Çiftçi Towers

برج های مسکونی کشاورز
برج های مسکونی کشاورز

برج های مسکونی کشاورز

اگر به فکر زندگی در برجی لوکس با سازه ای مدرن و زیبا در قلب استانبول و در یکی از بهترین خیابان های آن می باشید بدون شک برج های مسکونی چیفت چی یا به فارسی برج های کشاورز بشیکتاش بدون شک برای شما از بهترین گزینه ها خواهد بود که می تواند تمام نیازهای شما را مرتفع سازد .
برج های مسکونی کشاورز استانبول با قرارگیری در یکی از بهترین لوکیشن ها در نزدیکی خیابان بیوک دره و درست در نزدیکی مرکز خرید لاکچری و با شکوه زورلو سنتر استانبول توانسته توجهات بسیار زیادی را در سالهای اخیر به خود اختصاص دهد.
از لحاظ دسترسی و موقعیت این برج لاکچری بسیار عالی است درست در نزدیکی مراکز مهمی چون خیابان نسپتیه که زنده ترین خیابان شهر استانبول در شبانه روز است یا دسترسی به منطقه ببک که از محلات معروف استانبول می باشد و همچنین قرارگیری در نزدیکی ایستگاه های مترو و محلات محبوبی همچون لونت نیز از ویژه گی های این شهرک مسکونی می باشد.
مجموعه برج های کشاورز استانبول دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی به صورت کاملا  حرفه ای است که با رضایت ساکنین مجموعه همراه بوده است .
برج های کشاورز استانبول دارای استخرها ،سونا،جکوزی ،باشگاه های بدنسازی و زمین های بازی به همراه پارک کودکان ،مهد کودک و مارکت ها و کافی شاپ نیز می باشد که به صورت روزانه در خدمت اهالی مجموعه برج های کشاورز استانبول می باشد.
نگهبانی ۲۴ ساعته و سیستم های حفاظتی و امنیتی مجموعه دارای کیفیتی بسیار خوب و عالی است که در طول شبانه روز مشغول حفاظت از برج ها و ساکنین مجموعه می باشند این برج های مسکونی دارای سیستم خانه داری برای اهالی مجموعه نیز می باشد.پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین به تعداد مورد نظر و همچنین پارکینگ های میهمان تیز در اختیار می باشد.
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های برج های مسکونی کشاورز

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
221net 250brut 2+1
240net 270brut 3+1
300net 346brut 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی برج های مسکونی کشاورز روی نقشه گوگل

مشخصات برج های مسکونی کشاورز