نحوه خرید زمین در استانبول

نحوه خرید زمین در استانبول

استانبول با توجه به داشتن مناطق زیاد خود دارای طبقه‌بندی‌های مختلف می‌باشد. بعضی از مناطق استانبول که معمولاً در محیط اطراف این شهر قرار گرفته‌اند دارای فضاهای مناسبی برای خرید زمین می‌باشند که دارای مخاطبان فراوانی در این زمینه می‌باشند.

استانبول کلان‌شهری بزرگ که دو قاره بزرگ را از هم جدا می‌نماید وسعت بسیار زیادی را دارا می‌باشد. مساحت این شهر بزرگ ۵.۳۴۳کیلومتر می‌باشد که در مقایسه با کلان‌شهری مثل تهران که داری ۸۰۰ کیلومتر مساحت می‌باشد بسیار بزرگ‌تر و همچنین وسیع‌تر می‌باشد.

استانبول با توجه به داشتن مناطق مختلفی از ساحل تا جنگل دارای فضاهای مناسبی برای خرید زمین و ساخت‌وساز می‌باشد. مناطقی که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه خارجیان و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. با توجه به مناطق بکر و زیبا فرصت تبدیل شدن زمین‌ها به خانه‌های لوکس و همچنین مراکز سرگرمی و یا ویلاهای مجلل همواره فراهم بوده است. در مناطقی چون شیله یا سیلیوری یا عمرانیه یا سلطان بی‌لی یا بیوک چکمجه که از مناطق جنگلی و برخی مناطق دارای ساحل و دریا می‌باشند زمین‌های زیادی وجود دارد که بر اساس سلیقه و نوع کاربری آینده آن زمین مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد.

انتقال سند زمین‌ها در شهر استانبول به صورت کاملاً قانونی و در صورت داشتن سند معتبر و قانونی زمین مورد نظر داخل فرمانداری منطقه مورد قرارگیری زمین انجام می‌شود. همانند خرید خانه برای خرید زمین نیز احتیاج به حضور مترجم برای خارجیان الزامی می‌باشد. شما می‌توانید از مبلغ ۱۰۰ هزار لیر به بالا بر اساس موقعیت قرارگیری زمین اقدام به خرید آن نمایید.

همچنین ببینید

ساحل پندیک

شرق استانبول کجاست؟

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) شرق استانبول کجاست؟ تماسآنلاینمشاوره رایگان مهاجرت به استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس