بهترین مراکز تفریحی در استانبول

شهربازی ویالند استانبول

پارک تفریحی ویالند

پارک تفریحی ویالند İstanbul Vialand lunapark پارک تفریحی ویالند از بزرگترین مراکز تفریحی و سرگرمی شهر استانبول واقع در منطقه ایوب در قسمت اروپایی شهر استانبول واقع گردیده است. این مرکز تفریحی بزرگ با نمای بیرونی خود توجه خاص را به خود جلب می نماید. ویالند بزرگترین شهربازی شهر استانبول نیز محسوب می شود این مرکز تفریحی بزرگ دارای یک مرکز خرید، مرکز نمایش و هتل می باشد. ویالند یکی از پیشگامان پارک های تفریحی در شهر استانبول است که به سرعت در حال رشد می باشد.

بیشتر بخوانید »

پارک تفریحی ویاپورت استانبول

پارک تفریحی ویاپورت استانبول

پارک تفریحی ویاپورت Viaport مرکز تفریحی ویاپورت از اولین پارک های تفریحی موضوعی در منطقه قاضی عثمان پاشا  در قسمت اروپایی شهر استانبول می باشد که شامل وسایل بازی های زیاد مانند ماشین برقی و وسایل برقی مدرن در استانبول می باشد. این مرکز خرید دارای سالن های سینما ، مرکز بولینگ و دیگر بازی های هیجانی  در استانبول می باشد.

بیشتر بخوانید »

پارک تفریحی مال تپه استانبول

پارک تفریحی مال تپه

پارک تفریحی مال تپه Maltepe Lunapark پارک تفریحی مال تپه یکی از مراکز تفریحی شهر استانبول واقع در منطقه مال تپه این شهر در قسمت آسیایی استانبول می باشد که یک مرکز تفریحی نوستالژیک به حساب می آید. همچنین در این پارک بازی هایی با برد کوچک وجود دارد که شامل بازی های از جمله ماشین برقی و چرخ فلک و کاتر پیلار می باشد.

بیشتر بخوانید »

پارک تفریحی توزلا مارینا استانبول

پارک تفریحی توزلا مارینا استانبول

پارک تفریحی توزلا مارینا Viaport Marina tuzla پارک تفریحی توزلا مارینا یک مرکز سرگرمی بزرگ که در قسمت انتهایی آسیایی واقع گردیده با بودجه ای بالغ بر 30 میلیون یورو از مجهزترین مراکز تفریحی شهر استانبول محسوب می گردد. این مجموعه به تازگی با یکی از وسایل بازی خود به نام REDFIRE اقدام به جذب میلیون ها بازدید کننده کرده است. پارک تفریحی توزلا مارینا  شامل مرکز خرید و یک آکواریوم و سالن های سینما می باشد. همچنین به وسیله یک قطار نوستالژیک امکان رسیدن به این مرکز خرید از ساحل توزلا فراهم می باشد.

بیشتر بخوانید »

پارک تفریحی بوستانجی استانبول

پارک تفریحی بوستانجی استانبول

پارک تفریحی بوستانجی Bostancı Lunaparkı این مرکز تفریحی و سرگرمی در منطقه بوستانجی در منطقه کادیکوی از مناطق آسیایی شهر استانبول واقع گردیده است یکی از قدیمی ترین پارک های لونا با مساحتی بزرگ در قسمت آسیایی است. اسباب بازی های زیادی مانند ماشین برقی، چرخ فلک و قطار پر سرعت. خطوط اتوبوس رانی زیادی در این مرکز تفریحی آماده حمل و نقل می باشند.

بیشتر بخوانید »

پارک تفریحی باکیرکوی استانبول

 پارک تفریحی باکیرکوی استانبول ترکیه

پارک تفریحی باکیرکوی Bakırköy Lunapark پارک تفریحی باکیرکوی یکی از پارک های لونا نوستالژیک واقع در منطقه باکیرکوی استانبول در قسمت اروپایی شهر استانبول می باشد. پارک تفریحی باکیرکوی از مرکز تفریحی مال تپه کوچکتر می باشد و بازی های کمتری دارد اما دارای بازی های اساسی می باشد این پارک درست در کنار و نزدیکی بازار عمومی باکیرکوی قرار دارد همچنین این مرکز تفریحی به ایستگاه متروباس از İncirli نزدیک می باشد.

بیشتر بخوانید »
error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس