Sarıyer Oksizen Konakları

رزیدانس مسکونی اکسیژن 
رزیدانس مسکونی اکسیژن

رزیدانس مسکونی اکسیژن 

از بهترین و لاکچری ترین مجموعه های مسکونی در منطقه ساریر شهر استانبول ترکیه به طور حتم باید به مجموعه مسکونی اکسیژن در منطقه اشاره کرد که دارای تمام امکانات رفاهی برای اهالی مجموعه نیز می باشد.
.
رزیدانس مسکونی اکسیژن ساریر دارای منظره ای زیبا و دیدنی از جنگل و آپارتمان ها دارای تراس با منظره ای زیبا از جنگل و دریا می باشد.
.
اکسیژن ساریر دارای استخرهای شنا ،سونا،جکوزی و مجموعه ورزشی به همراه پارک کودکان و زمین های ورزشی نیز می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی مجموعه
می باشند.
.
بلوک های مجموعه اکسیژن ساریر به شکل خانه های ویلایی در طبقاتی کوتاه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که باعث شده فضایی متفاوت نسبت به سایر رزیدانس های منطقه ایجاد نماید که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است.
.
مجموعه اکسیژن با مرکز منطقه ساریر مقداری فاصله دارد و به علت قرار گیری در کنار جنگل های ساریر از در مناطق مرکزی این منطقه نمی باشد البته وسایل حمل و نقل عمومی از مقابل این رزیدانس به مقصد منطقه مشغول خدمت رسانی می باشند.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی اکسیژن

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
200net 250brut 2+1
250net 300brut 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی اکسیژن ساریر روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی اکسیژن