Marmara Park

مرکز خرید مارمارا پارک
مرکز خرید مارمارا پارک

مرکز خرید مارمارا پارک

Marmara Park

مرکز خرید بزرگ و لوکس مارمارا پارک در منطقه اروپایی اسنیورت و بیلیکدوزو در غرب شهر استانبول واقع است که با افتتاح این مرکز خرید تمامی نیازهای مبرم منطقه را برآورده می کند.

مرکز خرید مارمارا پارک که به موازات بزرگراه E5 قرار دارد. نه تنها از مناطق بیلیکدوزو و اسنیورت بلکه از بیشتر نقاط شهر استانبول نیز بازدیدکنندگانی دارد که از آن استقبال می کند.

مرکز خرید مارمارا پارک با ایجاد صنایع نوآورانه، فروشگاه های قوی و برندهای تجاری با رویکرد تخصص از استراتژی مشتری مداری و آگاهی از عملکرد بالا از آینده صنعت خرده فروش سرمایه گذاری، تأسیس گردیده است.

دسترسی به مرکز خرید مارامارا پارک استانبول از طرق مختلف قابل انجام است که از مهمترین این موارد می توان به همجواری این مرکز خرید بزرگ با اتوبان E5 اشاره نمود که وسایل حمل و نقل عمومی از جمله متروباس نقش بسزایی در آن دارد ایستگاه متروباس بیلیکدوزو درست در مقابل این مرکز خرید واقع شده که دسترسی به این مجتمع عظیم را بسیار سهل و آسان نموده است. همچنین با استفاده از خودرو شخصی نیز توسط اتوبان E5 و خیابان های همجوار می توان دسترسی به نسبت آسانی به این مرکز خرید داشت.

مرکز خرید مارمارا پارک از اصلی ترین مراکز خرید در حومه غربی شهر استانبول محسوب می شود که روزانه شامل بازدید بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی و همچنین افراد ساکن در مناطق غرب استانبول است.

این مرکز کلیه نیازهای خرید شهروندان را از هر آنچه که موردنظر آنها می باشد با تعدد برندهای مشهور داخلی و خارجی برآورده می سازد.

آدرس: Güzelyurt, Mevlana Cd. 33/A, 34515 Esenyurt/İstanbul, Türkiye

 

تصاویر مرکز خرید مارمارا پارک

مرکز خرید مارمارا پارک استانبول

موقعیت مکانی و دسترسی مرکز خرید مارمارا پارک روی نقشه گوگل

3 نظر برای «مرکز خرید مارمارا پارک استانبول»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.