İstanbul Lounge

شهرک مسکونی استانبول لانگ
شهرک مسکونی استانبول لانگ

شهرک مسکونی استانبول لانگ
آتا کنت منطقه کوچوک چکمجه در غرب استانبول از بهترین محلات برای خرید خانه در این منطقه است که دارای رزیدانس های مسکونی بسیاری می باشد از بهترین رزیدانس ها در این محله باید به شهرک مسکونی استانبول لانگ اشاره نمود که دارای ساختاری بسیار خوب و سازه ای شیک و مدرن است که توانسته توجهات زیادی را نیز به خود معطوف نماید.
.
این رزیدانس مسکونی با تمام امکانات رفاهی که به اهالی شهرک ارائه مینماید توانسته تا در جذب مخاطب داخلی و خارجی خود بسیار موفق عمل نماید و تعداد زیادی از مشتریان را به خود اختصاص دهد.
.
رزیدانس دارای سیستم مدیریتی بسیار موفق و منظم در همه امور شهرک است که رضایت ساکنین را نیز به همراه داشته است این رزیدانس از لحاظ امکانات عمومی مانند استخرها،سونا،جکوزی و مجموعه های ورزشی و زمین های بازی کامل می باشد و به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی شهرک نیز می باشد.
.
شهرک دارای سیستم امنیتی و نگهبانی ۲۴ ساعته است و همچنین دارای پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین مجموعه و همچنین پارکینگ های میهمان مهیا گردیده است.
.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های شهرک مسکونی استانبول لانگ

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
50 68 1+1
100 120 2+1
140 160 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی استانبول لانگ روی نقشه گوگل

مشخصات شهرک مسکونی استانبول لانگ