خرید خانه در اسنیورت استانبول

بهترین پروژه های مسکونی در اسنیورت

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

مقایسه بیلیک دوزو با اسنیورت

رزیدانس مسکونی دلتا دلوکسبرای انتخاب و خرید خانه همواره بین مناطق بیلیک دوزو و اسنیورت سوالات بسیاری بوده است که کدام یک از این مناطق که در مجاورت و همسایگی یکدیگر قرار گرفته اند می تواند بهترین انتخاب برای خرید خانه مورد نظر باشد.
در این مقاله به نکات مهم و اساسی این مناطق و مزایا و معایب این دو منطقه خواهیم پرداخت که برای بسیاری از هموطنانمان مهم می باشد.
.
از لحاظ ساختاری و مهندسی شهری منطقه بیلیک دوزو از منطقه اسن یورت مدرن تر و زیباتر است و به طور کلی سرانه فضای سبز در منطقه بیلیک دوزو بسیار بیشتر از است یورت می باشد که از مهمترین نکات بیلیک دوزو به شمار می آید.
.
منطقه اسن یورت از لحاظ مساحتی بسیار بزرگ تر از منطقه بیلیک دوزو‌ می باشد و بر این اساس شهرک های مسکونی بیشتری را درون خود جای داده است که از منطقه بیلیک دوزو در این زمینه پیشی دارد ،این امر باعث می شود که تنوع و انتخاب به نوعی در اسن یورت بیشتر از بیلیک دوزو احساس شود.
.
از لحاظ بافت و اهالی بومی منطقه اسن یورت دارای محلات بیشتری نسبت به بیلیک دوزو می باشد که برای بسیاری از نکات مهم محسوب می شود .بیلیک دوزو به علت ساختار مدرن و محلات جدید از بافت کهنه و فرسوده بسیار کمتری نسبت به منطقه اسن یورت برخوردار است .
.
به لحاظ قیمتی شهرک های منطقه بیلیک دوزو به نسبت از قیمت بالاتری از شهرک های اسن یورت برخوردار می باشد البته این نمته بسیار مهم و قابل توجه است که شهرک با شهرک از لحاظ امکانات و لوکیشن متفاوت می باشد و هرکدام از این مناطق دارای محلات و رزیدانس ها با قیمت های بالا نیز می باشند.
.
مجموعه مسکونی باباجان پریمیومبیلیک دوزو از مناطق ساحلی استانبول در مجاورت با دریا می باشد و برای دوستداران خرید خانه ساحلی مناسب است، در صورتی که منطقه اسن یورت از این ویژه گی محروم است و از مناطق ساحلی استانبول محسوب نمی شود.
.
به لحاظ دسترسی عمومی و حمل و نقل و استفاده از ناوگان حمل و نقل دو منطقه در جایگاه خوبی در کنار بزرگراه E5 و خط مترو باس این اتوبان قرار گرفته اند که از برجسته ترین نکات این‌مناطق محسوب می شود .همچنین تا پایان سال۲۰۲۲ خط مترو نیز به این مناطق اضافه خواهد شد.
اما منطقه اسن یورت بین دوبزرگراه E5 و E80 قرار کرفته است که برای ساکنین این‌منطقه دسترسی با وسایل شخصی بسیار خوب و مطلوب توصیف می شود.
.
به لحاظ افراد ساکن در این دو منطقه نیز باید به این مطلب اشاره نمایم که اسن یورت به نسبت بیلیک دوزو از خارجیان بیشتری از کشورهای ایران ،سوریه و افغانستان برخوردار است در حالی که در بیلیک دوزو ایرانیان بیشتر از سایر ممالک حضور پر رنگ تری را دارا می باشند.البته شهروندان از سایر کشورهای جهان البته در بیلیک دوزو مشغول زندگی می باشند.
.
به لحاظ ساختار اجتماعی و امکانات رفاهی و مقایسه بین بیلیک دوزو و اسنیورت تقریبا در یک ردیف می باشند و به علت همسایگی و قرار گرفتن در یک مکان استفاده از بسیاری از این امکانات مانند مراکز خرید،مراکز بهداشتی،مراکز ورزشی و فرهنگی براحتی قابل استفاده و در دسترس می باشد و محدودیتی در این خصوص بین این مناطق وجود نخواهد داشت.
.
رزیدانس مسکونی کوزاپارکبرای متقاضیان خرید خانه ارزان بین دو منطقه بیلیک دوزو و اسنیورت بدون شک در منطقه اسن یورت انتخاب های بسیار بیشتری نسبت به بیلیک دوزو در اختیار شما خواهد بود .اسن یورت به دلیل داشتن شهرک های بسیار زیاد در این منطقه و مناطق حومه آن تقریبا خرید خانه با هر بودجه ای را برای خارجیان ممکن ساخته است.
یکی از دلایل بسیار مهمی که در این سال ها باعث شده تا بیلیک دوزو و اسن یورت مورد توجه قرار گیرند ،امکان خرید خانه با هر بودجه ای می باشد که در تقابل خرید خانه ارزان به متقاضی امکانات کامل نیز داده می شود که برای خریدار بسیار خوشایند و مطلوب است.
.
از معایب قابل توجه برای دو منطقه بیلیک دوزو و اسنیورت باید به فاصله تقریبا ۴۰ کیلومتری این‌مناطق با مرکز شهر استانبول اشاره نمود که در فاصله ای تقریبا طولانی نسبت به مرکز شهر قرار گرفته اند .با خودرو شخصی و در تایم معمولی تا مرکز شهر استانبول تقریبا ۴۵ دقیقه فاصله و با استفاده از خطوط متروباس تقریبا یک ساعت و سی دقیقه این مسیر به طول خواهد انجامید.
.
به لحاظ تراکم جمعیت و شلوغی نیز اسن یورت استانبول به نسبت از منطقه بیلیک دوزو شلوغ تر می باشد و علت آن هم مساحت بزرگ منطقه اسن یورت نسبت به بیلیک دوزو است و البته با توجه به حضور گسترده خارجیان در منطقه اسن یورت در سال های اخیر این منطقه از شلوغی بسیار بیشتری برخوردار بوده است.
درسال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ایرانیان بسیاری در منطقه اسن یورت اقدام به خرید واحد مسکونی و افتتاح فروشگاه و کسب و کار نموده اند که به طور کاملا واضح در خیابان های این منطقه غربی استانبول مشهود است.
.

شما می توانید با استفاده از دکمه واتس آپ در انتهای این مطلب اقدام به پرسش تمام سوالات مهاجرتی خود در استانبول ترکیه به صورت رایگان نمایید.

بررسی منطقه اسنیورت برای خرید خانه

اسن یورت منطقه ای است که در سال های اخیر نام آن همواره برای خرید خانه مخصوصا برای ایرانیان مطرح بوده و تعداد زیادی از هموطنانمان این منطقه را برای خرید خانه برگزیده اند که به علت های این امر در این مقاله خواهیم پرداخت.

رزیدانس مسکونی سمبول استانبول✅چرا اسنیورت؟
اسنیورت به دلیل داشتن مساحتی زیاد از مناطق بزرگ شهر استانبول در غربی ترین نقطه این شهر محسوب می شود که توانسته تا شهرک ها و برج های مسکونی بسیاری را درون خود جای دهد و به دلیل انبوه سازی گسترده در این منطقه و فاصله تقریبا زیاد تا مرکز استانبول توانسته از بازه قیمتی بسیار مناسبی برخوردار شود و توجهات شهروندان خارجی بسیاری را برای خرید ملک در این منطقه از استانبول به خود جلب نماید.
معمولا خانه ای که در منطقه اسنیورت استانبول به شما پیشنهاد می شود به هیچ عنوان در منطقه دیگری از استانبول با آن امکانات و قیمت بسیار مناسب به شما معرفی نخواهد شد .
برج ها و شهرک های مسکونی با تمام امکانات موجود در سطحی بسیار خوب تحت مدیریت بسیار عالی شهرک به صورت روزانه مشغول فعالیت می باشند که برای خارجیان و مخصوصا ایرانیان خوشایند است و نظر آنان را در کنار قیمت بسیار مناسب خانه ها به خود جلب نموده است.
پس در سوال چرا اسنیورت به این نتیجه رسیدیم که امکانات عالی و قیمت مناسب از مهمترین گزینه ها برای خرید خانه در اسن یورت محسوب می شود.اسن یورت استانبول

رزیدانس مسکونی فراح✳️کدام محلات اسن یورت برای خرید خانه مناسب است؟؟
اسن یورت دارای محلات بسیار زیادی است که مانند تمام مناطق استانبول دارای محلات خوب و محلات ضعیف می باشد که برای خرید خانه باید به این موارد توجه نمود .
محلاتی مانند مهتر چشمه و اطراف میدان اسن یورت در شمال این منطقه از نظر ما برای خرید خانه توصیه نمی شود چون دارای بافت محلی و پراکندگی جمعیت بسیار بومی و مسائل دیگر است که برای زندگی خارجی ها توصیه نمی شود.اسن یورت استانبول
به طورکلی نیمه غربی اسن یورت و محلاتی مانند جمهوریت و یشیل کنت از برترین محلات اسن یورت است که شهرک های بسیاری نیز در این‌محلات قرار گرفته اند که برای خرید خانه توسط خارجیان مناسب ارزیابی شده است.
با لمس لینک زیر میتوانید بهترین شهرک های مسکونی در منطقه اسن یورت را مشاهده کرده و برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.اسن یورت استانبول

 

رزیدانس مسکونی اونای گاردن💢اسن یورت از لحاظ امکانات چگونه است؟؟
منطقه اسنیورت استانبول در سال های گذشته توانسته تا به مقدار بسیار زیادی به لحاظ ساختار شهری و امکانات موفق عمل نماید و با امکانات متعدد فرهنگی،بهداشتی،اجتماعی ،ورزشی رضایت ساکنین در این‌منطقه را به وجود آورد.
اسن یورت دارای بیمارستان های بزرگ دولتی است که با قیمت پایین و با بیمه درمانی به صورت رایگان در خدمت ساکنین منطقه می باشند ،در کنار بیمارستان های دولتی پلی کلینیک های خصوصی نیز در منطقه اسن یورت به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی می باشند.
از لحاظ مراکز ورزشی و اجتماعی نیز شهرداری اسن یورت توجهات ویژه ای داشته و در منطقه
یک استادیوم فوتبال بزرگ نیز در اختیار اهالی اسنیورت قرار گرفته است.مراکز فرهنگی نیز در محلات مختلف مشغول فعالیت می باشند.

 

♨️چه طبقه ای از مردم در اسن یورت ساکنند؟
اسن یورت از بافت قدیمی و فرسوده گذشته خود در سال های اخیر فاصله گرفته و قسمتی از منطقه به صورت کلی مورد تغییر قرار گرفته است و جای خود را به مناطق مدرن و جدید داده است .
در برخی از محلات اسن یورت که بافت آن قدیمی می باشد قشر کارگر مشغول زندگی می باشند اما در مناطق مدرن در شهرک های جدید استانبول بیشتر جمعیت منطقه را خارجیان تشکیل داده اند.
اغلب خارجیان در اسنیورت را ایرانیان و اهالی افغانستان و سوریه ای ها و اعراب تشکیل داده اند البته از کشورهای آفریقایی نیز شهروندان آنان به چشم میخورند‌ که در کنار یکدیگر مشغول زندگی می باشند.

 

مجموعه مسکونی گوموش پارک💢آیا هزینه زندگی در اسنیورت پایین تر است؟
به طور حتم هزینه خانوار در منطقه اسنیورت استانبول به نسبت مناطقی چون بشیکتاش و شیشلی بسیار پایین تر است .
هم به لحاظ مسکن و هم به لحاظ ارزاق زندگی در منطقه اسن یورت با هزینه های بسیار پایین تری برخوردار است که برای قشر مهاجر به استانبول نیز همواره مورد توجه است .از مهمترین دلایل گسترده گی جمعیت خارجی در این مناطق غربی استانبول نیز ارزان بودن هزینه های زندگی می باشد که بسیار مهم و قابل توجه می باشد.

خرید خانه در اسنیورت استانبول

خرید خانه در اسنیورت استانبول

موقعیت مکانی و دسترسی اسنیورت روی نقشه گوگل

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها