اجاره خانه در اسنیورت استانبول

قیمت ها در اردیبهشت ۱۴۰۰ به روز شده است

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

شهرکی مسکونی تراس میکس مجموعه مسکونی یکی از شهرک های مسکونی منطقه اسنیورت استانبول است که دارای امکانات کامل مورد قبولی در بین شهرک های منطقه می باشد. . تراس میکس از جمله رزیدانس های تازه ساخت در منطقه اسنیورت است که توانسته به نسبت امکانات و قیمت ، مخاطب خود را به دست آورد. . مجموعه تراس میکس استانبول دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله استخر ، سونا ، کتابخانه ، مرکز ورزشی ، پارک های کودکان ، نگهبانی ۲۴ ساعته نیز می باشد. . تراس میکس در غرب شهر استانبول ترکیه در منطقه اسنیورت واقع گردیده است ، اسنیورت از مناطق اروپایٔی شهر استانبول می باشد که در فاصله ۳۰ کیلومتری تا مرکز شهر قرار گرفته است. . اسنیورت از جمله مناطق استانبول است که در سال های اخیر پروژه های مسکونی رشد چشمگیری داشته اند و تعداد شهرک های مسکونی رشد فزاینده ای داشته و به علت مناسب بودن قیمت آپارتمان توانسته مخاطبان بسیاری مخصوصا از کشورهای خارجی و ایران بدست آورد. . یکی از دلایل اصلی انتخاب ایرانیان خرید آپارتمان های فول امکانات شهرکی با مشاعات قوی است که با قیمت مناسب به فروش میرسد قطعا آپارتمان هایٔی با این ‌امکانات در سایر مناطق استانبول با چند برابر قیمت دربازار فروخته خواهند شد. . از لحاظ دسترسی نیز این‌مجموعه در موقعیت خوبی نسبت به سایر رزیدانس های استانبول قرار دارد ، نزدیکی به اتوبان E5 و دسترسی خوب به ایستگاه متروباس حرامیدره از دیگر ویژه گی های این شهرک محسوب می شود.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی تراس میکس
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱.۶۰۰TL ۷۰ ۸۰ ۱+۱
۲.۸۰۰TL ۹۵ ۱۰۰ ۲+۱
۳.۸۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
مجموعه مسکونی گوموش پارک از بهترین و با امکانات ترین رزیدانس های منطقه اسنیورت استانبول با دسترسی بسیار خوب می توان به این مجموعه لوکس مسکونی اشاره نمود که توانسته مخاطب خود را به سرعت جذب نماید. . این‌مجموعه مسکونی دارای امکاناتی کامل در کیفیتی خوب و عالی است که از جمله امکانات این مجموعه می توان به استخر،سونا،جکوزی و باشگاه های ورزشی و مارکت و کافه ها اشاره نمود. . این رزیدانس در فاصله کوتاهی از خط متروباس و بزرگراه E5 واقع شده و همچنین دارای سرویس های رایگان تا وسایل حمل و نقل عمومی نیز می باشد.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی گوموش پارک
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱.۴۰۰TL ۶۸ ۸۵ ۱+۱
۲.۰۰TL ۸۰ ۱۱۰ ۲+۱
۲.۷۰۰TL ۱۱۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 

. این مجموعه مسکونی به علت داشتن امکانات در سطحی عالی و قیمتی بسیار مناسب و رقابتی تنگاتنگ با سایر رزیدانس های منطقه اسنیورت توانسته توجهات بسیاری را مجذوب خود نماید. . شما می توانید در این مجموعه مسکونی آپارتمانی با متراژ ۱۴۰ متر ۳ خواب را با تمام امکانات در طبقات بالا فقط با مبلغ ۴۳۰هزار لیر خریداری نمایید که با امکاناتی که گفته شد بسیار مناسب می باشد. . اسنیورت از مناطق غربی شهر استانبول ترکیه است که در سال های اخیر ساخت و سازهای بسیاری در آن شکل گرفته و با توجه به امکاناتی که ارایٔه می شود و قیمت مناسب مورد توجه شهروندان بسیاری از کشورها قرار گرفته است.

اینوویا استانبول مجموعه مسکونی اینوویا یکی از رزیدانس های خوب مسکونی در غرب این شهر در منطقه اسنیورت است که در ۳ قسمت ساخته و تکمیل گردیده است که تقریبا کنار یکدیگر واقع شده است. . استانبول دارای کلیه امکانات رفاهی برای ساکنین در این شهرک ها است که از جمله رزیدانس های شناخته شده در مناطق بیلیکدوزو و اسنیورت می باشد. . اینوویا ۱ دارای واحدهای با متراژ بزرگ است و مشاعات کمتری نسبت به اینوویا۲ در آن به کار رفته است. اما اینوویا۲ دارای کلیه مشاعات به تعداد زیاد است که رضایت ساکنین را جلب نموده است به طورکلی در مقایسه با اینوویا ۱،۲،۳ اینوویا۲ بزرگتر و همچنین وسیع تر می باشد. . قیمت آپارتمان در اینوویا ۱ به نسبت بالاتر از ۲و۳ می باشد اما در اینوویا ۲ بر اساس واحد آپارتمان معمولی و یک خواب از ۱۸۰ هزارلیر آغاز می شود. . مجموعه اینویا۲ دارای تعداد زیادی استخر،سونا،باشگاه بدنسازی ،زمین تنیس،فیتنس‌وپارک کودکان می باشد . . یکی از نزدیکترین شهرک های مسکونی به ایستگاه متروباس که از مهمترین نکات برای خرید آپارتمان در استانبول می باشد را دارا است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اینوویا استانبول
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱.۵۰۰TL ۵۰ ۸۰ ۱+۱
۲.۸۰۰TL ۷۵ ۱۱۰ ۲+۱
۳.۲۰۰TL ۱۱۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی کوزاپارک اگر در منطقه اسنیورت استانبول به دنبال پروژه ای لوکس و لاکچری با امکانات فراوان برای خرید خانه میگردید بدون شک مجموعه مسکونی کوزا پارک استانبول می تواند تمام نیازهای شما را بر آورده سازد . . مجموعه مسکونی شناخته شده کوزاپارک استانبول از جمله بهترین رزیدانس ها در شمال منطقه اسنیورت همجوار با منطقه لاکچری باغچه شهیر استانبول است که در سال های اخیر مشهور گشته و بسیاری از شهروندان خارجی را با خرید خانه و آپارتمان درون خود جای داده است. . رزیدانس مسکونی کوزاپارک استانبول با امکانات سطح بالای خود شناخته می شود و دارای کلیه امکانات رفاهی در سطحی بالا می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی شهرک می باشند. . رزیدانس مسکونی کوزاپارک استانبول دارای بزرگترین دریاچه مصنوعی در یک شهرک مسکونی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته در کنار این دریاچه مصنوعی زمین های ورزشی مانند تنیس و بسکتبال نیز قرار گرفته اند سالن های ورزشی و بدنسازی با امکانات نیز از دیگر امکانات مجموعه می باشد. . برج های مختلف رزیدانس کوزاپارک در قسمت های مختلف این مجموعه قرار دارند و بر اساس طبقه و موقعیت آپارتمان و منظره از دریاچه یا شهر متفاوت می باشد.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی کوزاپارک
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۵۰۰TL ۵۵ ۹۰ ۱+۱
۳.۵۰۰TL ۸۰ ۱۱۰ ۲+۱
۴.۵۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی سمبول استانبول از مشهورترین و شناخته شده ترین رزیدانس های مسکونی منطقه اسنیورت استانبول باید به رزیدانس لوکس سمبول استانبول اشاره نمود که دارای کلیه تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین خود می باشد. . سمبول استانبول دارای سازه ای بسیار زیبا و شیک است که بسیار مورد توجه خریداران خارجی قرار گرفته و باعث شده تا موارد بیشتری را نسبت به سایر رزیدانس ها خریداری نمایند. . سمبول استانبول از نمادهای منطقه اسنیورت است و دارای امکانات کامل مانند استخرها ،مجموعه های ورزشی ،سونا،جکوزی و زمین های ورزشی نیز است که به صورت روازنه در اختیار اهالی مجموعه می باشد. . رزیدانس مسکونی سمبول استانبول از لحاظ دسترسی عمومی نیز در نقطه خوبی از اسنیورت است و فاصله کوتاهی نسبت به بزرگراه E5 و خط متروباس غربی شرقی استانبول دارد .
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی سمبول استانبول
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۵۰۰TL ۷۰ ۸۲ ۱+۱
۳.۸۰۰TL ۹۰ ۱۱۰ ۲+۱
۴.۶۰۰TL ۱۲۰ ۱۶۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی فراح به طور حتم رزیدانس مسکونی فراح در اسنیورت استانبول را می توان از زیباترین سازه های مسکونی در این منطقه دانست که توانسته در جذب مخاطب خود بسیار موفق عمل نماید و تعداد زیادی را جهت خرید خانه به خود معطوف نماید. . رزیدانس مسکونی فراح دارای امکاناتی کامل است که این امکانات در سطحی خوب به صورت روزانه مشغول فعالیت است و در خدمت اعضا و ساکنین می باشد. . رزیدانس مسکونی فراح استانبول از لحاظ دسترسی نیز دارای لوکیشنی بسیار خوب و عالی در قلب منطقه اسنیورت‌و در نزدیکی بزرگراه E5 و خط متروباس این اتوبان قرار دارد. . مجموعه مسکونی فراح را باید از لحاظ امکانات از کاملترین شهرک های منطقه دانست که دارای کافه ها و رستوران ها و همچنین مجموعه ورزشی و باشگاه بدنسازی و سونا و جکوزی نیز می باشد همچنین این رزیدانس دارای لابی مجلل و سالن های کنفرانس نیز می باشد.  
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی فراح
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳۰۰۰TL ۷۰ ۸۲ ۱+۱
۵.۸۰۰TL ۹۰ ۱۱۰ ۲+۱
۶.۸۰۰TL ۱۲۰ ۱۶۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی دلتا دلوکس دلتا دلوکس را باید هتلی پنج ستاره و مجلل دانست که در قالب مجموعه مسکونی در حال خدمت رسانی به ساکنین خود می باشد.دلتا دلوکس اسنیورت بدون شک از محبوب ترین و لاکچری ترین رزیدانس های مسکونی در قلب منطقه اسنیورت است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. . دلتا دلوکس باسازه ای شیک و مدرن و داشتن امکاناتی لوکس و لوکیشنی بسیار عالی توانسته تا بسیاری از خریداران خانه در استانبول را به سمت خود معطوف سازد که در این امر نیز بسیار موفق بوده و در سال های اخیر تعداد زیادی از خارجیان این شهرک را در اسنیورت برای خرید خانه برگزیده اند. . محموعه مسکونی دلتا دلوکس اسنیورت دارای مرکز خرید و کافه رستوران و استخرهای روباز و سرپوشیده به همراه مجموعه های ورزشی و باشگاه های بدنسازی و پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین و میهمانان و همچنین سالن های سینما و حمام ترکی ،پارک کودکان و سایر امکانات با کیفیتی عالی می باشد. . دلتا دلوکس اسنیورت دارای لوکیشنی بسیار عالی در فاصله ای کوتاه تا بزرگراه E5 و خطوط متروباس در این اتوبان است که برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بسیار خوب و مفید شناخته شده است. . خرید خانه در اسنیورت و مجموعه دلتا دلوکس این منطقه از بهترین گزینه های خرید آپارتمان در غرب استانبول می باشد که برای سرمایه گذاری نیز مناسب ارزیابی شده است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دلتا دلوکس
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۰۰۰TL ۶۵ ۹۰ ۱+۱
۳.۰۰۰TL ۹۰ ۱۰۰ ۲+۱
۴.۰۰۰TL ۱۱۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
مجموعه مسکونی باباجان پریمیوم رزیدانس مسکونی باباجان هلدینگ از معروف ترین رزیدانس های مسکونی در شهر استانبول ترکیه است‌که در سال های اخیر به شهرت بسیار زیادی مخصوصا در بین ایرانیان دست یافته است. . باباجان را بدون شک باید از رزیدانس های خوب در منطقه اسنیورت دانست که باساختاری لوکس و با امکاناتی کامل توانسته توجهات را به سمت خود معطوف نماید. . رزیدانس مسکونی باباجان هلدینگ دارای امکاناتی مانند استخرهای روباز و سرپوشیده و همچنین مجموعه های گسترده ورزشی و باشگاه های بدنسازی و سونا و جکوزی نیز می باشد که به صورت روزانه در خدمت ساکنین مجموعه می باشد. . در مجموعه مسکونی باباجان کافه ها و رستوران و همچنین سالن سینما و لابی با لابی من های مجهز به زبان های خارجی مشغول فعالیت می باشند همچنین این رزیدانس دارای سالن های کنفرانس نیز می باشد. رزیدانس باباجان پریمیوم دارای فضاهای سبز بسیاری در مجموعه است که به زیبایی های آن افروده است و کارکنان مجموعه به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی باباجان پریمیوم
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۵۰۰TL ۷۰ ۹۰ ۱+۱
۳.۸۰۰TL ۸۵ ۱۱۸ ۲+۱
۵.۲۰۰TL ۱۲۰ ۱۴۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی اونای گاردن اونای گاردن اسنیورت را می توان از لحاظ لوکیشن و قرارگیری از بهترین رزیدانس های مسکونی در اسنیورت دانست که توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف نماید و با سازه شیک و آپارتمان های مجلل در منطقه اسنیورت خود نمایی کند. . اونای گاردن استانبول در محله جمهوریت منطقه اسنیورت قرار گرفته و از بهترین محلات اسنیورت است و بافتی مدرن دارد و ساکنین در این منطقه را اتباع خارجی تشکیل داده و جز مناطق سطح بالای اسنیورت است که بافت محلی بسیار کمی در آن جای دارد. . اسنیورت به علت گستردگی دارای محلات بسیاری است که اسکان و خرید خانه در خیلی از محلات آن توصیه نمی شود چون دارای بافتی قدیمی ومحلی است و برای سکونت خارجی مناسب نمی باشد اما رزیدانس اونای گاردن از لحاظ لوکیشن همانطور که گفته شد دارای موقعیتی عالی است. . این شهرک دارای امکانات رفاهی با سطحی بالاست‌ که مشغول خدمت رسانی میباشند ،استخرها،باشگاه های ورزشی ،سونا،جکوزی از سایر امکانات اونای گاردن است. لابی مجموعه و همچنین پارکینگ های سرپوشیده و مراکز خرید گسترده در کنار اونای گاردن از دیگر ویژه گی های این مجموعه است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اونای گاردن
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۲۰۰TL ۶۰ ۹۰ ۱+۱
۳.۵۰۰TL ۹۰ ۱۳۰ ۲+۱
۵.۳۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس اونور پارک لایف شهرک مسکونی اونور پارک اسنیورت بر اساس تحقیقات کارشناسی که از بین سایر رزیدانس های منطقه انجام شده در دسته برترین های اسنیورت قرار گرفته که برای خرید خانه در منطقه اسنیورت شهرکی بسیار مناسب است. . این رزیدانس مسکونی که امور مربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده توانسته در مدت زمان‌کوتاه مخاطب خود را بدست آورد و در دسته بهترین شهرک های مسکونی اسنیورت قرار گیرد. . اونور پارک لایف برای سکونت اتباع خارجی بسیار مناسب ارزیابی شده و مکانی مناسب برای زندگی در این این منطقه می باشد و از لحاظ دسترسی عمومی نیز در مکانی ایده ال قرار گرفته است. . مجموعه مسکونی اونور پارک لایف دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه است که در کیفیتی عالی به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند. . این شهرک دارای استخرهای شنا،نگهبانی ۲۴ ساعته و مجموعه های ورزشی است که در اختیار ساکنین قرار داده شده است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اونور پارک لایف
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۰۰۰TL ۹۰ ۱۰۰ ۱+۱
۲.۵۰۰TL ۱۰۸ ۱۳۷ ۲+۱
