اجاره خانه در شیشلی استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

رزیدانس مسکونی سینپاش کوئین 

اگر به دنبال برجی مجلل و شیک با تمام امکانات در منطقه شیشلی استانبول در قلب تجاری استانبول می باشید بدون شک اصلی ترین گزینه برای شما برج مشهور سینپاش کوئین استانبول است .
برج سینپاش کوئین با سازه مدرن و مجلل خود از بهترین بناهای موجود در منطقه شیشلی استانبول است که توانسته با شرایط ویژه ای که دارد مخاطبان داخلی و خارجی بسیار زیادی را به خود معطوف نماید.
مجموعه مسکونی سینپاش استانبول در منطقه شیشلی و در محله بومونتی از مناطق معروف و شناخته شده شیشلی قرار دارد که دارای دسترسی عمومی بسیار خوب و عالی به نسبت سایر رزیدانس های منطقه شیشلی است.
سینپاش کوئین دارای امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه در سطحی عالی است استخرها سونا ،جکوزی و باشگاه های بدنسازی به همراه زمین های بازی و محیط تفریحی کودکان به همراه خانه داری از دیگر امکانات این برج مجلل مسکونی می باشد.
از ویژه گی های مطرح در سینپاش کوئین باید به سیستم های امنیتی این برج اشاره نمود که بسیار قابل توجه است و حس امنیت را به ساکنین منتقل مینماید ،لابی مجلل به همراه لابی من های تحصیلکرده و مسلط به زبان های خارجی و نگهبانی و حفاظت فیزیکی از دیگر ویژه گی های این مجموعه است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی سینپاش
.
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۰۰۰TL ۸۸ ۱۰۳ ۱+۱
۸,۰۰۰TL ۱۱۰ ۱۴۰ ۲+۱
۱۲,۰۰۰TL ۱۵۰ ۲۰۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس تورون سنتر 

از برج های معروف شیشلی استانبول که از نمادهای معروف این منطقه نیز محسوب می شود باید به برج مسکونی تورون سنتر اشاره کرد که برج های مسکونی خوب شیشلی نیز محسوب می شود .
تورون سنتر بی شباهت به هتل نیست و تمام امکانات یک هتل ۵ ستاره سطح بالا و خوب را در اختیاردارد و با سازه مدرن و شیک خود توانسته در جذب مخاطب خود بسیار خوب و موفق عمل نماید.
رزیدانس مسکونی تورون سنتر استانبول دارای کلیه امکانات رفاهی برای ساکنین محموعه است که این برج لاکچری رابرای سکونت خود برگزیده اند این برج مسکونی دارای لابی خرفه ای و لابی من های مسلط و تحصیلکرده در تمام ساعات شبانه روز می باشد.
تورون سنتر دارای استخرهای شنا ،خانه داری،مجموعه ورزشی ،سونا،جکوزی،مهد کودک و سیستم امنیتی خوب و عالی و حفاظت توسط نگهبانان ۲۴ ساعته در این برج مسکونی می باشد وبه لحاظ امنیت در مقایسه با سایر برج های این منطقه مشهور است.
برج مسکونی تورون سنتر دارای مرکز خرید مجهزی نیز در کنار این رزیدانس است که می تواند تمام نیازهای خانواده های این برج لاکچری را بر آورده سازد ،این مورد از ویژه گی های مهم رزیدانس تورون نیز به حساب می آید.
تورون سنتر را می توان بدون شک از برج های مهم و اصلی در منطقه شیشلی دانست که در بین سایر رزیدانس های منطقه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی تورون سنتر 

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۷,۰۰۰TL ۷۰ ۱۰۰ ۱+۱
۱۱,۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۲+۱
۱۸,۰۰۰TL ۱۵۰ ۲۰۰ ۳+۱

 

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس ترامپ تاور 

اگر به دنبال سازه ای خوب و مدرن و شیک در یکی از بهترین مناطق استانبول با دسترسی عالی می باشید احتمالا ترامپ تاور استانبول بتواند از بهترین گزینه ها برای جلب رضایت شما در شهر استانبول ترکیه باشد.
ترامپ تاور در جایی کاملا صحیح در قلب تجاری استانبول و در مرکزیت کامل این شهر در کنار اتوبان معروف E5 قرار گرفته که در سال های اخیر توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف نماید .
این رزیدانس مسکونی با دو برج زیبا در کنار یکدیگر از مجموعه برج های ترامپ است که در سرتاسر جهان دارای ساختمان هایی با سازه هایی شیک و مجلل می باشد .ترامپ تاور استانبول اما از این قاعده مثتثنی نمی باشد و دارای مخاطبان بسیاری در شهر استانبول می باشد.
ترامپ تاور در کنار ایستگاه مترو و مترو باس مجیدیه کوی در شمال منطقه شیشلی قرار دارد که از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی از بهترین گزینه ها در شهر استانبول به حساب می آید .
تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه در تظر گرفته شده و به صورت حرفه ای و در سطحی عالی و خوب مشغول خدمت رسانی می باشند .از جمله امکانات ترامپ تاور استانبول می توان به استخرها ،مجموعه های ورزشی و مهد کودک و نگهبانی ۲۴ ساعته به همراه سیستم های امنیتی بسیار خوب اشاره نمود.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ترامپ تاور

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۱+۱
۱۰,۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۲+۱
۱۵,۰۰۰TL ۱۸۰ ۲۵۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس آنتهیل بومونتی 

اگر با منطقه شیشلی استانبول حتی کمی آشنایی داشته باشیم حتما میدانیم که برج مسکونی آنتهیل بومونتی از رزیدانس های معروف و شناخته شده در منطقه شیشلی استانبول است که در نزد ایرانیان نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است و در سال های اخیر بسیاری از هموطنانمان این برج مسکونی را برای خرید و اخذ پاسپورت ترکیه برگزیده اند.
اینکه چرا آنتهیل در سال های اخیر توانسته از محبوبیت بسیاری برخوردار شود را بررسی خواهیم کرد و به جزئیاتی بیشتر از این رزیدانس مسکونی اشاره خواهیم نمود.
آنتهیل بومونتی در دسته ۱۰ آسمان خراش برتر در کل شهر استانبول است که با سازه مدرن و شیک خود توانسته در سال های اخیر مخاطبی که عاشق تجملگرایی است را به خود معطوف نماید .
این برج مسکونی دارای کلیه امکانات رفاهی در سطحی عالی و خوب برای ساکنین است که همواره و در هرفصلی در خدمت ساکنین مجموعه آنتهیل بومونتی قرار میگیرد.استخرهای شنا،سونا،جکوزی و باشگاه های ورزشی با امکانات کامل ،زمین های بازی و خانه داری از دیگر امکانات موجود در آنتهیل است که باید مورد توجه قرار گیرد.
از مهمترین ویژه گی های برج آنتهیل استانبول لوکیشن و قرارگیری این برج لوکس است که در قلب استانبول و در مرکزیت شیشلی با دسترسی های عمومی بسیار عالی قرار دارد که موجب رضایت اهالی این مجموعه مسکونی گردیده است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی آنتهیل بومونتی 
.
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۰۰۰TL ۵۰ ۸۶ ۱+۱
۷,۰۰۰TL ۸۰ ۱۲۰ ۲+۱
۱۰,۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۸۰ ۳+۱
جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس دیوان 

از رزیدانس دیوان در منطقه شیشلی در محله بومونتی می توان به عنوان یکی از رزیدانس های خوب در شیشلی اشاره نمود که در رقابت با سایر برج های منطقه نیز به خوبی عمل نموده و در سال های اخیر مخاطبان بسیار را متوجه خود نموده است.
رزیدانس دیوان شیشلی با سازه ای مدرن و زیبا وامکانات فراوان در سطحی عالی و مطلوب توانسته رضایت ساکنین این مجموعه مسکونی را جلب نماید.
دیوان دارای امکاناتی مانند استخر،سونا،جکوزی و باشگاه های ورزشی به همراه زمین تنیس و استخر سرپوشیده و مهد کودک نیز می باشد که به صورت روزانه در خدمت اعضا و ساکنین رزیدانس
می باشد.
دیوان دارای لابی زیبا و به همراه کارکنان ولابی من های مجرب و مسلط به زبان های بین المللی می باشد ،امکانات رزیدانس دیوان در شیشلی مانند هتلی پنج ستاره و با کیفیت ارزیابی شده است.
از لحاظ دسترسی عمومی نیز دیوان در مکانی بسیار عالی نسبت به مراکز خرید و بافت توریستی استانبول است همچنین این مجموعه مسکونی نسبت به وسایل حمل و نقل عمومی و مرکزیت شیشلی نیز در مکانی ایده آل است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی رزیدانس دیوان  
.
.
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۰۰۰TL ۶۰ ۹۰ ۱+۱
۱۱,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۵۰ ۲+۱
۱۶,۰۰۰TL ۱۵۰ ۲۰۰ ۳+۱
جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس الیسیوم فنتستیک

اگر در منطقه شیشلی دنبال خرید خانه یا اجاره  با امکانات و مشاعت و البته قیمت مناسب می باشید رزیدانس الیسیوم فنتستیک برای شما یکی از بهترین گزینه هاست که می تواند تمام موارد شمارا بر آورده سازد.
این رزیدانس درست در قلب استانبول در منطقه شیشلی و در فاصله کوتاهی نسبت به خیابان های مشهوری مانند عثمان بی و نیشان تاشی و در ۵ دقیقه ای از آنها واقع شده که ویژه گی بسیار خوبی به شمار می رود .
در کنار لوکیشن و موقعیت قرارگیری این رزیدانس از امکانات رفاهی خوبی نیز برخوردار است و دارای استخر و مجموعه ورزشی نیز می باشد .
این مجموعه دارای دسترسی بسیار خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی و بزرگراه های اصلی شهر مانند اتوبان E5 می باشد که از دیگر ویژه گی های این رزیدانس محسوب می شود .
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی الیسیوم فنتستیک

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳,۰۰۰TL ۵۰ ۹۰ ۱+۱
۴,۵۰۰TL ۸۰ ۱۲۰ ۲+۱
۶,۰۰۰TL ۱۳۰ ۱۵۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس میدل ایست

از شهرک های مسکونی با اصالت و جا افتاده در منطقه شیشلی در محله کاپتان پاشا این منطقه باید به این رزیدانس اشاره نمود که دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین خود می باشد.
این رزیدانس با توجه به اینکه ۱۰ سال از ساختش گذشته اما هم اکنون نیز در حال رقابت با سایر رزیدانس های این منطقه است ،زیرا این رزیدانس پایه های خود را از ابتدا به شکلی خوب و مدرن بنا نهاده .
امکانات رفاهی مانند استخر و باشگاه های ورزشی و مهد کودک و مارکت ها در اختیار ساکنین مجموعه است که به صورت روزانه می توانند از آنها استفاده نمایند.
رزیدانس مسکونی میدل ایست استانبول دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و سیستم امنیتی عالی است که در تمام ساعات شبانه روز آماده مشغول حراست از این مجموعه مسکونی می باشند.
از لحاظ دسترسی عمومی نیز این مجموعه دارای جایگاه ویژه ای قرار دارد و با بزرگراه E5 استانبول در فاصله کوتاهی قرار دارد که دسترسی را بسیار آسان نموده است.
.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی رزیدانس میدل ایست

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳,۰۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۱+۱
۵,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۴۰ ۲+۱
۷,۰۰۰TL ۱۴۰ ۱۶۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس الیت 

الیت از رزیدانس های قدیمی و مطرح در قلب منطقه شیشلی درست در خیابان معروف ۱۹ مایس با دسترسی بسیار عالی از منطقه قرار دارد که همواره برای خرید خانه در منطقه شیشلی مورد توجه بوده است.
این برج مسکونی زیبا دارای ویژه گی های متعددی است که از مهمترین آنها باید به نزدیکی و قرار گیری در فاصله بسیار کوتاهی تامرکز خرید جواهر که از مراکز خرید معروف و شناخته شده شهر استانبول در مرکز این‌منطقه است اشاره نمود.
رزیدانس مسکونی الیت از لحاظ لوکیشن و دسترسی نیز در مکانی بینظیر واقع شده و در فاصله کوتاهی تا بزرگراه E5 و ایستگاه متروباس مجیدیه کوی و ایستگاه مترو منطقه شیشلی استانبول قرار دارد.
از امکانات مجموعه الیت باید به مجموعه ورزشی این رزیدانس که دارای امکانات کامل است و همچنین استخرهای شنا و سونا و جکوزی اشاره نمود.
رزیدانس الیت شیشلی با سازه زیبای خود و لوکیشنی که در آن قرار گرفته از مهمترین گزینه های خرید خانه برای خارجیان در شهر استانبول بوده و همواره از آن استقبال گردیده است.
.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی الیت 

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۱+۱
۸,۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۷۰ ۲+۱
۱۵,۰۰۰TL ۱۶۰ ۲۵۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس پولات تاور

پولات تاور از رزیدانس های خوب و خوشنام در منطقه شیشلی است که در شرق این منطقه در محله فولیا از بهترین محلات شیشلی در نزدیکی بیمارستان آجیبادم این محله و درست در مجاورت منطقه بشیکتاش قرار گرفته است .
پولات تاور دارای کلیه امکانات رفاهی و تفریحی با کیفیتی بسیار خوب است که به صورت روزانه به کار خود ادامه میدهد ودر اختیار ساکنین مجموعه می باشد .
فولیا از محلات خوب و دوستداشتنی منطقه شیشلی است که فضایی مطلوب و اهالی آن افراد تحصیلکرده و از محلات با اصالت شیشلی به حساب می آید که رزیدانس پولات نیز در این محله واقع گردیده.
پولات دارای استخرهای شنا،باشگاه های ورزشی ،زمین تنیس و مهد کودک و همچنین پارک برای کودکان است که در خدمت اعضای رزیدانس قرار گرفته است.
پارکینگ سرپوشیده برای اهالی مجموعه و همچنین پارکینگ برای میهمانان نیز در این رزیدانس مسکونی قرار گرفته است.
از لحاظ دسترسی نیز محله فولیا در نقطه ای عالی از شیشلی قرار گرفته نزدیکی به بشیکتاش و مرکزیت شیشلی و بلوار جمهوریت و همجنین مرکز خرید جواهر از ویژه گی های رزیدانس پولات استانبول محسوب می شود.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پولات تاور

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۰۰۰TL ۷۰ ۱۰۰ ۱+۱
۹,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۵۰ ۲+۱
۱۵,۰۰۰TL ۱۴۰ ۱۸۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی بومونتی تِک فن

مجموعه مسکونی بومونتی تک فن از جمله رزیدانس های معروف منطقه شیشلی استانبول است که در سال های اخیر و با اخذ پاسپورت ترکیه با مبلغ ۲۵۰ هزار دلار توانسته

مشتریان خارجی بسیاری را برای خرید خانه به خود معطوف نماید و البته در این کار بسیار خوب و موفق عمل نموده است و در ردیف بهترین شهرک های مسکونی منطقه شیشلی استانبول قرار گرفته است.
.
این رزیدانس مسکونی در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه شیشلی استانبول در محله مرکز این منطقه واقع شده و دارای فاصله بسیار کوتاهی تا مراکز خرید و اماکن مهم منطقه معروف شبشلی استانبول قرار دارد .
.
رزیدانس مسکونی بومونتی تک فن استانبول دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی بسیار خوب و عالی است که به صورت روزانه در خدمت اعضای شهرک می باشد.
.
از جمله امکانات رفاهی در این مجموعه مسکونی باید به استخرهای شنا،مجموعه ورزشی،خانه داری،سونا و مجموعه رفاهی  اشاره کرد که در سطحی بسیار خوب مشغول خدمت رسانیمی باشند.

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

.

برج های مسکونی کوآسار

از معروف ترین برج های مسکونی در منطقه شیشلی استانبول که از لاکچری ترین های شیشلی نیز محسوب می شود باید از برج معروف کوآسار در این منطقه نام برد که در لوکیشنی بسیار خوب و عالی در منطقه شیشلی واقع شده و توجهات بسیاری را از تمام کشورها برای خرید خانه ودریافت پاسپورت ترکیه به خود معطوف نموده است.
.
کوآسار درست در کنار برج های معروفی مانند تورون سنتر قرار گرفته است که قرار گیری این برج ها در کنار بکدیگر نمایی خاص و بسیار زیبا به منطقه شیشلی بخشیده است که به عنوان نگینی در این منطقه میدرخشد.
.
کوآسار را باید از گرانترین مجموعه های مسکونی در منطقه شیشلی استانبول دانست که در بازه قیمتی بالایی نسبت به سایر شهرک های منطقه قرار دارد.
.
بسیاری از متقاضیان دریافت پاسپورت ترکیه در سال های اخیر این برج مسکونی را در منطقه شیشلی برای خرید خانه و زندگی انتخاب نموده اند که از شهروندان کشورهای اروپایی بیشتر می توان نام برد.
.
کوآسار شیشلی دارای تمام امکانات مسکونی در سطحی لاکچری و عالی است که از جمله آنها باید به استخرهای شما ،مجموعه های لوکس ورزشی ،لابی مجلل،خانه داری،مجموعه تفریحی کودکان و سایر موارد نام برد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند

 

قیمت اجاره آپارتمان های  برج های مسکونی کوآسار

.

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱۸,۰۰۰TL ۱۵۰ ۲۰۰ ۲+۱
۲۶,۰۰۰TL ۲۰۰ ۲۶۰ ۳+۱

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی سلنیوم۳۴

برند معروف سلنیوم که در اکثر مناطق لوکس و معروف استانبول دارای برج های مسکونی فراوانی می باشد و از بهترین مجموعه های ساختمانی در استانبول محسوب می شود در منطقه شیشلی نیز دارای برج های مسکونی است که با کیفیتی بسیار عالی مشغول خدمت رسانی به اعضای مجموعه می باشد.
.
سلنیوم ۳۴ در یکی از بهترین نقاط منطقه شیشلی در محله فولیا این منطقه واقع گردیده که از محلات خوب و شناخته شده شیشلی در نزدیکی بشیکتاش می باشد.
.
رزیدانس مسکونی سلنیوم ۳۴ دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه است که به صورت روزانه نیز مشغول خدمت رسانی می باشد.
.
از جمله امکانات محموعه سلنیوم ۳۴ را می توان به استخر روباز شنا،زمین تنیس،زمین بسکتبال و محموعه های ورزشی اشاره نمود که در اختیار ساکنین قرار گرفته است.
.
مجموعه سلنیوم ۳۴ به نسبت سایر رزیدانس های منطقه دارای قیمت های ملایم تری است که با امکاناتی که ارائه می دهد مناسب ارزیابی شده است.
.

 

قیمت اجاره آپارتمان های رزیدانس مسکونی سلنیوم۳۴

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۷۰ ۹۰ ۱+۱
۹,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۲+۱
۱۵,۰۰۰TL ۱۵۰ ۱۷۰ ۳+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی نِف۲۵

مجموعه هلدینگ ساختمانی نف که از سازندهای برند ساختمانی در شهر استانبول است و در بسیاری از مناطق خوب این شهر نیز دارای انشاعات بسیاری می باشد ،در منطقه شییلی شهر استانبول نیز دارای محموعه ای مسکونی شماره ۲۵ خود است که به شکلی مدرن ساخته شده و در اختیار خریداران قرار گرفته است.
.
رزیدانس نف۲۵ را باید از بهترین های شیشلی دانست که دارای لوکیشنی بسیار خوب و عالی در محله گل بهار این منطقه واقع گردیده است و به علت قیمت مناسب توانسته تا توجهات زیادی را به خود اختصاص دهد.
.
مجموعه دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی قابل قبول است که نیازهای اهالی شهرک را مرتفع ساخته است و در طول زمان رضایت ساکنین را به همراه داشته است.

 

 

قیمت اجاره آپارتمان های رزیدانس مسکونی نِف۲۵

 

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱,۶۰۰TL ۵۰ ۷۰ ۱+۱
۳,۰۰۰TL ۷۵ ۱۰۰ ۲+۱

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

….

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

اجاره خانه در باجیلار استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید رزیدانس …

ثبت شرکت در استانبول ترکیه
error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس