برج های مسکونی مال آف استانبول

بدون شک از برترین سازه های منطقه باشاک شهیر استانبول در میان تعداد زیادی از شهرک های موجود در این منطقه باید به پروژه لاکچری استانبول در این منطقه اشاره نمود که به عنوان نگین منطقه باشاک شهیر در حال درخشش می باشد.رز

متراژ 60-90-120-150
تعداد اتاق 1-2-3-4
منطقه باشاک شهر
برخی امکانات مجموعهباشگاه ورزشی، مارکت و کافه
نحوه خریدنقد

مرکز خرید زیبا و مهم و شناخته شده مال آف استانبول به اهمیت این پروژه مسکونی زیبا بسیار افزوده است جایی که نیازهای ساکنین برج های خود را به صورت کامل برآورده ساخته و علاوه بر آن از بهترین و با شکوه ترین مراکز خرید در استانبول نیز به شمار می آید.

برج های مسکونی استانبول از لحاظ موقعیت و قرارگیری در نقطه ای ویژه از منطقه قرار گرفته اند که دارای دسترسی های متنوع و بسیار عالی به فرودگاه جدید استانبول و همچنین فرودگاه آتاتورک را دارا می باشند .رزیدانس مال آف استانبول
این مجموعه درست در کنار اتوبان مهم E80 قرار دارد که نقش اصلی حمل و نقل را در داخل کلانشهر استانبول در اختیار دارد و به عنوان شاهراه اصلی اروپایی محسوب می شود.

از لحاظ امکانات نیز مجموعه مسکونی استانبول دارای جایگاه ویژه ای است ،مجموعه های ورزشی ،استخرهای شنا،سونا،جکوزی ،لابی مجلل،نگهبانی ۲۴ ساعته، خانه داری ،فضای سبز و از همه مهمتر بزرگترین مرکز خرید استانبول به صورت ویژه در اختیار ساکنین شهرک می باشد.

منطقه باشاک شهر استانبول

منطقه باشاک شهیر استانبول  یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول  می‌باشد که در سال ۲۰۰۸ از تجزیه قسمت‌هایی از منطقه کوچوک چکمجه و بیوک چکمجه و اسنلر به وجود آمد و شکل کنونی خود را پیدا کرد.

منطقه باشاک شهیر از شمال با منطقه آرناوات‌کوی، از جنوب با منطقه سلطان قاضی و ایوب سلطان، از شرق با منطقه اسنلر و از جنوب با منطقه باجیلار و کوچوک چکمجه و از غرب با اسنیورت و آوجیلار همسایه است.

پیشینه تاریخی باشاک شهیر به دوره عثمانی برمی‌گردد. زمانی که این منطقه جهت تأمین نیاز باروت دولت عثمانی تأسیس و به نام Azatlykمعروف گردید.

از دیگر مکان‌های تاریخی در منطقه باشاک شهیر می‌توان به مزرعه Resneli Niyazi به عنوان اولین سکونت‌گاه شناخته‌شده در استانبول نام برد.

همچنین غار Yarımburgaz و سد damut برای تأمین آب باروت در این منطقه اشاره کرد.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1
تماس بگیرید 130 190 3+1

 

ویژه گی های رزیدانس مسکونی مال آف استانبول

باید توجه داشته باشید که این مجموعه از امکانات بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما عزیزان نام برده ایم:
سالن ورزشی
مناطق پیاده روی
باغ بچه ها
کافه
پارکینک
منطقه سبز
نگهبانی 24 ساعته
مغازه و ادارات
بازار خرید
بیمارستان
رستوران ها
مرکز خرید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ

1روند درخواست شهروندی در ترکیه چگونه انجام می شود؟

: ابتدا برای مالک شماره مالیاتی و حساب بانکی افتتاح میشود. سپس ملک خریداری و سند اخذ میگردد. بعد از آن مدارک ترجمه و توسط وکیل به اداره مربوطه تحویل می شود. بعد از آمدن تأییدیه اولیه به مالک اقامت موقت داده شده و بعد از حدود ۳ ماه شهروندی اعطا میگردد. درصورتی که شهروند دائم ترکیه شدم، باید 

2مجوز اقامت چیست؟

همان کیملیک یا کارت شناسایی ملی است که به خارجیان داده می شود.

3برای گرفتن اقامت ترکیه ارزش ملک چقدر باید باشد؟

فقط کافی است یک سند رسمی داشته باشید و کف قیمت در قانون تعریف نشده است.

4اقامت موقت از طریق خرید ملک بهتر است یا اقامت توریستی؟

طبق قانون اقامت توریستی فقط یک بار داده خواهد شد و در حال حاضر بدلیل بیماری کرونا معلق مانده است. ولی با خرید ملک اقامت یک ساله داده می شود و تا زمانیکه ملک به فروش نرسد قابل تمدید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *