قیمت خرید خانه در ترکیه

منطقه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

قیمت خرید خانه در ترکیهاستانبول یکی از زیباترین کلانشهرهای جهان پنجمین شهر پر جمعیت دنیا و همچنین سومین شهر توریستی این کره پهناور باعث شده تا در طول سال تعداد زیادی از اقصی نقاط جهان این شهر زیبا را برای زندگی خود انتخاب نمایند.
برای زندگی در شهر استانبول ترکیه همواره متقاضیان با این سوال مواجه می شوند که کدام منطقه از استانبول برای زندگی بهتر است و از نقاط لوکس و لاکچری این شهر محسوب می شوند که در این مقاله به طور کامل به آن خواهیم پرداخت.
استانبول دارای محلات لاکچری معروفی است که داخل مناطق شناخته شده این شهر قرار گرفته اند که در معرفی مناطق به طور کامل به آنها پرداخته ایم شما می توانید برای آشنایی با آنها از طریق کلیک در اینجا به آنها دسترسی پیدا نمایید.

قیمت خرید خانه در ترکیه

به طور کلی نواحی که از هر دو طرف آسیایی و اروپایی اشراف و تسلط به تنگه بسفر دارند و همسایه این تنگه معروف می باشند را باید بالا شهر استانبول یا مناطق لاکچری استانبول دانست که پایگاه ثروتمندان این کلانشهر می باشد.

بر اساس این موضوع که در سطح فوق الذکر به آن اشاره نمودیم از طرف اروپایی بشیکتاش و ساریر و البته شیشلی را باید از مناطق لاکچری طرف اروپایی و همچنین کادیکوی و اسکودار و بی کوز را از طرف آسیایی از نقاط برتر استانبول دانست.
شیشلی با اینکه از مناطق ساحلی کنار بسفر محسوب نمی شود اما چون در همسایگی بشیکتاش و ساریر قرار گرفته و دارای دسترسی های بسیار عالی می باشد از لوکس ترین مناطق استانبول دانست.

همچنین لازم به ذکر است که منطقه خوب و شناخته شده باکرکوی در کناره دریای مرمره با نام بردن محله فلوریا از این منطقه نیز از نقاط برتر و اشرافی استانبول می باشد.

برای آشنایی بیشتر و‌اطلاعات کامل از تمام این مناطق که نام بردیم می توانید با کلیک رو هر منطقه اطلاعات کاملی بدست آوردید

قیمت خرید خانه در ترکیه

همچنین جهت خرید و اجاره ملک در شهر استانبول ترکیه می توانید از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این‌ مقاله اقدام به پرسش سوالات خود نمایید.

قیمت خرید خانه در ترکیه

همچنین ببینید

سایت خرید ویلا در استانبول

سایت خرید ویلا در استانبول

همواره تعداد دوستداران و متقاضیان خرید ویلا در طول این سال ها در شهر استانبول …

error: کپی مجاز نمی باشد