Trump Towers

رزیدانس ترامپ تاور 
رزیدانس ترامپ تاور

رزیدانس ترامپ تاور 

اگر به دنبال سازه ای خوب و مدرن و شیک در یکی از بهترین مناطق استانبول با دسترسی عالی می باشید احتمالا ترامپ تاور استانبول بتواند از بهترین گزینه ها برای جلب رضایت شما در شهر استانبول ترکیه باشد.
ترامپ تاور در جایی کاملا صحیح در قلب تجاری استانبول و در مرکزیت کامل این شهر در کنار اتوبان معروف E5 قرار گرفته که در سال های اخیر توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف نماید .
رزیدانس ترامپ تاور استانبول
این رزیدانس مسکونی با دو برج زیبا در کنار یکدیگر از مجموعه برج های ترامپ است که در سرتاسر جهان دارای ساختمان هایی با سازه هایی شیک و مجلل می باشد .ترامپ تاور استانبول اما از این قاعده مثتثنی نمی باشد و دارای مخاطبان بسیاری در شهر استانبول می باشد.
ترامپ تاور در کنار ایستگاه مترو و مترو باس مجیدیه کوی در شمال منطقه شیشلی قرار دارد که از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی از بهترین گزینه ها در شهر استانبول به حساب می آید .
رزیدانس ترامپ تاور استانبول
تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه در تظر گرفته شده و به صورت حرفه ای و در سطحی عالی و خوب مشغول خدمت رسانی می باشند .از جمله امکانات ترامپ تاور استانبول می توان به استخرها ،مجموعه های ورزشی و مهد کودک و نگهبانی ۲۴ ساعته به همراه سیستم های امنیتی بسیار خوب اشاره نمود.
.
از مهمترین ویژه گی های این رزیدانس باید به مرکز خرید ترامپ که در زیر برج های مسکونی ترامپ قرار گرفته اشاره کرد که امکان بسیار خوب و مهمی برای ساکنین به شمار می آید تا در فاصله ای بسیار کوتاه خود را به این مرکز خرید کامل برسانند و نیازهای خود را مرتفع سازند.
از برج های ترامپ می توان به عنوان اصلی ترین برج های این منطقه اشاره نمود که در حال رقابت با سایر مجموعه های مسکونی منطقه شیشلی استانبول می باشد.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس ترامپ تاور

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
113net 121brut 1+1
130net 170brut 2+1
150net 184brut 3+1
220net 258brut 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی ترامپ تاور روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی ترامپ تاور