همه چیز درباره پروژه عمار استانبول

همه چیز درباره پروژه عمار استانبول

همه چیز درباره پروژه عمار استانبولهمه چیز درباره پروژه عمار استانبول

استانبول در سال های اخیر میزبان و پذیرای تعداد زیادی از متقاضیان خرید خانه با بودجه های بالا و مناسب درون خود بوده است و با توجه به پروژه های ساختمانی ساخته شده توسط سازندگان برتر و به نام از هلدینگ های بزرگ توانسته تا نیازهای مخاطبان خود را به خوبی برآورده سازد.

امروز استانبول در جایگاهی قرار دارد که با توجه به برنامه ریزی های منظمی که طی سال های گذشته توسط دولت درون انجام شده روزانه میزبان تعداد زیادی از سرمایه گذاران خارجی برای خرید ملک درون خود باشد.
مخاطبانی که برای خرید ملک درون استانبول حضور میابند از طیف گسترده ای از جوامع مختلف می باشند که باید بر اساس سلیقه این افراد پروژه هایی از جنس آنان را در اختیار این قشر قرار داد.

همه چیز درباره پروژه عمار استانبول

بدون شک از برترین و مجلل ترین پروژه های ساختمانی لوکس مسکونی در شهر استانبول ترکیه که برای مرتفع نمودن نیازهای این قشر مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفته و تا به حال میزبان تعداد زیادی از افراد سرشناس از جوامع مختلف برای خرید ملک و سرمایه گذاری بوده است به پروژه عمار اشاره نمود.

همه چیز درباره پروژه عمار استانبوعمار با توجه به ساختار برتر خود توانسته تا در زمره ۱۰ رزیدانس برتر در پنجمین شهر بزرگ جهان قرار گیرد و کار را برای مخاطبی که عاشق تجمل گرایی است راحت نماید و با امکاناتی درجه یک به صورت روزانه از مخاطبان خود پذیرایی نماید.

شرکت سازنده معروف برج خلیفه دبی که در سال های اخیر به شهرتی جهانی دست یافته است در توانسته تا به خوبی نیازهای قشری که به آن علاقه مند می باشد را شناسایی و در ساخت و تکمیل پروژه های مذکور به شدت موفق عمل نماید.

عمار به عنوان نگینی درخشان در قلب استانبول ترکیه در حال خود نمایی است ، این مجموعه لوکس از هر لحاظ دارای امکاناتی است که در سایر شهرک های مسکونی در استانبول به ندرت یافت می شود ، و این امکانات نیز به صورت درجه یک در اختیار ساکنین قرار میگیرد.

عمار استانبول از چند قسمت برای سکونت و تجارت تعریف شده که کار را برای انتخاب مشتری و انتخابی مطمئن باز گذاشته است ، رزیدانس های مسکونی با سازه هایی بینظیر و آراسته شده با تمام امکانات از یک طرف در کنار برج hegits و هتل adress که خود نیز از هتل های برند جهانی برشمرده میشود باعث شده تا این مجموعه به نسبت سایر رزیدانس ها متمایز گردد.

در سال های اخیر صنعت ساختمان سازی از طرف هلدینگ های برتر دارای تفکری متفاوت بوده و سازندگان و اتاق های فکر آنان باعث شده تا زندگی به سبک جدیدی در اختیار ساکنین قرار گیرد ، مسائلی مانند ترافیک که در زندگی روز مره شهروندان تاثیر به سزایی دارد و همواره مورد اتلاف وقت آنان بوده است در آنچه که سازندگان پروژه ها به آن میاندیشند تاثیر گذار بوده ، لذا بر آن شده اند تا تمام نیاز های اهالی خود را درون خود برآورده سازند.

همه چیز درباره پروژه عمار استانبول

مرکز خرید سوپر لاکچری و همه چی تمام عمار با این رویکرد درون این پروژه مسکونی مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفته و توانسته تا سبکی مدرن را درست در کنار خانه ساکنین خود ایجاد نماید.
مجموعه ای عظیم با تجمع برندها و مارک های مختلف داخلی و خارجی درون این شاپینگ سنتر گسترده باعث شده نه فقط اهالی و ساکنین عمار بلکه از تمام مناطق استانبول پذیرایی مینمایند.

برندهای لاکچری که در چند نقطه از استانبول در دسترس ساکنین می باشند اما در عمار همه گی در یک نقطه جمع آوری و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است .
حال خود به این بیاندیشید که زندگی در پروژه ای با این امکانات به نسبت سایر رزیدانس های مسکونی دارای چه تفاوت های گسترده ای می باشد.

از بزرگترین مجموعه های آبی و آکواریوم که مورد استقبال اهالی استانبول نیز قرار گرفته داخل پروژه عمار ساخته و مورد بهره برداری رسیده که از جاذبه های گردشگری و توریستی در استانبول به شمار می آید.

به لحاظ دسترسی و لوکیشن نیز عمار در نقطه ای بینظیر واقع شده است ، این مجموعه درست در مرز مناطق اسکودار ، آتاشهیر ، عمرانیه و کادیکوی قرار گرفته که به لحاظ قرارگیری از بهترین لوکیشن ها برخوردار است.
دسترسی عالی به اتوبان و بزرگراه E5 و تم از یک سو و همچنین نزدیکی با پل های متصل کننده اسیایی به اروپایی که بسیار مهم می باشد از یک سو سبب شده تا عمار دارای لوکیشنی عالی باشد.
همچنین این مجموعه تا مرکز استانبول شیشلی نیز در فاصله ای ۲۰ دقیقه ای قرار دارد که از نکات مهم عمار محسبوب می شود.

شما می توانید جهت خرید و اجاره خانه در پروژه عمار استانبول از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

موقعیت مکانی و دسترسی پروژه عمار روی نقشه گوگل

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین ملک ها

آخرین تور ها