منطقه شیشلی استانبول

شیشلی استانبول

 

Şişli

 

 

  •  

 

منطقه شیشلی استانبول

 

همه چیز درباره شیشلی استانبول

 

 

شیشلی شیشلی استانبول

منطقه شیشلی استانبول  یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول است که دارای ۲۵ محله می باشد و از شرق با منطقه بشیکتاش از شمال و غرب با منطقه کایتحانه و از حنوب با منطقه بی اوغلو همسایه است.

منطقه شیشلی استانبول یکی از مناطق قدیمی و شناخته شده مهم در شهر استانبول است که در قلب این شهر جای دارد.منطقه شیشلی با وجود نداشتن ساحل اما بسیاری از آثار تاریخی ، مشاغل خاص ، مراکز تجاری  مدرن و بسیاری از مراکز فرهنگی و هنری را در خود جای داده است.

 

شیشلی استانبول شیشلی استانبول

منطقه تاریخی شیشلی در دهه ۱۹۲۰ میلادی دست خوش تغییراتی دراطراف محله های مهمی چون حاربیه پانگالتی ، کورتولوش ، عثمان بی ونیشانتاشی گردید که خانه ها و باغ ها و عمارت های این مناطق به تدریج به ساختمان ها و آپارتمان ها تبدیل شدند.

استفاده گسترده از آپارتمان ها باعث شد تا جاده های قدیمی به خیابان های بسیار برجسته تبدیل شوند.در دهه های ۱۹۲۰  و ۱۹۳۰ منطقه شیشلی استانبول و اطراف آن به منطقی محبوب تبدیل شدند که افراد ثروتمند  را برای سکونت در این آپارتمان  ها به سمت خود جذب کردند.

 

 

نمایی از شیشلی استانبول نمایی از شیشلی استانبول

در سال های ۱۹۷۰میلادی جمعیت منطقه شیشلی از یک چهارم میلیون نفر فراتر رفته بود که باعث شد مغازه ها  و مراکز خرید از مناطق اطراف میدان تکسیم به محله های منطقه شیشلی ،عثمان بی، نیشانتاشی و حاربیه نقل مکان کنند.

به همین دلیل آپارتمان هایی که در این خیابان ها واقع شده بودند؛ پس از انتقال مراکز خرید به این مناطق؛ تبدیل به اقامتگاههایی شدند که یا اجاره داده میشدند یا فروخته شده  و به عنوان محل کار مورد استفاده قرار میگرفتند.

 

 

نمایی از خیابان روملی شیشلی نمایی از خیابان روملی شیشلی

در دهه ۱۹۸۰ خیابان های Rumeli Cd و عثمان  بی و نیشانتاشی به محبوبترین مراکز خرید در استانبول تبدیل شدند.

منطقع شیشلی استانبول در سالهای ۱۹۹۰ تا سال ۲۰۰۰دستخوش تغییرات مهم گردید و ساختمان های ساخته شده برای اهداف تجاری  همچنان در حال تغییرات است.

یکی از معروف ترین خیابان های این منطقه به نام بیوک دره Büyükdere میباشد که از شیشلی آغاز شده و تا منطقه ماسلاک نیز ادامه دارد و به عنوان یکی از خیابان های مطرح این منطقه شناخته میشود که ظاهری مانند خیابان های نیویورک و توکیو دارد واز نقش مهمی در اقتصاد کشور ترکیه برخوردار می باشد.

 

 

منطقه شیشلی استانبول با توجه به موقعیت قرارگیری بسیار مهمی که در میان سایر مناطق شهر استانبول دارد همواره مورد توجه بوده است.
قرارگیری سازمان های دولتی بسیار مهم در این منطقه و همچنین مرکزی بودن شیشلی استانبول از جمله موارد مهم قابل اشاره در شیشلی استانبول می باشد.

شیشلی را می توان از مناطق مهم استانبول در حوزه گردشگری دانست که از دیرباز محل اسکان گردشگرانی است که از نقاط مختلف دنیا خود را به استانبول رسانده اند و خواستار اسکان در این منطقه نامدار از شهر استانبول ترکیه می باشند.

شیشلی به لحاظ دسترسی و قرارگیری درست در مرکز استانبول است دسترسی بسیار عالی این منطقه برای رسیدن به غربی ترین نقطه اروپایی و شرقی ترین نقطه آسیایی استانبول و داشتن مرکزی ترین ایستگاه متروباس سراسری از دیگر موارد قابل اشاره جهت اهمیت منطقه شیشلی استانبول است.

به علت موقعیت جغرافیایی منطقه شیشلی استانبول بسیاری از شرکت های خصوص و تجاری نیز این منطقه را برای افتتاح و تاسیس دفاتر خود انتخاب نموده و مشغول فعالیت می شوند.
از مهمترین دلایل انتخاب شیشلی برای افتتاح دفتر کار قرارگیری بازرگانان و تجاری است که هتل های محل اقامت خود را در این منطقه انتخاب مینمایند.

 

دانشگاه مارامارا شیشلی دانشگاه مارامارا شیشلی

آموزش

منطقه شیشلی از نظر  وجود موسسات آموزشی بسیار پر بار است.در این منطقه ۱۴ موسسه  پیش دبستانی ؛۳۶ مدرسه ابتدایی و ۲۹ مدرسه متوسطه وجود دارد.دبیرستان نیشانتاشی و دبیرستان فرانسوی از سایر موسسات تاسیس شده در این منطقه میباشد.

همچنین دانشگاه های  مارامارا ؛ استانبول بیلگی ؛بیکنت باغچه شهیر  ؛خلیج ؛ نیشانتاشی نیز در این منطقه به فعالیت مشغولند.

در منطقه شیشلی ۲ بیمارستان دولتی و ۱۸  بیمارستان خصوصی ۲۰۱ داروخانه ؛۳ خانه سالمندان دایر است.

 

 

استادیوم علی سامی استادیوم علی سامی

در زمینه ورزش نیزکلوپ های ورزشی زیادی در منطقه شیشلی فعال میباشد و از معروفترین باشگاه های این منطقه میتوان  Feriköy را نام برد.

همچنین تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه  قبل از ساخت استادیوم فوتبال خود که اکنون  ترک تلکام آرنا می باشد؛بازی های خانگی خود را در منطقه شیشلی  و در استادیوم علی سامی در منطقه مجیدیه کوی شیشلی برگزار میکرد که از سال ۲۰۱۱به استادیوم جدید در منطقه ساریر انتقال پیدا کرد.

 

 

سالن حاربیه جمیل شیشلی سالن حاربیه جمیل شیشلی

منطقه شیشلی از نظر فرهنگی منطقه ای پربار است.این منطقه دارای سینماها و تئاترهای زیادی است که این منطقه را به اصلی ترین مرکز فرهنگی استانبول تبدیل کرده است که مهم ترین آنها :سالن تئاتر در هوای  آزاد حاربیه ؛سالن کنسرت جمال رشیت ری مرکز همایش ها و نمایشگاههای لطفی کردار اشاره نمود.

در منطقه فرهنگی شیشلی موزه ها مشغول به فعالیت اند و حیات هنری این شهر را زنده نگه میدارند از آن جمله :موزه نظامی آتاتورک  و موزه وابسته به ستاد کل تاریخ نظامی  و مطالعات استراتژیک.

 

مسجد مشهور تشویکیه مسجد مشهورتشویکیه

در این منطقه از استانبول ۳۳ مسجد ۱۷ کلیسا و ۲ کنیسه وجود دارد.مسجد مشهور تشویکیه  Teşvikiye Camii در منطقه شیشلی واقع است. همچنین املاک وسیع کلیسای کاتولیک گرجستان در این منطقه قرار دارد.

 

نمایی از خیابان معروف بیوک دره نمایی از خیابان معروف بیوک دره

حمل و نقل

از پل های معروف شهر استانبول ؛پل ۱۵ ژوییه یا شهیدان است که در نزدیکی منطقه شیشلی قرار دارد که از اتوبان E5 از آن عبور میکند.

نزدیکترین ایستگاه متروباس در این بزرگراه ایستگاه مجیدیه کوی در منطقه شیشلی است.

همچنین خیابان معروف بیوک دره از مسجد شیشلی آغاز و تا محله ساریر در شمال استانبول ادامه پیدا میکند که دو بزرگراه معروف  E5و E80 را قطع میکند و به یکی از شریان های اصلی حمل و نقل منطقه تبدیل میشود.

 

 

ایستگاه مترو شیشلی ایستگاه مترو شیشلی

از دیگر موارد حمل ونقل منطقه شیشلی میتوان به افتتاح تونل دولما باغچه به بومونتی اشاره کرد.این تونل با طول ۴/۲ کیلومتری از منطقه بشیکتاش در کنار استادیوم آغاز شده و قسمت اول پروژه در محله بومونتی پایان میابد.

بخش عمده ای از خط متروm2 از مناطق شیشلی در ایستگاههای عثمان بی؛ شیشلی ؛ مجیدیه کوی و لونت عبور میکند.

 

 

شیشلی استانبول شیشلی استانبول

منطقه شیشلی استانبول یکی از مناطق  شهر استانبول است که با سرعت در حال رشد و تغییر میباشد و به عنوان مهمترین مرکز کسب و کار ترکیه به حیات خود ادامه میدهد.

اگرچه تصور میشود کسانی  که در منطقه شیشلی زندگی میکنند در مناطق  مختلف استانبول کار میکنند اما شیشلی از نظر ارزش افزوده سهم بالایی در استانبول دارد.

کارمندان بخش تجارت و خدمات بیشترین سهم از اشتغال را در این منطقه به خود اختصاص  میدهند.

 

خیابان عثمان بی شیشلی خیابان عثمان بی شیشلی

منطقه عثمان بی  شهراستانبول یک مرکز نساجی و پوشاک است که از سال ۱۹۷۰  میلادی توسط شرکت  های بزرگ و کوچک به کار خود رونق میدهد.

این مراکز که به عنوان تجاری و برند خود را به ثبت رسانده اند ؛سالانه به بیش از ۵۰ کشور صادرات پوشاک را انجام میدهند.

 

.

 

بررسی منطقه شیشلی برای خرید خانه

 
رزیدانس مسکونی سینپاش کوئین 

منطقه شیشلی استانبول را بدون شک باید از مهمترین و معروف ترین مناطق استانبول در قلب این شهر دانست که از جهات بسیاری به عنوان یکی از اصلی ترین مناطق استانبول از گذشته تا به کنون محسوب می شود و دارای طرفداران داخلی و خارجی بسیار زیادی برای خود می باشد.
شیشلی استانبول دارای لوکیشن بسیار خوب و عالی و البته مهم در بین سایر مناطق استانبول است که توجهات بسیار زیادی را همواره به خود معطوف نموده است.
ساختار با اصالت و قرارگیری اماکن مهم استانبول و برج های لاکچری در این منطقه باعث محبوبیت چندبرابر این منطقه از کلانشهر استانبول گردیده است.
منطقه شیشلی استانبول بدون شک از گزینه های اصلی خرید ملک در استانبول برای افراد متمول و سطح بالا است که در سال های گذشته نیز خرید ملک توسط آنان رشد چشم گیری داشته است.
در این مقاله به مواردی که باعث شده تا شیشلی از جایگاه بسیار عالی برای خرید ملک توسط خارجیان برخوردار باشد را به طور کامل بررسی خواهیم نمود.

 

رزیدانس تورون سنتر

چرا شیشلی؟؟
در بین بسیاری از متقاضیان خرید خانه در استانبول همواره این سوال پدید می آید که چه عواملی باعث شده تا شیشلی استانبول به یکی از مناطق مهم استانبول برای خرید خانه توسط خارجیان باشد که به علل آن خواهیم پرداخت.
شیشلی از لحاظ استراتژیک‌ در موقعیتی عالی از استانبول قرار دارد ،تاریخ و اصالت این منطقه قدیمی استانبول باعث شده تا بسیاری از شرکت ها و هلدینگ های برتر داخلی و خارجی این منطقه را برای افتتاح کسب و کار خود انتخاب نمایند ،همچنین برج های مطرح تجاری و مسکونی این منطقه از استانبول به اعتبار شیشلی چندین برابر افزوده است.
از گذشته افراد سطح بالا و تحصیلکرده در منطقه شیشلی استانبول مشغول زندگی بوده اند که خود از عوامل محبوبیت این‌ منطقه برای زندگی برای خارجیان به شمار میرود.
پس دریافتیم که در سوال چرا شیشلی به طورکلی چند عامل برای خرید خانه و اسکان در این منطقه بسیار موثر که مهمترین آنها اصالت و برج های مدرن و معروفیت برای زندگی افراد متمول
می باشد.

رزیدانس ترامپ تاور 

کدام مناطق شیشلی برای خرید خانه بهتر است؟
منطقه شیشلی به طور کلی دارای ساختاری تاریخی است که از گذشته تا کنون بسیاری از آثار تاریخی مشهور در آن حفظ و نگهداری گردیده است که در کل منطقه پخش شده و در نقاط مختلف به چشم میخورد .اما در کنار آن محلاتی مانند فولیا و ۱۹ مایس و حوالی خیابان معروف بیوک دره در همسایگی بشیکتاش از نقاط برجسته شیشلی برای خرید خانه محسوب می شوند البته برج های مسکونی در منطقه بومونتی را نیز نباید از این گزینه فراموش کرد .
دسترسی تمام مناطق شیشلی تقریبا عالی ارزیابی گردیده و به راحتی به مناطق همسایه و خطوط حمل و نقل عمومی عالی می باشد.

با لمس لینک زیر میتوانید بهترین شهرک های مسکونی در منطقه شیشلی را مشاهده کرده و برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس آنتهیل بومونتی 

شیشلی از لحاظ امکانات چگونه است؟
شیشلی بدون شک از مناطق استانبول است که تمام امکانات رفاهی و اجتماعی و همچنین فرهنگی و ورزشی را در سطحی عالی درون خود جای داده است و در بین اهالی و ساکنین توانسته رضایت کافی را بدست آورد.
در این منطقه از استانبول هیچ گونه نگرانی برای خدمات از هر دسته ای وجود نخواهد داشت و به طور کلی تمام آن ها با کیفیتی خوب و عالی مشغول خدمت رسانی می باشند.
مراکز فرهنگی بسیاری در کنار سالن های کنسرت استانبول در منطقه شیشلی قرار گرفته اند همچنین باشگاه های ورزشی نیز در این منطقه حضور پررنگ و چشمگیری را دارا می باشند.

img

 

رزیدانس دیوان

چه طبقه ای از مردم در شیشلی ساکنند؟
همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره کرده ایم شیشلی دارای جایگاه مطلوبی در بین تمام مناطق استانبول برخوردار است و اکثریت منطقه را افراد سطح بالا تشکیل داده و مشغول زندگی می باشند.مناطقی از شیشلی که قلب تجاری استانبول نیز محسوب می شوند محلی برای اعتلای رشد اقتصادی شیشلی به شمار میرود که از گذشته نیز برای این‌ منطقه مهم و حیاتی بر شمرده شده است.
از جمله این اماکن باید به بازار عثمان بی و نیشان تاشی در منطقه شیشلی اشاره کرد که قلب تجاری شیشلی را درون خود جای داده اند.
در خیابان بیوک دره که مدرن ترین خیابان استانبول می باشد نیز برج های مدرن و لوکس خودنمایی مینماید که جایگاه ثروتمندان از تمام نقاط دنیا در این منطقه از استانبول می باشد.

 

هزینه زندگی در شیشلی؟

بدون شک شیشلی استانبول را باید از گران ترین و لوکس ترین مناطق استانبول دانست ،قرارگیری قشری خاص در این منطقه از استانبول باعث شده تا هزینه زندگی در این منطقه بالا باشد و همین امر باعث شده تا از هر قشری نتواند که در این منطقه مشغول زندگی باشد .
قیمت مسکن در شیشلی از سایر مناطق استانبول بسیار بالاتر بوده البته در برج های لوکس این‌منطقه در گاهی از اوقات ارقام نجومی برای فروش آپارتمان اعلام میگردد.
بر اساس مخاطبی که در شیشلی خواهان زندگی است و قیمت مسکن در این منطقه از استانبول بدون شک شیشلی را باید از نقاط گران استانبول دانست.
[22:09, 9/19/2020] A F:

 

 

جمعیت شیشلی

 

خیابان عبدی ایپک چی خیابان عبدی ایپک چی

جمعیت سال
317.337 2010
320.763 2011
318.217 2012
274.420 2013
272.380 2014
274.017 2015
272.803 2016

 

تمام مراکز خرید منطقه شیشلی به همراه آدرس

تمام محلات شیشلی

محله ۱۹ مایس 19 MAYIS MAHALLESİ محله حاربیه HARBİYE MAHALLESİ
محله بوزکورت BOZKURT MAHALLESİ محله اینونو İNÖNÜ MAHALLESİ
محله جمهوریت CUMHURİYET MAHALLESİ محله عزت پاشا İZZET PAŞA MAHALLESİ
محله دعا تپه DUATEPE MAHALLESİ محله کاپتان پاشا KAPTANPAŞA MAHALLESİ
محله ارگن اکون ERGENEKON MAHALLESİ محله کوش تپه KUŞTEPE MAHALLESİ
محله اسن تپه ESENTEPE MAHALLESİ محله محمود شوکت پاشا MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ
محله اسکی شهیر ESKİŞEHİR MAHALLESİ محله مجیدیه کوی MECİDİYEKÖY MAHALLESİ
محله فری کوی FERİKÖY MAHALLESİ محله مرکز MERKEZ MAHALLESİ
محله فولیا FULYA MAHALLESİ محله مشروطیت MEŞRUTİYET MAHALLESİ
محله گل بهار GÜLBAHAR MAHALLESİ محله پاشا PAŞA MAHALLESİ
محله خلاصکار قاضی HALASKARGAZİ MAHALLESİ محله تشویقیه TEŞVİKİYE MAHALLESİ
محله حالیده ادیب HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİ محله یایلا YAYLA MAHALLESİ
محله حالی رفعت پاشا HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ    
 
 
 

موقعیت مکانی و دسترسی روی نقشه گوگل

 

بازار های روز و محلی شیشلی

بازار های روز و محلی شیشلی
بازار های روز و محلی شیشلی
ایام هفته نام بازار آدرس

شنبه

 

Kuştepe Kuştepe mahallesi, Yoncalı sokak, Handan Ziya Öniş İlköğretim Okulunun yanındaki otopark alanı

یکشنبه

 

Mecidiyeköy Mecidiyeköy mahallesi, Damla sokak, Oğuz, sokak, Gülbahar mahallesi, Avni Dilligil sokak

دوشنبه

 

Lalaşahin Feriköy mahallesi, Lala Şahin sokak

سه شنبه

 

Okmeydanı Halil Rıfat Paşa mahallesi, İnhanlı sok

چهار شنبه

 

Fulya Fulya mahallesi, Şişli Lisesi arkası, 19 Mayıs muhtarlığı önü

پنج شنبه

 

Lalaşahin Feriköy mahallesi, Lala Şahin sokak
جمعه
 

بیمارستان های منطقه شیشلی

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی اوک میدانی شیشلی

دولتی 02123145555 Darülaceze Caddesi No:25 Okmeydanı – Şişli – İstanbul

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی اطفال شیشلی

دولتی 02123735000 Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Halaskargazi Caddesi Etfal Sokak 34371 Şişli – İstanbul

بیمارستان خصوصی ترکیه

خصوصی 02123141414 Merkez Mah. Darülaceze Cad. 14 Şişli, İstanbul

بیمارستان خصوصی مموریال

خصوصی 02123146666 Kaptan Paşa Mah. Piyalepaşa Blv. 4 Okmeydanı, Şişli, İstanbul

ACIBADEM TAKSİM HASTANESİ

بیمارستان خصوصی آجیبادم تکسیم

خصوصی 02122734444

بیمارستان خصوصی آمریکایی

خصوصی 02123112000 Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. 20 Nişantaşı, Şişli, İstanbul

بیمارستان خصوصی فرانسوی

 

خصوصی 02122461020

بیمارستان خصوصی و مرکز جراحی فولیا

خصوصی 02122969450

 

داروخانه های منطقه شیشلی

نام داروخانه آدرس تلفن
Ada Eczanesi Bozkurt Mahallesi Kurtuluş Caddesi 25/a Bozkurt / Şişli / Istanbul (Üçler Marketin 50Mt Aşağısı) 0 (212) 224-55-05
Adıvar Eczanesi Halide Edip Adıvar Mahallesi, Halide Edip Adıvar Caddesi, No. 34/e Şişli / Istanbul 0 (212) 210-18-62
Akasya Eczanesi Halide Edip Adıvar Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi 49/a Halideedip / Şişli / Istanbul (Ssk Okmeydanı, Şişli Kolon Ve Türkiye Hastanesi Bölgesi, Igdaş Aşağısı, Çiftecevizler Camii Karşısı) 0 (212) 983-70-42
Aksoy Eczanesi Mecidiyeköy Mahallesi, Eski Osmanlı Sokak, No. 10/b Mecidiyeköy Şişli / Istanbul 0 (212) 272-31-72
Altın Eczanesi Teşvikiye Mahallesi Valikonağı Caddesi 60/a Teşvikiye / Şişli / Istanbul (Karafırın Ve Arçelik Karşısı) 0 (212) 240-22-78
Apak Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi, No. 25/d 19 Mayıs Şişli / Istanbul 0 (212) 259-29-91
Aslı Eczanesi Gülbahar Mahallesi, Yenidere Sokak, No. 2/a Mecidiyeköy Şişli / Istanbul 0 (212) 211-85-01
Ayşegül Eczanesi Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi 64/d Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul (Mecidiyeköy Ana Işıklardan Eski Ali Sami Yen Stadı’na Giderken) 0 (212) 274-46-07
Başak Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No. 25 Şişli / Istanbul 0 (212) 232-26-72
Beyaz Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi Etfal Hastanesi Sokak 4/1 19 Mayıs / Şişli / Istanbul 0 (212) 241-62-58
Bomonti Eczanesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Caddesi 117A Duatepe / Şişli / Istanbul (Bomonti Mercure Otel Çaprazı – Güven Taksi Durağı Yanı) 0 (212) 291-80-82
Burak Eczanesi Fulya Mahallesi Bahçeler Sokak 8/b Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul 0 (212) 266-49-46
Buse Eczanesi Mecidiyeköy Mahallesi Büyükdere Caddesi 75/a Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul (Torun Center Karşısı, Gratis Yanı) 0 (212) 211-91-01
Cadde Ipekçi Eczanesi Harbiye Mahallesi Abdi Ipekçi Caddesi 42C Harbiye / Şişli / Istanbul 0 (212) 240-42-40
Can Eczanesi Teşvikiye Mahallesi Valikonağı Caddesi 74-E Teşvikiye / Şişli / Istanbul (Nişantaşı Ziraat Bankası Yanı) 0 (212) 231-26-74
Cansu Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi, Abidei Hürriyet Caddesi, No.195/b Şişli / İstanbul 0 (212) 232-41-54
Ceyna Eczanesi Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, No111/a Şişli / Istanbul 0 (212) 830-39-06
Derman Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi, Abide-I Hürriyet Caddesi, No.3/c Cumhuriyet Şişli / Istanbul 0 (212) 320-21-71
Ece Eczanesi Teşvikiye Mahallesi Güzelbahçe Sokak 35 Teşvikiye / Şişli / Istanbul (Amerikan Hastanesi Karşısı) 0 (212) 240-46-25
Elif Nazlı Eczanesi Kaptan Paşa Mahallesi, Darulaceze Caddesi, No.31/c Okmeydanı Şişli / Istanbul 0 (212) 220-51-52
Elysıum Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi Kazım Orbay Caddesi 3B Cumhuriyet / Şişli / Istanbul (Feriköy Ptt Yanı) 0 (212) 246-32-84
Emin Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi Bilgiç Sokak 1 Cumhuriyet / Şişli / Istanbul (Eski Dormen Tiyatrosu Yanı) 0 (212) 343-96-37
Emineller Eczanesi Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi 15/103 Esentepe / Şişli / Istanbul (Özdilek Park Avm Içi, – 2.kat) 0 (212) 284-10-91
Erçin Eczanesi Paşa Mahallesi, Darülaceze Yolu Caddesi, No. 47 Duatepe Şişli / Istanbul 0 (212) 296-21-07
Feriköy Deva Eczanesi Paşa Mahallesi Darülaceze Yolu Caddesi 53/a Feriköy / Şişli / Istanbul (Şişli 16 Nolu Asm Yanı) 0 (212) 234-18-48
Feriköy Merkez Eczanesi Duatepe Mahallesi Avukat Caddesi 19/a Duatepe / Şişli / Istanbul (Feriköy Polis Karakolu Sokağı Ermeni Kilisesi Karşısı) 0 (212) 248-45-27
Feyiz Eczanesi Kaptanpaşa Mahallesi, Halit Ziya Türkkan Sokak, No. 2/a Okmeydanı Şişli / Istanbul 0 (212) 320-01-02
Fulya Eczanesi Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi 45/a Nişantaşı / Şişli / Istanbul (City S Avm Karşısı) 0 (212) 241-12-62
Göker Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi Halaskargazi Caddesi 2/h 19 Mayıs / Şişli / Istanbul (Şişli Etfal Hastanesi Sokak) 0 (212) 232-54-30
Gül Eczanesi Duatepe Mahallesi, Baruthane Caddesi, No. 70/a Duatepe Şişli / Istanbul 0 (212) 233-60-05
Gülbağ Hayat Eczanesi Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi 33A Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul (İstanbul Tıp Merkezi Karşı Çaprazı) 0 (212) 212-24-84
Gülden Eczanesi Mecidiyeköy Mahallesi Latilokum Sokak 6A Mecidiyeköy / Şişli / Istanbul (Emniyet Amirliği Arkası) 0 (212) 274-66-27
Gülseren Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi Abidei Hürriyet Caddesi 132/a (Eski Şişli Adliyesi Karşısı) 0 (212) 231-82-06
Halk Eczanesi Bozkurt Mahallesi Ergenekon Caddesi 29 Bozkurt / Şişli / Istanbul (Ergenekon Caddesi, Pangaltı) 0 (212) 246-66-07
Harbiye Eczanesi Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No.183/a Pangaltı Şişli / Istanbul 0 (212) 219-79-10
Hilal Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi Perihan Sokak 77/1A (Şişli Cami’nin Abide-I Hürriyet Caddesi Kapısının Karşı Sokağı Içerisindeki Üçüncü Köşe) 0 (212) 230-76-67
Hülya Eczanesi Teşvikiye Mahallesi, Av. Süreyya Ağaoğlu Sokak, No. 8/c Teşvikiye Şişli / Istanbul 0 (212) 233-80-88
Hülya Hatun Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi Oktay Cebeci Sokak 27/a (Şişli Etfal Bomonti Ek Hizmet Binası Yanı.) 0 (212) 233-44-97
Huzur Eczanesi Halide Edip Adıvar Mahallesi, Darülaceze Caddesi, No. 17 Halideedip Şişli / Istanbul 0 (212) 220-62-72
Ilgın Eczanesi Şişli Merkez Mahallesi Abidei Hürriyet Caddesi 132/ (Marriott Hoteli 100 Metre Geçince Solda) 0 (212) 232-25-68

تاپ ترین های شیشلی در یوتیوب

 

یوتیوب

 

پخش از طریق یوتیوب


.

.

.

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها