HILPARK İSTİNYE

رزیدانس مسکونی هیل پارک

رزیدانس مسکونی هیل پارک

مجموعه مسکونی هیل پارک استانبول در منطقه ساریر استانبول و در یکی از بهترین مناطق این محله قرار گرفته و دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه میباشد .
.
رزیدانس یاد شده فوق  توانسته تا با امکانات به روز خود با کیفیتی عالی رضایت ساکنین مجموعه را به همراه داشته باشد و در رقابت با سایر رزیدانس ها موفق عمل نماید .
.
این مجموعه مسکونی ساریر دارای امکاناتی مانند مجموعه ورزشی و سونا و جکوزی ،استخرهای سرپوشیده و سرباز ،پارک های کودکان،کافه ،رستوران ها ،سالن برگزاری جلسات نگهبانی ۲۴ ساعته فعال نیز می باشد.
.
آپارتمان های این رزیدانس مسکونی دارای سیستم خانه هوشمند است این رزیدانس دارای پارکینگ سرپوشیده برای ساکنین به تعداد کافی است و همچنین پارکینگ میهمان نیز در این مجموعه در نظر گرفته شده است.
.
از لحاظ دسترسی نیز این مجموعه در لوکیشنی خوب با دسترسی عالی قرار دارد و در مرکز منطقه ساریر و در نزدیکی محموعه ایستینیه پارک و خیابان اصلی ساریر قرار کرفته است.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی هیل پارک

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
80net 110brut 1+1
125net 145brut 2+1
160net 200brut 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی هیل پارک ساریر روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی هیل پارک