۳.۸۰۰TL ۱۲۰ ۱۶۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی آک تاور اگر به دنبال خرید خانه ارزان قیمت در منطقه اسن یورت استانبول می باشد بدون شک رزیدانس مسکونی آک تاور از بهترین گزینه های در دسترس شما برای خرید خانه در این‌ منطقه می باشد . . این مجموعه مسکونی که در محله پینار منطقه اسن یورت واقع شده و دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی درون خود می باشد که توانسته با ارائه آنها رضایت بسیاری از ساکنین را بدست آورد. . مجموعه آک تاور اسنیورت دارای امکاناتی مانند استخرشنا،مجموعه ورزشی ،نگهبانی ۲۴ ساعته درون خود می باشد که آماده خدمت رسانی به اهالی مجموعه می باشد. . آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد. . در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی آک تاور
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۲.۰۰۰TL ۶۰ ۷۰ ۱+۱
۳.۰۰۰TL ۸۵ ۱۰۰ ۲+۱
۴.۰۰۰TL ۱۱۰ ۱۳۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی بوتانیکا شهرک مسکونی بوتانیکا استانبول در یکی از بهترین نقاط منطقه اسن یورت استانبول واقع گردیده و در سال های اخیر برای خرید خانه در این شهرک توسط خارجیان و مخصوصا ایرانیان مورد توجه قرار گرفته است . ابن مجموعه مسکونی دارای ساختاری مدرن و زیبا است که بدون شک توجهات را به خود جلب مینماید .این رزیدانس از لحاظ دسترسی نیز در یکی از بهترین اماکن استانبول در مرکز این منطقه و در فاصله بسیار کوتاهی تا بزرگراه E5 قرار گرفته است. . این رزیدانس دارای کلیه امکانات رفاهی برای داشتن زندگی خوب و مدرن است که از قبل پیش بینی شده و‌در اختیار ساکنین شهرک قرار داده شده است. . بوتانیکا دارای کلیه امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی است که با کیفیتی مطلوب در خدمت ساکنین می باشد از بعضی امکانات مهم در این رزیدانس باید به استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی،پارک کودکان و نگهبانی ۲۴ ساعته اشاره نمود که در خدمت اعضای مجموعه می باشند. . آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی بوتانیکا
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳.۰۰۰TL ۶۰ ۷۰ ۱+۱
۴.۰۰۰TL ۹۰ ۱۰۰ ۲+۱
۵.۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 
رزیدانس مسکونی آریس گرند تاور از زیباترین سازه های ساختمانی در منطقه  اسن یورت استانبول که امور ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده و از برترین رزیدانس های منطقه اسن یورت شناخته شده است. . مجموعه آریس گرند تاور دارای معماری بسیار زیبا و امکانات عالی و همچنین قرارگیری در یکی از بهترین ‌نقاط اسنیورت است که به مراکز خرید و درمانگاه ها و بیمارستان ها نیز دسترسی عالی دارد. . این مجموعه مسکونی نوساز از زمان افتتاح تا هم اکنون با بررسی های کارشناسی ما توسط اتباع خارجی و ایرانیان برای خرید خانه مورد توجه قرار گرفته است که اقدام به خرید ملک در این رزیدانس نموده اند. . آریس ناور دارای زمین های والیبال ،بسکتبال ،استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا به همراه پارکینگ های رو باز و سرپوشیده می باشد.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی آریس گرند تاور
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳.۰۰۰TL ۶۰ ۷۰ ۱+۱
۴.۰۰۰TL ۹۰ ۱۰۰ ۲+۱
۵.۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۳+۱
جهت اجاره خانه در اسنیورت استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.
 

اجاره خانه در اسنیورت استانبول

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

خروجی۲

 

خروجی

 

 

 

همچنین ببینید

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

رزیدانس ترامپ تاور  اگر به دنبال سازه ای خوب و مدرن و شیک در یکی …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول