مقاله به صورت رایگان اقدام به پرسش سوالات خود نمایید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس