مرکز خرید جواهر استانبول

Cevahir

مرکز خرید جواهر
مرکز خرید جواهر

مرکز خرید جواهر  Cevahir

مرکز خرید جواهر یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین مراکز خرید در منطقه اروپایی در شیشلی شهر استانبول می باشد که یکی از پر بازدترین مراکز خرید شهر استانبول محسوب می شود.

مرکز خرید جواهر در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۰۵ به عنوان یکی از بزرگترین و پیشروترین مراکز خرید و سرگرمی در اروپا و جهان درهای خود را به روی عموم گشود.

این مرکز خرید مطرح شهر استانبول با بیش از ۶ طبقه با مجموع ۳۰۰ فروشگاه و ظرفیت ۲۵۰۰ خودرو در پارکینگ سرپوشیده را برای بازدیدکنندگان فراهم نموده است.

مرکز خرید جواهر استانبول دارای سالن های متعدد سینمایی زمین های بازی و سرگرمی های نامحدود است که این امکان را برای خانواده ها فراهم نموده که اوقاتی خوش را در این مجموعه بگذرانند.

مرکز خرید جواهر با ذهنیت انجام خرید دلپذیر با میزبانی مارک های پیشرو در جهان امکاناتی خاص را به بازدیدکنندگان داخل و خارجی خود می دهد که انتخابی دلپذیر را تجربه نمایند.

مرکز خرید جواهر استانبول یک مرکز خرید در یک نقطه استراتژیک از کلان شهر استانبول ترکیه واقع شده است. این مجموعه علاوه بر مخلوطی از فروشگاه های متشکل از مارک های قوی از جمله Migros Spencer, Debenhams, Teknosa Koçtaş, Boyner و از مارک های متنوع دیگر هم پشتیبانی می کند.

آدرس: ۱۹ Mayıs, Büyükdere Cd. No:22, 34360 Şişli/İstanbul, Türkiye

 

تصاویر مرکز خرید جواهر

مرکز خرید جواهر کجاست

مرکز خرید جواهر استانبول

مرکز خرید جواهر استانبول ترکیه

مرکز خرید جواهر استانبول ترکیه

مرکز خرید جواهر شیشلی

همچنین ببینید

مرکز خرید توریم اسنیورت استانبول

مرکز خرید توریم اسنیورت استانبول

یک نظر

  1. حس نوستالژی داره واسم این مرکز خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول