İstmarina AVM

مرکز خرید ایست مارینا
مرکز خرید ایست مارینا

مرکز خرید ایست مارینا İstmarina AVM

مرکز خرید لوکس و لاکچری ایست مارنیا در منطقه کارتال قسمت آسیایی شهر استانبول واقع گردیده که در ساحل منطقه کارتال قرار دارد و به علت داشتن سازه ای مدرن از رزدیدانس های آن بسیار مشهور و قابل توجه می باشد.

برای دسترسی آسان به مرکز خرید ایست مارینا می توان از خطوط مترو منطقه کارتال استانبول از خط مترو M4 از کادیکوی و همچنین از مینی بوس و اتوبوس ها از منطقه کادیکوی به سمت کارتال و ایستگاه دلفین مرمره به عنوان جایگزین استفاده نمود.

مرکز خرید İstmarina با سرمایه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون یورو شامل ۷۰ هزارمترمربع مساحت با ۲۰۰ واحد تجاری در ۳ طبقه مستقل ساخته و مورد دسترسی عموم قرار گرفت.

مارک های مشهور با صنایع خاص و مجموعه های جدید در مرکز خرید İstmarina حضور دارند که سبب گردیده اند که این مرکز تجاری به عنوان بزرگترین مرکز خرید در سواحل منطقه آسیایی شناخته شود. علاوه بر مخلوطی از مارکت های غنی یک پارکینگ با ظرفیت ۲ هزار خودرو، زمین های بازی کودکان و بسیاری از تجهیزات دیگر در این مرکز واقع شوند.

مرکز خرید İstmarina با رستوران های چند گزینه ای خود از غذاهای جهانی و کافه ها به شما این امکان را می دهد که در هر ساعتی از شبانه روز از آن لذت ببرید.

شرکت ساختمانی Dap Yapı با سابقه ای بالغ بر ربع قرن در حوزه ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و مرکز تجاری İstmarina را به شکل لوکس و جذاب مورد بهره برداری قرار داده است.

آدرس: Kordonboyu, Ankara Cd. No:147/6, 34860 Kartal/İstanbul, Türkiye

موقعیت مکانی و دسترسی مرکز خرید ایست مارینا روی نقشه گوگل

یک نظر برای «مرکز خرید ایست مارینا استانبول»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.