رزیدانس مسکونی داپ تانگو استانبول

Dap Royal Center

رزیدانس مسکونی داپ تانگورزیدانس مسکونی داپ تانگو

به طور حتم در زمان عبور از بزرگران D100 در منطقه مال تپه استانبول با برج هایی زیبا در کنار خود مواجه شده اید که نظرتان را به خود جلب نموده است.نام این برج های زیبا مجموعه هتل آپارتمان تانگو است که در معرض دید همگان قرار گرفته است.

این رزیدانس مسکونی  منطقه مال تپه مانند اکثر ساختمان هایی که شرکت داپ مورد ساخت و بهره برداری قرار داده است از قابلیت هتل و آپارتمان برخوردار است که مزیتی ویژه برای متقاضیان خرید خانه جهت سرمایه گذاری به حساب می آید.

با خرید خانه در این برج های هتل گونه می توانید اقدام به اجاره روزانه واحد آپارتمان های خود در سایت های مشهوری مانند بوکینگ نمایید و از در آمد بسیار بالای آن استفاده نمایید.

از لحاظ قیمتی نیز این رزیدانس با توجه به موقعیت قرارگیری و دسترسی و امکاناتی که به مخاطب خود ارائه مینماید بسیار خوب و منصفانه است و برای خرید خانه اتباع خارجی مناسب ارزیابی شده است.

 

این رزیدانس دارای امکاناتی مانند استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی به همراه نگهبانی ۲۴ سااته و فضاهای تفریحی کودکان به همراه لابی من و رزمشن نیز می باشد که در خدمت اعضای مجموعه قرار گرفته است.

 

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۴خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی داپ تانگو

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
۵۰۰.۰۰۰TL ۵۵ ۷۰ ۱+۱
۹۰۰.۰۰۰TL ۸۰ ۹۰ ۲+۱

مشخصات رزیدانس مسکونی داپ تانگو

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی نیش آدالار

رزیدانس مسکونی نیش آدالار استانبول

۵ / ۵ ( ۱۶ امتیاز ) Nish Adalar رزیدانس مسکونی نیش آدالار از بزرگترین …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول