ÖzdilekPark

مرکز خرید اوزدیلک پارک
مرکز خرید اوزدیلک پارک

مرکز خرید اوزدیلک پارک ÖzdilekPark

مرکز خرید اوزدیلک پارک در منطقه لونت در قسمت اروپایی شهر استانبول در منطقه بشیکتاش استانبول واقع گردیده که در یک زمین بزرگ در خیابان معروف بیوک دره Büyükdere Caddesi واقع است که آسمان خراش ها و مراکز تجاری بزرگ استانبول در آن می باشند.

این مرکز خرید بزرگ نیازهای اقشار مختلف منطقه را برآورده می سازد. این مرکز خرید که ساختاری عمودی دارد از بدو تأسیس تاکنون به تعداد بازدیدکنندگان جدی دست یافته است.

از راحت ترین راه های دسترسی به مجموعه ایستگاه مترو لونت از خطوط مترو شماره M6و خطوط مترو شماره M2 می توان نام برد.

در منطقه Levent قلب استانبول، خرید دوباره تعریف می شود. مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول که با زیرساخت خوبی ساخته شده است و امکانات بسیار خوبی را نیز برای بازدیدکنندگان فراهم می کند می توان به 170 فروشگاه های انحصاری، هایپرمارکت ها، بازار لوازم الکترونیکی به مساحت 3200 متر اشاره نمود.

از ویژگی های مرکز خرید اوزدیلک پارک می توان به تراس بزرگ و سبز این مرکزتجاری اشاره نمود که می توان اوقاتی خوش را در آن سپری نمود.

از مرکز خرید اوزدیلک پارک می توان به نادر مراکز تجاری اشاره نمود که طبق استانداردهای جهانی کیفیت محیط داخلی، مدیریت منابع و حساسیت به تاثیر محیط زیست اشاره کرد.

معیارهای مربوط به بهره برداری حداکثر از نور خورشید، تأمین مقادیر عایق بالا و پایداری زمین، استفاده از مواد قابل بازیافت و استفاده از مواد برای افزایش استانداردهای زندگی و استفاده از سیستم های مهندسی کارآمد در حوزه انرژی اشاره نمود.

آدرس: Esentepe, Büyükdere Cd. No.181, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

 

موقعیت مکانی و دسترسی مرکز خرید اوزدیلک پارک روی نقشه گوگل

2 نظر برای «مرکز خرید اوزدیلک پارک استانبول»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *