بهترین رستوران های تکسیم استانبول

بهترین رستوران های تکسیم استانبول

.

.

.

.

میدان تکسیم
میدان تکسیم استانبول

میدان تکسیم Taksim Meydanı

اکنون می توان گفت که یک چالش واقع بینانه از منطقه سابق خود است. میدان تکسیم استانبول در منطقه بی اوغلو در قسمت اروپایی استانبول واقع گردیده که بدون شک از مهمترین معابر توریستی شهر استانبول نام برد.

میدان تکسیم  بعد از قرار گرفتن جاده وسایل نقلیه در زیر میدان و ایجاد پارک دختر در اطراف آن به مکانی تبدیل شده است که فعالیت های مختلفی در آن برگزار می گردد. میدان تکسیم با هتل های فراوان رستوران ها، فروشگاه ها، تفریحات و اماکن فرهنگی یکی از بزرگترین مراکز جذابیت های توریستی شهر استانبول است.

میدان تکسیم که در دوره جمهوری خواهی به میدان تبدیل گشت میزبان بسیاری از رویدادهای سیاسی  اجتماعی بوده است. پروژه عابر پیاده میدان تکسیم با تکمیل در سال 2013 ترافیک را در این میدان تا حدودی کاهش داده است.

 

 

 

میدان تکسیم کجاست
میدان تکسیم کجاست

بنای تاریخی میدان تکسیم که بنای تاریخی میدان تکسیم که به نمادی از میدان تبدیل شده است توسط مجسمه ساز ایتالیایی پیترو کانونیجا ساخته شده است. ساخت این بنای تاریخی 2/5 سال به طول انجامید و این اثر تاریخی از سنگ و برنز ساخته گردیده است.بهترین رستوران های تکسیم 

در شمال این بنای یادبود مصطفی کمال پاشا (آتاتورک) رهبر جمهوری ترکیه و عصمت اینونو و فوزی چاکماک و مردم و دو ژنرال اتحاد جماهیر شوروی کلیمنت یفره موویچ و روشیلوو و میحایل واسیلدویچ قرار دارند.

 

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته بندی ها

آخرین ملک ها