Artı Tarabya

رزیدانس مسکونی آرتی تارابیا اورمان

رزیدانس مسکونی آرتی تارابیا اورمان

ساریر زیبا و دلنشین که سرسبزترین نقطه از شهر استانبول محسوب می شود دارای اماکن و شهرک های لوکسی است که در نقاط مختلف آن جای گرفته اند و در سال های اخیر به مکانی برای زندگی ثروتمندان تبدیل شده است.

شهرک های مسکونی زیبا با ساختارهای حرفه ای که یکی از برجسته ترین آنها را باید به تارابیا اورمان اختصاص داد که در قالب ۶ بلوک ساختمانی در کنار یکدیگر قرار گرفته است.

این مجموعه مسکونی در کنار جنگل آتاتورک کنت قرار گرفته و دارای آب و هوایی بسیار مطلوب است و از لحاظ لوکیشن در نقطه ای دنج از ساریر واقع شده که توانست از زمان افتتاح تا هم اکنون نیز مخاطبان بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد.

تمام امکانات رفاهی و اجتماعی که برای یک شهرک حرفه ای باید در نظر گرفت را این مجموعه مسکونی در نظر گرفته است که از جمله آنها باید به استخر های شنا ،زمین های بازی و سونا و نگهبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد که در سطحی بسیار خوب و عالی در خدمت ساکنین مجموعه قرار دارد.

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی آرتی تارابیا اورمان

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
75 90 2+1
110 144 3+1
150 200 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی آرتی تارابیا اورمان روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی آرتی تارابیا اورمان