خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

منطقه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

خرید آپارتمان دست دوم در استانبولخرید خانه در اروپایی

نیمه اروپایی استانبول که هسته اصلی شهر استانبول در این قسمت از آن واقع شده حایی است که همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان خرید ملک قرار گرفته است.
اروپایی استانبول دارای نقاط فراوانی است که می شود در باره هرکدام از آنها ساعت ها به گفتگو پرداخت و در باره آنها و خرید ملک در این مناطق به آسیب شناسی پرداخت .

اروپایی شهر استانبول دارای ۲۵ منطقه است که از کنار بسفر تا انتهای غربی این نیمه در نقشه کشیده شده و هر کدام از آنها در گوشه ای از نقشه اروپایی قرار گرفته اند .
به طور کلی نمی توان گفت که تمام مناطق اروپایی استانبول از بهترین آن برای زندگی و سکونت می باشند این مناطق نیز هریک دارای شرایطی خاص می باشند که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود.

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

به طور کلی مناطقی که در حومه بسفر از طرف اروپایی واقع گردیده است از بهترین نقاط اروپایی استانبول می باشند مناطق سطح بالا و شناخته شده ای چون بشیکتاش و ساریر در کنار منطقه مرکزی و تجاری شیشلی از بهترین نقاط قسمت اروپایی استانبول برای خرید ملک در اروپایی به حساب می آیند.
هر کدام از این مناطق نیز دارای محلات خوب و بد بسیاری می باشند که با فیلترهای اعمال شده با کلیک بر روی هر منطقه می توانید به بهترین رزیدانس ها و پروژه های مسکونی آن به همراه اطلاعات کامل دست یابید.

در کنار بشیکتاش ،ساریر ، شیشلی ۲ منطقه خوب دیگر به نام های زیتون بورنو و باکیرکوی در کنار ساحل دریای مرمره که دارای برج های مسکونی بسیار عالی نیز می باشند قرار گرفته اند که باعث شده اند این مناطق در دسته خوب های اروپایی قرار گیرد.
البته باکیرکوی از گذشته تا کنون همواره مورد توجه عده بسیار زیادی از خارجیان برای اقامت و خرید ملک بوده و می توان آن را در کنار ۳ منطقه مهم یاد شده فوق قرار داد و در دسته برترین های اروپایی استانبول برای خرید خانه در این قسمت دانست.

در سال های اخیر به علت انبوه سازی های گسترده ای که در مناطق حومه استانبول از طرف اروپایی در غرب استانبول در محلاتی چون بیلیک دوزو و اسنیورت صورت گرفته تعداد زیادی از ایرانیان این مناطق را به علت مناسب بودن قیمت برای خرید خانه در اروپایی استانبول برگزیده اند.
مناطق دیگری چون کوچوک چکمجه که از مناطق با اصالت ، خلوت و دنج استانبول محسوب می شود با برج ها و سازه های ناب نیز برای خرید خانه در اروپایی استانبول مورد توجه بوده است.

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

مناطق مرکزی و توریستی قرار گرفته در بخش اروپایی استانبول که بافتی تاریخی دارد نیز بعضا مورد توجه بوده است که در این بین باید به منطقه فاتح و بی اوغلو اشاره کرد که به علت قرار گیری در هسته تاریخی و اصلی شهر استانبول به نسبت سایر مناطق اروپایی دارای تعداد کمتری از رزیدانس های مسکونی می باشد.

تجربه و البته منابع آماری نشان داده در سال های اخیر ایرانیان چندین نقطه از استانبول را برای خانه برگزیده اند که به بورسی قابل توجه تبدیل شده و با ذائقه آنها از هر لحاظ سازگاری پیدا نموده است.
برای بودجه های بالا مخصوصا متقاضیان دریافت پاسپورت ترکیه خرید ملک در مناطق شیشلی ، بشیکتاش و ساریر و باکیرکوی توصیه می شود و برای بودجه های پایین تر تیز مناطقی مانند بیلیک دوزو و اسنیورت مورد قبول می باشد.

برای بودجه های متوسط و رو به بالا نیز کوچوک چکمجه و باغچه شهیر می تواند انتخاب های خوبی برای خرید خانه در اروپایی استانبول محسوب گردد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید خانه در اروپایی استانبول از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله اقدام به پرسش سوالات خود با کارشناسان ما نمایید

همچنین ببینید

سایت خرید ویلا در استانبول

سایت خرید ویلا در استانبول

همواره تعداد دوستداران و متقاضیان خرید ویلا در طول این سال ها در شهر استانبول …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول