رزیدانس مسکونی we استانبول

قسمت جنوبی منطقه عمرانیه به دلیل نزدیکی به مرکز تجارت جهانی استانبول همواره مورد توجه بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران بوده و در سال های اخیر در پروژه های این ناحیه از استانبول اقدام به سرمایه گذاری نموده اند.

متراژ 60-80
تعداد اتاق 40-50-60
منطقه عمرانیه
برخی امکانات مجموعهاستخرباشگاه ورزشی، مارکت و کافه
نحوه خریدنقد و اقساط

به علت رشد و پیشرفت قابل توجه این ناحیه از منطقه عمرانیه به نسبت سایر محلات آن و موقعیت ویژه این ناحیه خریداران برای انتخاب واحدهای مسکونی و اداری خود برآن شده اند تا اقدام به خرید در رزیدانس های این مناطق نمایند.

رزیدانس we استانبول نیز از این قاعده مستثنی نبوده و درست از زمان ساخت این مجموعه استقبال بسیار خوبی جهت خرید واحدهای مسکونی آن به عمل آمد و اکثر خارجیانی که قصد سرمایه گذاری در ناحیه مرکز فاینانس استانبول را داشتند اقدام به خرید واحدهای خود در این مجموعه خوش نام‌ نموده اند.

مجموعه we استانبول در فاصله بسیار کوتاهی تا مرکز بزرگ مالی استانبول و بورس این شهر قرار گرفته که بدون شک از مهمترین مراکز تجاری شهر استانبول است و خود به نمادی از تجارت کشور ترکیه محسوب خواهد شد لذا قرار گرفتن در کنار مجموعه ای به این وسعت خواستگاه اکثر سرمایه گذاران خواهد بود ، بر همین اصل این مجموعه از جایگاه ویژه ای برای خرید ‌و سرمایه گذاری برخوردار خواهد بود.

این‌مجموعه در حال ساخت است و در سال ۲۰۲۳ همزمان با افتتاح مرکز مالی استانبول مورد افتتاح قرار خواهد گرفت ، آپارتمان های مورد فروش در این رزیدانس از یک خواب استارت شده و تا چهار خواب نیز در متراژ ها و پلن های مختلف ادامه خواهد داشت.

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از غرب با منطقه اسکودار از جنوب با  منطقه آتاشهیر از شرق با منطقه سنجاق تپه و از شمال با منطقه چکمه کوی و از شمال غرب با منطقه بی کوز همسایه است.

این منطقه چهارمین منطقه پر جمعیت استانبول و پر جمعیت ترین منطقه در قسمت اسیایی استانبول است.

این ناحیه از استانبول از ۳۵ محله تشکیل شده و مساحت ان ۲۲ هزار هکتار می باشد.

منطقه  از نظر تنوع اقتصادی منطقه ای بسیار غنی میباشد که از صنایع کوچک تولیدی ؛پوشاک؛ قطعات یدکی و محصولات چوبی تشکیل شده است.

عمرانیه یکی از مناطق استانبول است که جمعیت و نرخ شهرنشینی در این منطقه به سرعت رو به افزایش است.این  منطقه نمونه ای از شهرنشینی است که در ان قسمت های روستایی و محلی نیز حفظ شده است.

از مناطق قدیمی و با تاریخ قدیمی در شهر استانبول است که در گذشته تمام این منطقه انبوه از جنگل ها و درختان سبز بود زیرا آب و هوای آن برای رشد جنگل بسیار مناسب بود.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1

 

ویژه گی های مجموعه رزیدانس we استانبول

باید توجه داشته باشید که این مجموعه از امکانات بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما عزیزان نام برده ایم:
سالن ورزشی
مناطق پیاده روی
باغ بچه ها
کافه
پارکینک
منطقه سبز
نگهبانی 24 ساعته
مغازه و ادارات
بازار خرید
بیمارستان
رستوران ها
مرکز خرید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ

1آیا پس از دریافت پاسپورت ترکیه الزاما باید در این کشور زندگی کنم؟

 ج. خیر. شما میتوانید در هر جای دنیا ساکن باشید و همچنان شهروند ترکیه باقی بمانید.

2آیا خانه ها در ترکیه شامل بیمه هستند؟

 هزینه بیمه کردن منزل مسکونی چقدر است؟  ج.

خیر منازل مسکونی بیمه نیستند ولی شما میتوانید با حداقل مبلغ 350 لیر ترکیه منزل خود را بیمه کنید که شامل حوادث آتش سوزی، صاعقه، زلزله و انفجار به مدت زمان یک سال است.

3آیا امکان خرید اقساطی در این پروژه وجود دارد؟

بله شرایط اقساطی فراهم است

4شهروندی ترکیه با خرید از این پروژه شامل می شود؟

بله پروژه برای اخذ شهروندی مناسب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *