رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک استانبول

İstinye Park Residence

رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک استانبول
رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک

رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک

مرکز خرید سوپر لاکچری و مشهور ایستینیه پارک از اماکن مورد توجه در منطقه ساریر استانبول است که روزانه میزبان چهره های سرشناسی درون خود می باشد و از محبوبیت بسیار زیادی در استانبول برخوردار است.
.
در کنار مرکز خرید لوکس ایستینیه پارک رزیدانس مسکونی ایسینیه قرار دارد که از مجموعه های مسکونی معروف در شهر استانبول است و دارای تمام امکانات رفاهی درون خود می باشد.
.
این مجموعه با کیفیت  دارای ۵ بلوک و در مجموع ۶۰ واحد مسکونی است که در محیطی بسیار زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته است.
.
 رزیدانس یاد شده فوق دارای استخرهای شنا،سونا،جکوزی و باشگاه های بدنسازی و ورزشی می باشد همچنین مجموعه ایستینیه پارک دارای زمین های ورزشی و مهد کودک نیز می باشد.
.
آپارتمان های موجود در این شهرک از متریال شرکت های برجسته در جهان ساخته شده و تمام آپارتمان های این شهرک دیزاین شده در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
.
این شهرم مسکونی لاکچری دارای منظره از بسفر و جنگل نیز می باشد که به جذابیت های این شهرک مسکونی افزوده است اکثر مشتریان این رزیدانس از اتباع کشور های اروپایی می باشند.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
200net 225brut 2+1
250net 270brut 3+1
280net 350brut 4+1
275net 300brut 5+1

موقعیت مکانی و دسترسی ایستینیه پارک روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی ایستینیه پارک

اشتراک گذاری مطلب:

دسته بندی ها

آخرین ملک ها