vadi-koru,-istanbul

شهرک مسکونی وادی کرو ساریر
شهرک مسکونی وادی کرو ساریر

شهرک مسکونی وادی کرو ساریر

.
وادی کرو ساریر یکی از لوکس ترین مجموعه های مسکونی در منطقه ساریر استانبول است که از نظر محله در بین محلات ساریر نیز در منطقه ای لوکس و شناخته شده قرار گرفته است.
.
به طور کلی منطقه ساریر استانبول از مناطق سطح بالا و جایگاه ثروتمندان شهر استانبول محسوب و از مناطق شناخته شده شهر استابول می باشد شما می توانید با مراجعه به سایت iistanbul.ir در بخش استانبول گردش کلیه اطلاعات مناطق مختلف استانبول را به دست بیاورید.
.
مجموعه وادی کرو ساریر دارای آپارتمان های حرفه ای لوکس با سازه ای مدرن است این شهرک دارای مشاعات فوق العاده ای با تمام اماکانات برای ساکنین مجموعه فراهم آورده است.
.
کلیه امکانات یک محموعه خوب از استخر روباز و سرپوشیده،جکوزی،زمین تنیس،زمین بسکتبال،زمین‌والیبال،سالن های ورزشی و فیتنیس نگهبانی ۲۴ ساعته در این مجموعه در دسترس میباشد.
.
علاوه بر امکانات فوق ، این مجموعه دارای مرکز خرید با مغازه های مختلف درون خود نیز می باشد که یکی از ویژه گی های آن میباشد.
.
از لحاظ دسترسی این مجموعه در کنار اتوبان E80 واقع گردیده که مهمترین شریان حمل ونقل عمومی استانبول به حساب می آید همچنین مینی بوس از این مجموعه به سایر نقاط منطقه در حال خدمت رسانی است.
.
قیمت این مجموعه خوب و لوکس نسبت به منطقه ساریر با امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد بسیار مناسب است.
واحدهای یک‌خواب این مجموعه از ۸۰۰ هزار لیر در طبقات متوسط با ویوو معمولی آغاز می شود.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید

لیست قیمت آپارتمان های شهرک مسکونی وادی کرو ساریر

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژ متراژ اتاق
75net 100brut 1+1
100net 150brut 2+1
150net 250brut 3+1
250net 300brut 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی رزیدانس وادی کرو روی نقشه گوگل

مشخصات شهرک مسکونی وادی کرو ساریر